RE: Dušek za dečiji krevetac (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


dunja RR -> RE: Dušek za dečiji krevetac (22.4.2014 22:37:56)

Lepto i ja sam taj uzela.




Lepterija -> RE: Dušek za dečiji krevetac (23.4.2014 0:02:16)

Ja se premisljala izmedju njega i onog sto ima letnju i zimsku stranu, ali mi se na njemu ne svidjaju oni krugovi kao dugmad! Ma sve je to isti, uzimanje para sa tim aloa verama, anti ovim i onim :)))




Lepterija -> RE: Dušek za dečiji krevetac (23.4.2014 0:08:55)

KLIK

Eto ga, proveravam sad link, uspela sam. Oko tog sam se dvoumila!




pari -> RE: Dušek za dečiji krevetac (23.4.2014 7:17:24)

hvala vam svima na mišljenjima!
razmislićemo još...
dubinsko pranje nije skupo, kažu da se super opere...




tijatija -> RE: Dušek za dečiji krevetac (23.4.2014 9:20:37)


IZVORNA PORUKA: pari

hvala vam svima na mišljenjima!
razmislićemo još...
dubinsko pranje nije skupo, kažu da se super opere...

Veruj mi dodje ti kao nov...




adulence -> RE: Dušek za dečiji krevetac (23.4.2014 9:23:17)

Mi imamo taj sa krugovma,letnja i zimska str...ti krugovi su jako mekani i ne osecaju se...
IZVORNA PORUKA: Lepterija

Ja se premisljala izmedju njega i onog sto ima letnju i zimsku stranu, ali mi se na njemu ne svidjaju oni krugovi kao dugmad! Ma sve je to isti, uzimanje para sa tim aloa verama, anti ovim i onim :)))





dunja RR -> RE: Dušek za dečiji krevetac (12.8.2015 20:06:14)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Gledam duseke. Ima sa zicanim jezgrom i bez. Koji da gledam od ta dva? Sta ste vi uzele? Sa ili bez zicanog jezgra





dunja RR -> RE: Dušek za dečiji krevetac (12.8.2015 20:08:15)


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja isto nisam kupovala novi dušek za krevetac za Sofiju, nasledila je od brata, ali ne bih uzela od nekog drugog za bebu.



Ako bog da dobijemo još jedno dete, koristiće Savin dušek, jer je potpuno nov, S je spavao svega par meseci u njemu, odavno spava sa nama.




adulence -> RE: Dušek za dečiji krevetac (12.8.2015 21:05:56)

Joj i ja treba da kupim dusekbi usto ne znam koji cu...hmmm..ajmo predlozi do sada sam gledala samo u aksi...




dunja RR -> RE: Dušek za dečiji krevetac (12.8.2015 21:09:12)

Luka line su najbolji, njih i u Aksi ima čini mi se, i u Brestillu.




dunja RR -> RE: Dušek za dečiji krevetac (12.8.2015 21:10:23)

Ja mislim da je ovo naš KLIK




Mariya -> RE: Dušek za dečiji krevetac (12.8.2015 21:10:51)

Mi smo L uzeli onaj Luka sa zimskom i letnjom stranom, bez žičanog jezgra i taj je H nasledila. I super je! I kad je L dobila svoj veliki krevet, opet smo joj uzeli dušek bez žičanog jezgra. mada beba nije teška da ga brzo uništi, većina tih dušeka sa žicom ulegnu i dosta brzo propadnu. Plus je grozno ležati na njemu (bar meni jeste) pa ja ne kupujem takve svojoj deci.




dijana1* -> RE: Dušek za dečiji krevetac (13.8.2015 0:32:06)

Nas je sa zicanim jezgrom.
Bilo je da se kupi i bez ali mi je izgledao kao najo icniji sundjer. Nesto tanko bezveze.
Tako da sam kupila sa zicanim jezgrom i evo ga kao nov. Kosta je sada presao u krevet a taj dusek ce naslediti bebica.
Mislim da je sa zicanim jezgrom tvrdji a za njih je bolje dok su mali da spavaju na tvrdjem i ravnom ( bez jastuka)




choopa choops -> RE: Dušek za dečiji krevetac (13.8.2015 1:11:10)

