RE: Uvučene bradavice (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Trcosava -> RE: Uvučene bradavice (14.2.2015 5:04:08)


IZVORNA PORUKA: branki RR

meni ova glupa desna bradavica uvucena i ona me zeza i sad.kad beba zavrsi sisanje,ostane lepo izvucena,ali se opet uvuce i sve u krug.i boli.
leva je ok.

Branki i meni je desna takva, plus mi desna jača i "brže " se napuni i onda em ravna, em nabrekla. Silikonska meni nije pomagala. Sad lepo kad treba da dam desnu, ja bradavicu stisnem kao cigaru kad bi držao i onda lepo uhvati. Imala sam i ranice, ali sad je sve prošlo i ništa ne boli. Ojačala je.




branki* -> RE: Uvučene bradavice (14.2.2015 6:48:29)

trco,hvala sto si se javila[sm=smiley31.gif]i ja kupila silikonske,ali nece beba kroz njih da vuce.i ja imam nekad malu ranicu,mazem lanolin stalno,vec mi je jedna tubica pri kraju.kao cigaru uhvatis,iznad areole,tako?jeste i moja ojacala malo,nije bas onako paralisuci bol kao na pocetku,ali jos boli.




Sanjica26 RR -> RE: Uvučene bradavice (14.2.2015 6:55:29)

Branki sta mislis da pre podoja pumpicom izvuces? Tako sam sa Teodorom radila. Sofija je lepo hvatala, ali sam tu problematicnu radila kao Trca.




branki* -> RE: Uvučene bradavice (14.2.2015 6:59:41)

sanjice,ja je razradim malo rucno pre nego beba uhvati,onako olaksam je malo,ali opet je prirodno tako uvucenija.nisam probala kao cigaru da je drzim,ja davala onako kao i ovu drugu dojku.




Trcosava -> RE: Uvučene bradavice (14.2.2015 9:04:41)


IZVORNA PORUKA: branki RR

trco,hvala sto si se javila[sm=smiley31.gif]i ja kupila silikonske,ali nece beba kroz njih da vuce.i ja imam nekad malu ranicu,mazem lanolin stalno,vec mi je jedna tubica pri kraju.kao cigaru uhvatis,iznad areole,tako?jeste i moja ojacala malo,nije bas onako paralisuci bol kao na pocetku,ali jos boli.

Branki, ovaj moj em nije hteo lepo da uhvati, em mi se odlepljivale non stop, a onda guta i vazdih i eto grčeva.
Da, a taj savet sam isto pokupilaovde negde - ovo za hvatanje. To će malo teže ako je dojka prepuna, tj napeta.

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Branki sta mislis da pre podoja pumpicom izvuces? Tako sam sa Teodorom radila. Sofija je lepo hvatala, ali sam tu problematicnu radila kao Trca.


Ovo sam isto radila, ali u početku. Tad su bile prepune baš. Sad već nemam potrebu za tim.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]