|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 15:02:47   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mišljenja sam da ne treba mnogo novaca ulagati u madrac za mali bebin krevetić.
Beba je lagana i nakon 2-3 god. će preći na veći krevet koji će dugo koristiti.
Ja sam za bebu kupila mali obični spužvasti madrac a nešto prije nego je napunio 3 godine sam mu kupila veliki drveni krevet i anatomski madrac sa memorijskom pjenom koji će koristiti dugi niz godna nadam seuser posted image


Opet moram samo pola da se slazem sa time user posted image user posted image Ja gledam to drugacije volela bi da imam vise od jednog deteta i jednostavno kad razmisljam kupicu kad bude vreme opet user posted image neki ok dusek da bi mogao kasnije i drugo dete da ga koristi dok ga ne upotrebljavam samo ga zamotam u onaj polivinil dobro i stavim sa raskopljenim krevetcom sa strane user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 15:08:15   
Lu
DG i ja se s tobom donekle slažemuser posted image
Vjeruj mi ovaj moj madrac koji je Roko koristio skoro 3 godine može koristit još nekoliko beba,jer ništa mu nije,kao što rekoh bebice su lagane,naravno treba gledati da je ipak udobno i bezbijedno za bebu.
Mislila sam na neke zaista skupe poput Dormea i sl.

< Poruku je uredio Lu RR -- 20.2.2010 15:09:31 >

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 15:35:28   
Delijagirl
Pa neznam nisam rekla da mora da bude dormeo taman posla nisu ni oni iz raja izasli :) Nego bar da je neka ta penica memorijska sta li vec te spuzve odnosno sundjeri su meni em tezki za odrzavanje em jako neudobni ... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 15:47:56   
Verus
bas videh temu, a ja sada 'sopujem' za madrac.  Gledali smo sinoc neke, meni to deluje mekanouser posted image a mm kaze, da bebe nisu teske, pa nije to neki problem.  Nasla sam neki sa tom penom, ali nema ga nigde u radnji da vidim kakav je, a MRZIM da kupujem preko intereneta pre nego sto ispipam....Videcu, danas opet idemo u neku drugu radnju (cene ovih se krecu od 40 do 80 dolara, ne puno-a bogme ima ih i od 600 dolara!!!!, pa tolko ni moj nisam platila).

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 21:52:54   
Verus
lepo cu poludeti od duseka...ne znam sta da radim! grrrr

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 22:47:16   
Delijagirl
Sta bi veruskice? 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.2.2010 22:56:10   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Verus RR

bas videh temu, a ja sada 'sopujem' za madrac.  Gledali smo sinoc neke, meni to deluje mekanouser posted image a mm kaze, da bebe nisu teske, pa nije to neki problem.  Nasla sam neki sa tom penom, ali nema ga nigde u radnji da vidim kakav je, a MRZIM da kupujem preko intereneta pre nego sto ispipam....Videcu, danas opet idemo u neku drugu radnju (cene ovih se krecu od 40 do 80 dolara, ne puno-a bogme ima ih i od 600 dolara!!!!, pa tolko ni moj nisam platila).

Verus,nemoj ni slucajno mekan dusek da kupujes!
Dusek mora biti tvrd,u suprotnom se beba moze ugusiti!



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dušek za dečiji krevetac
1.3.2010 13:53:46   
koler
Porediti Dormeo i Bavariu je kao porediti ficu i mercedesa...uopste nisu iste klase, pa ako imas dublji dzep ti u Bavariu i bices prezadovoljna a ako ne, dormeo je osrednje kvalitete....

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dušek za dečiji krevetac
15.3.2010 14:15:34   
Anoniman
Mi smo kupili dushek (tj dva dusheka) user posted image user posted image

Na deklaraciji pishe ovako:

Antialergijsko platno
Vuna debljine 5 cm
Poliuretanska pena 15cm gustine 30 kg/m3
Pamuk debljine5 cm

Shto tje retji da dushek ima zimsku i letnju stranu....i nema zicano jezgro...

Cena jednog dusheka je bila 2990 din user posted image

(odgovor članu koler)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dušek za dečiji krevetac
3.6.2010 18:40:24   
Anoniman
Neznam dal ovo pitanje spada u ovu temu....al pokupila sam ovu informaciju u shkolici....

Naime.... dal ste stavljali neshto ispod dusheka, da bi bio uzvisheniji na strani gde je bebina glava.... Nama je patronazna rekla da stavimo npr knjigu 10-tak cm debelu ispod dusheka na strani gde je bebina glava....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dušek za dečiji krevetac
3.6.2010 18:45:05   
Nena81
Ja nisam ni jednom detetu podizala deo ispod glave, a pravo da ti kazem ni ne secam se da mi je to neko rekao.
Jesam stavljala pelenu ali zbog bljuckanja da ne moram svaki dan da menjam bebi posteljinu.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dušek za dečiji krevetac
3.6.2010 18:51:26   
Anoniman
Pa nama je patronazna rekla da bash zbog bljuckanja podignemo nivo dusheka na strani gde je bebina glavica...da se sluchajno sadrzaj bljuckanja ne bi vratio...