Svejedno ti je koji ćeš. Mi smo uzimali sa žičanim jezgrom, po narudžbi, jer su nam kreveci bili vanstandardnih dimenzija. Sada za treće dijete nisam ni kupovala dušek,već smo uzeli njihov. Mada svejedno ona spava kod nas u krevetu [sm=smiley36.gif] (dušek sa žičanim jezgrom [sm=jezicek.gif] ) I oni dvoje su tako do otprilike godine dana, onda su spavali od ggodine do četiri, odnosno šest u tim krevtcima koji se kasnije pretvataju u manje krevete, da bi onda konečno prešli u standardne krevete (za koje smo uzeli dušeke bez žičanog jezgra).




veselicaa -> RE: Dušek za dečiji krevetac (13.8.2015 20:50:25)

Kada smo uzimali krevetac za A uzeli smo dusek sa zicanim,cini mi se da ovi bez i nisu tada bili toliko popularni kao sada,pa ih mozda nije ni bilo.Nama je odlicno posluzio,evo jos je kao nov,ne primecuje se da su ga koristila dva deteta.A koliko su samo skakale po njemu[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Dušek za dečiji krevetac (14.8.2015 7:46:57)

Pa ne znam u cemu je razlika. Moracu da potam prodavce....da l je bolje za bebu da lezi na zicanom jezgru ili bez




adulence -> RE: Dušek za dečiji krevetac (14.8.2015 10:14:06)

cini mi se da su zene pisale da su tvrdji bez zicanog jezgra,a preporucuje se tvrdji dusek za bebe i decu...




mama krava -> RE: Dušek za dečiji krevetac (14.8.2015 11:03:01)


IZVORNA PORUKA: adulence

Joj i ja treba da kupim dusekbi usto ne znam koji cu...hmmm..ajmo predlozi do sada sam gledala samo u aksi...



Mi imamo Dormeo za krevetac...i najviše mi se svidja jer ti stigne poštomvakumiran, što mi najviše znači da je čist!

Oboje su ga koristili i još uvek ga ovaj mali koristi i stvarno je super. Mislim da su oko 100eur!




cockic -> RE: Dušek za dečiji krevetac (14.8.2015 11:29:07)

Jao meni mnogo dati za dušeka kreveca velike pare.kupili smo standardni 90x190 dormeo gde cera sad spava.a mi imamo i bračni dormeo.oni su stvarno super.mi smo za krevetac bili kupili neki u aksi oko 2500-3000din.oboje koristili i ja ga dala kad sam prodala prenosivi krevetac.tako da ja bi sve opet kupovala.i opet bi taj dusek u toj ceni do 3000 din.




mamin mish -> RE: Dušek za dečiji krevetac (14.8.2015 11:40:25)

Ja sam za moju T kzpila dusek sa zicanim jezgrom. Mada mi je bilo sve jedno posto su oni mali i male kilaze pa to ni nema puno uticaja za njih. Vazno mi je bilo da je antialergijski i antibakterijski. T je bas dugo spavala u kreveticu do otprilike dve ipo godine a dusek je i dalje kao nov.




Animsaj9 -> RE: Dušek za dečiji krevetac (30.10.2015 21:56:09)

I mi smo uzeli sa zicanim jezgrom.




IvanaSK RR -> RE: Dušek za dečiji krevetac (18.3.2016 17:30:52)

Mi imamo dusek od sina. Razmišljam koliko znaci to dubinsko pranje ili ne znaci...




nikiteki -> RE: Dušek za dečiji krevetac (20.3.2016 22:41:55)

Mi smo dušek kupili kad se rodila cerkica i bio je u foliji nismo skidali foliju i koristili smo dušek i za ovo dvoje posle




Sanjalicaaa -> RE: Dušek za dečiji krevetac (20.3.2016 23:30:48)

Mi imamo dusek star 6-7 god, mozda i vise. Dobro smo ga usisali kirbijem, suncala ga na terasi, nisamo ga prali.




IvanaSK RR -> RE: Dušek za dečiji krevetac (21.3.2016 10:54:31)

Sanjalice, da li ste ga prali Kirbijem ili samo usisali?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>