RE: Nugat torta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


magnetic -> RE: Nugat torta (10.2.2013 13:50:50)

treba mi neka brzinska torta za sutra i ovo mi deluje brzo i ukusno,ali cu probati sa biskvitom od belanaca,mislim da ce biti bolje[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Nugat torta (11.2.2013 15:59:06)

Divan recept [sm=bravo.gif]
pravila bih ovu tortu ovih dana, i stavila bih plazmu u koru, samo mi pojasnite kako, da zamenim brasno ili neki drugi nacin?




Figaro88 -> RE: Nugat torta (11.2.2013 16:07:34)

Za 7 dana mi je divan dan i bas sam trazila nesto lako da pravim,a ovo mi super zvuci[sm=bravo.gif]UM,ako budes pravila koru sa plazmom javi kako je ispalo i kako si napravila[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Nugat torta (11.2.2013 17:42:42)

nisam pravila ovu tortu, ali sam jednom zamenila brasno i stavila plazmu onoliko koliko je brasna trebalo i kora je bila strasno suva, tako da mozda da stavis manje plazme ili da prelijes koru sa necim ako bude suva




Ana RR -> RE: Nugat torta (12.2.2013 13:49:32)

Um, mozes da napravis obicnu koru od plazme, kao za cheese cake npr.




Anoniman -> RE: Nugat torta (12.2.2013 16:28:17)

Zenske hvala vam na odgovorima, kupila sam sve sta treba, smao nisam nasla badem pa sam uzela lesnik, nadam se da nece biti problema...
Anci hvala na odgovoru[sm=smiley31.gif], e sada po tebi sta ide lepse originalna kora ili ova sa plazmom, mrzi me da pecem pa bih probala sa plazmom....




Anoniman -> RE: Nugat torta (12.2.2013 17:00:06)

eeee da i uzela sam da probam dr o. krem fix da probam umesto zelatina....




Ana RR -> RE: Nugat torta (12.2.2013 21:57:08)

Um, izvini, dok ja vidim šta si pitala.. pa po receptu i ide lešnik, tako da će biti ok [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ja sam pravila samo jednom tako da sam po receptu spremala koru, drugi put ću probati sa keksom.






Anoniman -> RE: Nugat torta (12.2.2013 22:06:44)

Hahahhaha tek sam sada videla, proplupala sam izgleda[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
sutra pravim, javljam kakva je bila[sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Nugat torta (13.2.2013 10:56:01)

IZVORNA PORUKA: isidora88

nisam pravila ovu tortu, ali sam jednom zamenila brasno i stavila plazmu onoliko koliko je brasna trebalo i kora je bila strasno suva, tako da mozda da stavis manje plazme ili da prelijes koru sa necim ako bude suva

Kora od keksa ide kao za cheesecake što kaže Ana, recimo ja sam napravila keks-med-margarin.
UM a zašto izbjegavaš želatin?
Ako uspije bez njega javi[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




magnetic -> RE: Nugat torta (13.2.2013 17:01:37)

U nekim mojim receptima gde je kora od keksa ide samo plazma i neki sok,ili plazma i mleko.




Anoniman -> RE: Nugat torta (13.2.2013 22:41:59)

Napravila danas[sm=bravo.gif]
u koru stavila plazmu, puter, kasiku meda, i malo mleka, u fil krem fix ispao super[sm=bravo.gif] otrta je u kalupu sada cu da je vadim da prelijem glazurom, i jedva cekam sutra da je probamo.... Izuzetno brzo se pravi, Una i ja smo je zajedno napravile za 25 minuta[sm=bravo.gif]




Figaro88 -> RE: Nugat torta (18.2.2013 8:50:09)

Sinoc sam pravila,i bas je ukusna[sm=bravo.gif]I brzo bude gotova.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]