Klinika Ivanović (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


dunja RR -> Klinika Ivanović (6.2.2013 21:53:05)

IZVORNA PORUKA: cvetjka

mi nismo smeli da cekamo jos preko godinu dana da dobijemo odobrenje od fonda zbog mog rizika da ne izgubim i ovaj jajnik koji mi je ostao, tako da smo dali sve sto imamo i nemamo i krenuli u postupak sto pre, privatno. Dakle ovako:
13.12. mi je bila menstruacija i uz sve obavljene analize i briseve su mi rekli da dodjem 03.01,
tada su mi dali Suprefact da se bockam svaki dan po 0.5 do 17.01, opet sam dobila 13.01,
onda su mi uveli Menopur tri dana po 2 i jos devet dana po 3.
To je bilo do petka 01.02. i u subotu su mi dali stop inekciju da sama sebi dam u 21:30,
da bi aspiracija bila u ponedeljak u 9:30. U ponedeljak smo dosli sat vremena ranije, presvuces se, stave ti braunilu i leskaris dok te ne pozovu. U toj sali za intervencije jako ljubazan tim ti skrene paznju i zaista se osecas prijatno. Uspavali su me, za 20ak minuta su me probudili u sobi u kojoj sam prvobitno bila, dali mi neki chaj da pijuckam i poslali me kuci za pola sata. Od tada na svakih 8 sati stavljam po dva utrogestana vaginalno i pijem jednu kutiju eritromicina. Danas sam samo otisla sa punom besikom, odradili et i nastavljam sa utrogestanom i eritromicinom.
Sve u svemu, zaista su profesionalni, ljubazni i usredsredjeni i ja sam prezadovoljna! Ne daju previse informacija, u fazonu su "nemate vi sta da se brinete oko tehnickih stvari, brojeva i analiza, mi cemo da uradimo kako smatramo da je najbolje, a vi se opustite i uzivajte sto vise mozete."
Ako vas bilo sta jos zanima pitajte (:





mine -> RE: Klinika Ivanović (6.2.2013 22:24:04)

Lepo objasnjeno...ovo je bas standardna sema bockanja i toka aspiracije i ET.
Moze li samo info o tome npr kakve su prve konsultacije? Ko pregleda dosdasnje rezuate, asistenti ili sama Goca?!
I da jedno pitanje, kako si sama sebi dala stop inekciju, to je valjda jedino sto te bockaju oni jer ide u debelo meso...ili[sm=zmeden.gif]
A sad srecno ;)




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (7.2.2013 0:03:52)

Prebacila sam postove u pravu temicu [sm=smiley1.gif]

KLIK OVDE




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (7.2.2013 11:47:33)

Sad sam tek videla da ti nisam odgovorila na prvo pitanje, izvinjavam se! Meni se za prve konsultacije (2dc) zadesila doktorka Dragana, posle toga mi je bila Gordana svaki put. Bilo mi je cudno sto tada rade UZ vaginalnom sondom, pogotovo sto ja dosta krvarim, pa je to malo neprijatno. Taj prvi put te ispitaju o trenutnoj terapiji ako je trenutno primas, porodicnim bolestima, da li je vec bilo nekih trudnoca ili kiretaza i sl. Rekli su mi da uradim osnovne hormone u Konzilijumu kod Hrama (tamo imaju svoj salter i ne ceka se na red), pa da dodjem 9dc, kada sam upucena da radim komplet krvnu sliku, urin, briseve, krvnu grupu i viruse, a MM spermokulturu, viruse i krvnu grupu.




okence -> RE: Klinika Ivanović (12.2.2013 19:24:35)

Pozdrav svima,predpostavljam kako vam je,ja sam prosla kroz sve to I srecom iz drugog pokusaja imam cerkicu od 6,5god.ja I bivsi muz smo krenuli na terapiju kod dr Gordane Ivanovic I strogo se pridrzavali svih pravila posle prve neuspesne vantelesne radili smo insiminaciju nekoliko meseci kasnije jer ja sam bila nakljukana hormonima pa da iskoristimo situaciju.kazem nakljukana jer u zivotu nisam popila I primila toliko lekova al verujte isplatilo se.prosle godine je moja dobra drugarica iz treceg puta u 35god dobila blizance zahvaljujuci dr Ivanovic.POZDRAV I SRECNO




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (12.2.2013 20:45:00)

