|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekorativne nalepnice
5.3.2015 12:33:07   
veselicaa
Mila super je.
Mi smo ih imali i po zidovima,prozorima ma svuda ali smo ih skoro skinuli.Inace su bas jeftine i bas ukrase prostor a i nisu teske za postavljanje pa svaki roditelj moze biti umetnik.

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dekorativne nalepnice
5.3.2015 14:43:01   
mila83

IZVORNA PORUKA: Frcokla

Predivno! Sve su predivne user posted image
Anoniman... Gde ste nabavili te vase, jako su lepe, citke i uredne!?



Te sto ima Anoniman oko kreveca,kucice i drvece su kod Kineza,imam ih ja user posted image kupila sma pre par dana, treba mi za neki prostor da ukrasim.Isto 150dinara.Kad stignem,slikacu ti da vidis kako to izgleda na jednom listu kad se kupi,ima puno.I mene su privukle sto su nekako jasnih i ostrih ivica, lepa je boja.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dekorativne nalepnice
5.3.2015 14:47:31   
Bibilib
Mila jako lepa ideja za sobicu a i nije skupo ,ja sam u Idei videla nesto slicno ali kostalo je 500 din.


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dekorativne nalepnice
5.3.2015 15:01:59   
mila83
Evo stikeri user posted image

Hvala veselice! Jeste,super su stikeri, svasta moze da se uradi a nisu ni teski za skidanje kada dodje vreme.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dekorativne nalepnice
5.3.2015 20:50:09   
veselicaa
Mi smo imali prvo Winx,pa posle macu kiti e sada kada bih nasla frozen kupila bi ih odmah ali nisam ih vidjala.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dekorativne nalepnice
5.3.2015 21:29:41   
mila83
Jao i moja M je luda za Frozen...ako nadjes,javi ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dekorativne nalepnice
5.3.2015 22:46:02   
veselicaa
Vazi Mila.Inace Frozen je kod nas vez duuuuuze vreme hit,pa mislim da bi nalepnice bile pun pogodak.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dekorativne nalepnice
19.3.2015 12:37:50   
Frcokla
Kod kineza negde u bloku, ili bilo gde...?
Ne idemo tako cesto u Bg.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dekorativne nalepnice
9.7.2015 16:57:56   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Vazi Mila.Inace Frozen je kod nas vez duuuuuze vreme hit,pa mislim da bi nalepnice bile pun pogodak.



Veselice, jesi li pronasla Frozen stikere negde mozda?user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dekorativne nalepnice
9.7.2015 17:03:10   
vikiveki
Nemojte me držati za reč,ali ja mislim da sam videla te dekorativne nalepnice Frozen kod Kineza,čini mi se baš u Šidu,kada sam bila pre možda dva meseca.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dekorativne nalepnice
9.7.2015 17:05:09   
mila83
Stvarno ? Ja kad i udjem kod Kineza,proletim samo,kupim na brzinu sta mi treba..nisam primetila,ranije nije bilo kada sam trazila,tamo u februaru,martu.Pogledacu,trebaju mi za proslavu rodjendana.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dekorativne nalepnice
9.7.2015 17:14:02   
vikiveki
Kažem,nisam baš sigurna jer ja kada sam gledala nešto drugo naletela sam i na te nalepnice i bilo je čini mi se mnoštvo tih Frozen verovatno da su bili nabavili zbog velike potražnjeuser posted image Inače kada dolazim u Šid obavezno svraćam i kod kineza i to onih koji su u onoj kao robnoj kući na dva sprata,kuća Žike klinike,valjda ga tako zovu.Tamo je super izbor i u pola jeftinije nego ovde u SM,to je zbog toga što je to kao pogranična zona

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dekorativne nalepnice
9.7.2015 18:14:45   
mila83
Znam na koje mislis,oni imaju najbolji izbor a i vecina stvari je jeftinija nego kod ostalih im rodjakauser posted image Hvala,pogledacu,to mi je u komsiluku.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dekorativne nalepnice
9.7.2015 18:26:38   
veselicaa
Mila bili smo skoro u Nis i svratili u jednu ogromnu kinesku robnu kucu gde je imalo raznih stikera ali ih moja A nije ni pogledala user posted image Bacila je oko na druge stvari,kupovala slagalice i jos neke druge igracke.Ali ako ti trebaju jos ti stikeri idi do neke kineske prodavnice nacices ih sigurno.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dekorativne nalepnice
9.7.2015 18:29:58   
mila83
Mimi je i dalje Elsa omiljena iz Frozen,pa sam htela te stikere da iskoristim za neke detalje na rodjendanu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dekorativne nalepnice
9.7.2015 18:36:46   
veselicaa
Ja sam tamo deverovom sinu kupila i onu tablicu,kao sa automobila,sa imenom.Kostaju samo 100 din a prelepe su.Ima po fb ih prodaju ali su dosta skuplje.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dekorativne nalepnice
10.7.2015 9:56:02   
vikiveki
dale ste mi ideju da i ja nabavim te nalepnice i da sa njima dekorišem one kutije za igračke,a ako budem rođus pravila kući onda ću i neke detalje po kući ukrasiti sa njimauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dekorativne nalepnice
10.7.2015 10:16:50   
mila83
Viki,pa ja sam tim stikerima dekorisala kutije za igracke
Osim po zidu,lepila sam i na obicnu plafonjeru,slikacu posle da vidite...posto nisam mogla da nadjem plafonjeru za deciju sobu da mi se svidja i da nam se uklapa.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dekorativne nalepnice
10.7.2015 21:38:56   
aleksandrici
Nalepnice mi se bas svidjaju.Divno je kad je nesto obelezeno i zna se sta je.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dekorativne nalepnice
10.7.2015 21:40:04   
aleksandrici
Ja kad sam videla table sa imenima,malo je reci da sam se odusevila.Vrlo kreatvno i slatko.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dekorativne nalepnice
4.5.2017 8:05:43   
IvanaSK RR
Mi imamo neke cvetove ljubicaste, zalepila sam ih iznad bebinog krevetica. Kad mi dosade skidam i stavljam druge :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dekorativne nalepnice
4.5.2017 8:09:01   
Anck Su Nmaun
Mi imamo u dnevnoj sobi na jednom pustom zidu bas dobro izgleda. Imam ih od kako smo uselili, posle.krecenja opet kupila nove.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dekorativne nalepnice
4.5.2017 12:18:47   
Duškić
I mi imamo iznad krevetca i bas mi se svidjaju..Nekako uveseljavaju prostor..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dekorativne nalepnice
4.5.2017 16:34:30   
suzi kju
Mi smo imali u dnevnoj ranije pa sam sklonila kad smo krecili a u dečjoj sobi imam macu i medu iznad krevetica sa njihovim imenima, meni su te nalepnice bas lepe pogotovo za dečije sobe.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dekorativne nalepnice
10.5.2017 10:15:08   
micamac
Sta mislite o onim tapetima za bojanje? Mala ima 3 godina pa je u fazonu da boji zidove :/ jel ih neko narucivao?

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here