RE: Mašine rade dok ste napolju? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


branki* -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (23.10.2016 22:26:01)

isto.cak i kad znam da cu se brzo vratiti,opet se ne usudjujem,uvek kazem a,sta ako nekog sretnem,pa se zapricam ili ako bude guzva ili pogresno procenim vreme,a isto znam zenice koje tako ostave..




IvanaSK RR -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (23.10.2016 22:40:26)

Tako i ja, uglavnom masina za ves radi nocu, ali se dešavalo da je ukljucim preko dana i moram da odem negde.
Ringlu nikada ne ostavljam, jednostavno mi je frka uzasna.




dijana1* -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (23.10.2016 23:41:16)

Bojler gasim samo kada se kupamo i to mi je sveki uterala strah u kosti da moze da me spici struja.
Masinu za sudje obicno uvece upalim ali nekada i po danu, a za ves non stop radi. Ukljucim i budem ili ispred zgrade ili do prodavnice, vrtic, skola....
Ringlu ostavim na 1 ili 2 da krcka lagano ali i ona se sama iskljuci nakon sat vremena otprilike.
Masina za ves je nova ali ako se nesto pokvari samo stane i nece da radi.




bebilule -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 6:51:40)

Procitah temu i pomislih da je rijec o roombi i tkt. Kontam, mozda su smislili i nesto da obrise podove i prasinu, ispegla ves i skuha rucak [sm=smiley36.gif].
Da imam 500€ viska kupila bih roombu i sve bih joj tepala Mico [sm=smiley1.gif]
Masinu za ves ostavljam redovno, nisam ni pomislila da se nesto moze desiri.




Anck Su Nmaun -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 7:41:49)

Masinu za sudove sam mozda par puta ostavila al mi je bilo hitno. Inace ne volim. A za ves obicno palim nocu.
Jedino sto mi uvek gori su bojleri ...isto gasim samo dok se kupamo.




Sanjalicaaa -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 9:09:03)

Ostavim ja i mašinu, i mini pekaricu, i supu na šporetu da se lagano krčka.




isidora88 -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 9:15:52)

Bojler mi uvek radi, nikad ga ne gasim, masine isto tako, kad se setim upalim ih i odem ako treba. Jedino ringu ne ostavljam nikad jer sam zaboravna i dok sam u stanu ja je zaboravim a ne napolje da odem




IvanaSK RR -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 9:21:46)

Mi nikada ne gasimo bojler, ni kad se kupamo.




mali_mis -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 10:20:44)

Nista ne radi, sve je iskljuceno.




emicaa -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 10:49:41)

sve radi osim ringle [sm=smiley36.gif] mada ovde je veliki bojler u podrumu,za cijelu zgradu,masina isto tako.a za sudje na zalost nemam [sm=smiley19.gif]




choopa choops -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 23:02:49)

Rade, i za pranje, susenje i pranje suđa. Jedino šporet isključujem i radijatore (na struju).




dijana1* -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 23:19:53)

Vec sam pomislila da jedino ja sve ostavljam da radi[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (24.10.2016 23:30:42)

Ja bogami sve ostavljam da radi!
Čak i supu na šporetu, ali pošto kuvam na gas, ostavljam na najnižem plamenu i po sat-dva, i rernu isto ostavim.




World -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (25.10.2016 0:36:35)

Ostavljala sam sve da radi dok mi se nije zaglavila masina za sudje, od tada sve gasim. Svasta bi se moglo desiti, sta znam, bolje ne rizikovati.




choopa choops -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (25.10.2016 0:42:43)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja bogami sve ostavljam da radi!
Čak i supu na šporetu, ali pošto kuvam na gas, ostavljam na najnižem plamenu i po sat-dva, i rernu isto ostavim.




Au! [sm=smiley22.gif] E ovo ne bih nikad. Ja se inače bojim plina kao đavo od krsta [sm=smiley36.gif] Kad treba negdje upaliti plin, odmaknem se metar od šporeta, okrenem glavu i skoro i da ne gledam šta radim, jer imam strah [sm=smiley4.gif]




IvanaSK RR -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (25.10.2016 9:27:56)

Ja radijatore ne iskljucujem, na struju su. Jedino kad smo isli od kuce na vikend. U dnevnoj sam zimi kad je bas hladno ostavljala i klimu inverter da radi.




Ana RR -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (25.10.2016 9:31:32)

Mašine ostavim, šporet ne.




Animsaj9 -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (25.10.2016 13:46:14)

Masine ostavim , a sporet ne , bojim se jos je i plinski




Ana RR -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (5.5.2017 15:15:37)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mašine ostavim, šporet ne.


Mislim da više neću ni mašine... pre neki dan ulazim u kupatilo a veš mašina na sred kupatila, crevo ispalo, vode na sve strane.. Kad se nisam šlogirala..




mati -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (6.5.2017 19:42:18)

Nikad nista. A to mi je jedan stariji majstor skoro objasnio. Doso da popravi ves masinu i ja mu kazem kako je pustam samo nocu na jeftinu struju. On kaze nemojte vise da rizikujete zivote. Ispricao mi dekica par slucajeva, i proracunao koliko u stvari masina trosi na mesecnom nivou.
Rekao je kako je bio kod zene koja je kupila novu masinu, a masina imala fabricku gresku, nesto u kablu. Upalilo se sve ,nocu dok su spavali, jedva su zivu glavu izvukli. On naravno nema nista od toga, da me plasi ili zaradi... Ali vido covek malu decicu pa mi sve ispricao. Cak je ne stavljam ni na odlozeni start, nista.




krin 40 -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (2.9.2017 17:45:09)

Sve gasim kada odem napolje(osim ako slučajno ne zaboravim šporet ili peglu[sm=smiley36.gif])




dddaca -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (2.9.2017 18:50:43)

Mašina mi obično radi noću, mada po nekad ako je ukljucim po danu, ostavim je dok sam napolju. Ipak, kad vidim sta Mati pise, razmislicu sledeci put




suzi kju -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (2.9.2017 19:34:49)

Ja redovno ostavim mašinu za sudove i veš mašinu. Najčešće ukljucim ujutru pre nego da krenem na posao. Bojler ne ostaje, TA peć, klima,pegla, sporet, to nikada.




Duškić -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (2.9.2017 19:40:46)

Ja podesim i sve mi nocu rade. A danas sam tri puta prala ves i ovo vreme me iznerviralo .




krin 40 -> RE: Mašine rade dok ste napolju? (4.9.2017 9:49:27)

Pa i meni noću Duskić zbog jeftine steuje.Ali se osećam nesigurno da ih ostavim i izadjem na duze




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>