Pozdrav svima
Nova na forumu, ali zbog ove teme sam odlučila da se priključim [sm=smiley1.gif]
Ja sam kod dr.Goce od oktobra, i danas konačno ušla u proces VTO. Fostimon 1x3, sama sebi dajem u ruku.
Za sada sve pohvale za rad, dosta je detaljna, neće ništa da radi dok sve ne dovede u neku ravnotezu, i za sada ja imam samo reči hvale-nadam se da će biti i berićetno [sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif]




Biki34 -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 8:29:00)

Srecno devojke u narednom peridu...
Moji blizanci su bebe klinike Ivanovic...
Ako nekom bude trebala pomoc,neko pitanjce, tu sam...
Pozdrav svima[sm=duda.gif][sm=duda.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 10:01:40)

Divno, bas lepo sto imamo jos iskustava! (: srecno Klarice i javljaj rezultate, nadam se da ce i nama biti pozitivan ishod kao Biki i okencetu (:




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 10:07:44)

Hvala, takodje
U kojoj si ti fazi?




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 10:14:36)

Ja cekam betu da radim za nedelju dana, pise ti komplet moj postupak u prvoj poruci na temi (:




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 10:40:23)


IZVORNA PORUKA: cvetjka

Ja cekam betu da radim za nedelju dana, pise ti komplet moj postupak u prvoj poruci na temi (:

Pročitala [sm=smiley1.gif]
Mene to tek čeka, hvala ti na lepom objašnjenju.
Čekam i ja betu sa tobom [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 13:21:11)

Drzim fige da ti sto pre prodje bockanje i da se zajedno radujemo!! [sm=nosecka.gif] [sm=nosecka.gif]




Meisje -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 13:29:13)

Cvjetka drzim fige[sm=bravo.gif]Klarice takodje[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 13:45:54)

Hvaaala Meisje!! (: *:




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (13.2.2013 14:34:38)

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Drzim fige da ti sto pre prodje bockanje i da se zajedno radujemo!! [sm=nosecka.gif] [sm=nosecka.gif]

Hvala na podršci
Meisje [sm=smiley31.gif]

Ja sam u kratkom postupku,počela sa fostimonom juče, 1x3 u podne, sebe bodem u ruku.
U petak vadim e2 i idem na UZ, pa ću videti za dalju stimulaciju.




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (14.2.2013 13:50:45)

Jel moze neko da mi kaze sta bi e2 sutra trebao da pokaze? Inače će biti 6dc




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (14.2.2013 15:17:24)

Meni je bio <20, ali ne znam da ti kazem je li to ok, posle njega mi je pojacala menopur sa 2 na 3




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (14.2.2013 16:11:24)

Aha, verovatno od toga zavisi dalja terapija. Javiću kakvo je stanje.
Zanima me još kakvo je ponašanje posle et?




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (14.2.2013 17:23:08)

Pa lezis kod njih pola sata-sat, ides kuci i mirujes 3-4 dana, posle kao sve normalno, ne dizes nista tesko...




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (14.2.2013 18:59:05)


IZVORNA PORUKA: cvetjka

Pa lezis kod njih pola sata-sat, ides kuci i mirujes 3-4 dana, posle kao sve normalno, ne dizes nista tesko...

Hvala na informaciji [sm=smiley2.gif]




okence -> RE: Klinika Ivanović (14.2.2013 20:16:29)

Drage moje sve najlepse vam zelim I trocifrenu betu il [sm=rozacrtici.gif] kako god zelim vam puno puno bebica.




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (15.2.2013 0:17:42)


IZVORNA PORUKA: okence

Drage moje sve najlepse vam zelim I trocifrenu betu il [sm=rozacrtici.gif] kako god zelim vam puno puno bebica.

[sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (15.2.2013 7:49:15)

Hvala puuuuuuuno okence [sm=smiley9.gif] meni se danas pojavila bleeeda druga [sm=rozacrtici.gif] dodje mi da skacem od srece, mada znam da je jos rano [sm=smiley9.gif]




jela 76 -> RE: Klinika Ivanović (15.2.2013 10:28:04)

To je to!!! [sm=bravo.gif] [sm=nosecka.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (15.2.2013 14:58:00)

Zivela klinika Ivanovic ako jeste ((((: [sm=nosecka.gif]
Klaro, kako je bilo? *:




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>