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dušek za dečiji krevetac
4.6.2010 0:21:59   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Neznam dal ovo pitanje spada u ovu temu....al pokupila sam ovu informaciju u shkolici....

Naime.... dal ste stavljali neshto ispod dusheka, da bi bio uzvisheniji na strani gde je bebina glava.... Nama je patronazna rekla da stavimo npr knjigu 10-tak cm debelu ispod dusheka na strani gde je bebina glava....



Jesam ja zarolani peskir, veci onaj za plazu...znaci idu daskice, pa peskir (knjiga, jastucic i sl) pa onda madrac. I onda naravno beba user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.6.2010 16:15:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Neznam dal ovo pitanje spada u ovu temu....al pokupila sam ovu informaciju u shkolici....

Naime.... dal ste stavljali neshto ispod dusheka, da bi bio uzvisheniji na strani gde je bebina glava.... Nama je patronazna rekla da stavimo npr knjigu 10-tak cm debelu ispod dusheka na strani gde je bebina glava....



Jesam ja zarolani peskir, veci onaj za plazu...znaci idu daskice, pa peskir (knjiga, jastucic i sl) pa onda madrac. I onda naravno beba user posted image



E da...to sam i mislila....da podmetnem knjigu ispod dusheka...user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dušek za dečiji krevetac
11.6.2010 15:58:11   
pahulja76
koliko sam ja shvatila, za decji krevetac treba kupiti dusek BEZ zicanog jezgra ili ko moze da priusti dormeo sa memorijskom penom il' gresimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.6.2010 23:04:04   
Anoniman
Očajna sam! Kao što sam u uvodnom postu napisala, dušek uz dečiji krevetac dimenzija 110x55 smo ostavili na moru. Sledeće nedelje treba da idem u Mađarsku i mislila da upim nov dušek taman, za bebu, ali na sajtu imaju samo 120x60, koji ne može da stane u moj krevetac. Onda sam proverila na sajtu dimenzije krevetca, i ispostavilo se da su oni promenili dimenzije krevetca, isti je samo drugih dimenzija, i sada u njega paše dušek 120x60, i onaj 110x55 se više ne proizvodi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dušek za dečiji krevetac
21.6.2010 9:33:39   
Lu
IZVORNA PORUKA: pahulja76

koliko sam ja shvatila, za decji krevetac treba kupiti dusek BEZ zicanog jezgra

Naravno, ono nije dobro ni za nas odrasle user posted image
Ja sam već pisala, svom sam sinu dok je bio beba dala napraviti po mjeri obični spužvasti madrac , koštao je 15-ak eura, e kad je porastao i dobio pravi veliki krevet sa tri godine kupila sam mu kvalitetan  madrac sa mem. pjenom na kojem se i ja često odmorimuser posted image
Nisam ni bila svjesna koliko je to bitno (imati kvalitetan madrac) dok se nisam naspavala na njemu.
Ipak dok su male bebe ja mislim da to nije toliko bitno, jer su naravno lagani kao percauser posted image


< Poruku je uredio Lu RR -- 21.6.2010 9:38:05 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.7.2010 16:14:13   
pahulja76
hvala lu user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.7.2010 18:06:56   
choopa choops
Tashke ni nas madrac nije standardnih mjera (veci je), pa sam ja guglala firme koje proizvode madrace i tako nasla neke iz Ulcinja, oni mi naoravili, donjeli i bio mi je cak i jeftiniji nego mnogo manji po radnjama (oko30e).
Pa probaj tako ako mozes, znam da gore ima jos i vise proizvodjaca takvih proizvoda nego kod nas. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.7.2010 18:09:48   
Anoniman
Ma neću. Odlučila sam da donesem nazad taj dušek, skinuću navlaku i oprati u mašini, a sam dušek ću usisati Kirby-jem. Ništa mu neće faliti. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.7.2010 18:11:13   
Anoniman
Ej , cure , pitanje : koja je fora sa tim zimska strana - letnja strana dušeka ???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.7.2010 18:14:10   
Anoniman
Nemam pojma, moj to nema (dečiji), a na bračnom mislim da ima, ali nisam se udubljivala, i nikada ga nisam okrenula. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.7.2010 18:17:11   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ej , cure , pitanje : koja je fora sa tim zimska strana - letnja strana dušeka ???

user posted image prvi put cujem user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.7.2010 20:26:52   
upgrade011
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ej , cure , pitanje : koja je fora sa tim zimska strana - letnja strana dušeka ???

Mi imamo takav dusek. Proizvodi ga firma Andrijasevic i fora je da se razlikuje punjenje zimske i letnje strane.  Pogledaj detaljno na njihovom sajtu. Imaju vise vrsta ali smo taj izabrali jer je najtvrdji i bolji za bebe. 

< Poruku je uredio upgrade011 -- 18.7.2010 20:27:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.8.2010 14:12:45   
Jele
I mi smo od Andrijaševića uzeli dušek za Uroša, znam da je neki model što kao ''diše'', uf, detalje sam zaboravila. Uglavnom lepo je tvrd, ali udoban.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here