|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
28.5.2016 23:28:00   
enap
da li je sad neko u procesu kod Goce u klinici Ivanovic,o drzavnom trosku da nam isprica postupak!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Klinika Ivanović
29.5.2016 10:48:06   
Maraj
Enap isto se ona odnosi prema svima. Privatno ili drzavno placanje , ista je prema svima

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Klinika Ivanović
29.5.2016 16:32:02   
suzi kju
Enap postupak je isti za sve.
Otprilike je ovako, odeš drugog dana ciklusa, odneseš sve papire, rezultate, otpusne liste. Obavi razgovor sa tobom pregleda te na uz.
Ako treba još neke analize Da odradiš kaže ti koje, kad, kako, sve te uputi.
Ako imas sve, onda ti odredi terapiju. Ako se sama bockas kod kuće dobiješ lekiće za par dana, a ako ne onda svakog dana kod njih u isto vreme. Nakon nekoliko dana ideš na uz, vadiš krv da vidi hormone i ako je potrebno menja dozu hormona.
Kad dođe vreme za aspiraciju upute te šta sve treba od analiza za anesteziju, kažu ti kada da dođeš. Kad to obaviš ideš kući, ali pre toga te ona obiđe, kaže koliko jajnih ćelija su uzeli. I onda te zovu da ti jave kada će biti transfer. Potom se dogovarate oko eventualnog zamrzavanja embriona.
I to je sve. Vadiš betu 11-og ili 14-og dana i tol'ko!
Puno sreće!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Klinika Ivanović
29.5.2016 23:16:23   
enap
hvala puno,a jel se kod njih vadi krv pre uz?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Klinika Ivanović
30.5.2016 7:08:15   
suzi kju
Ne ne, u bio medici na slaviji, mislim oni su im najbliži.
Nema na čemu.
Kad ideš kod njih?

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Klinika Ivanović
30.5.2016 12:20:05   
enap
Joj u takvoj sam dilemi trebalo bi za par dana da odlučim klinika Ivanović ili Ferona N. Sad.. Problem mi je sto ne mogu u N. Sadu da nadjem smestaj za 15 dana, a u Bgd imam puno prijatelja, jer sam ja sa juga....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Klinika Ivanović
30.5.2016 14:14:12   
suzi kju
A odakle si?
Ja sam u klinici Ivanović radila vantelesnu, i imam samp reči hvale za osoblje, lekare, anesteziologe, ma baš sve!
Moja preporuka je bolnica Ivanović.

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Klinika Ivanović
30.5.2016 21:42:49   
17 joka
Enap, sta god da odlucis neces pogresiti obe klinike su super

puno srece i uspeha ti zelim user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Klinika Ivanović
30.5.2016 22:13:44   
enap
a da li je tacno da retko kad vracaju 3 embriona...uglavnom vracaju po 2?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Klinika Ivanović
30.5.2016 22:19:53   
17 joka
tacno je vecinom vracaju dva ali i 3 vracaju sve zavisi kako odluce dr i embriolog





_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Klinika Ivanović
31.5.2016 8:34:44   
Maraj
Enap i bolje da vrate 2 a jedan da zamrznu. S tim imas jos jwdan pokisaj.
navodno su i vece sanse da se "prime" kad ih je manje . Kad su tri vracena "guraju" se u materici user posted image pa je manja sansa za uspeh. Tako su meni rekli.
meni su vratili dva. Nije uspeli. Posle jednog i sa njim je uspelo user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Klinika Ivanović
31.5.2016 8:49:30   
suzi kju
Meni su vratila dva, s tim da se jedan primio i podelilo na dva, pa sada imam njih dve user posted image
Primio se bio i taj drugi, koji bi bio zapravo treći, da nisam prokrvarila u devetog nedelji.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Klinika Ivanović
31.5.2016 8:54:15   
Maraj
Suzi je "fenomen" user posted image
ja sam pored suzi saznala da mogu biti i jednojajcani blizanci iz vto ! user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Klinika Ivanović
31.5.2016 9:30:57   
suzi kju
Jeste user posted image može, i lekarima je to čudno. Zapravo ne čudno ali je jako retko i interesantno im je user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Klinika Ivanović
31.5.2016 23:00:58   
17 joka
Suzi, ma Bog te nagradio najlepsim poklonom

imala jedna u Ceskoj dva ubacena i oba se podelila to sam cula jos pre par godina pa sam znala da to moze da se desi.

a i bolje je da se ima vise mogucnostiza uspeh user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Klinika Ivanović
1.6.2016 10:12:12   
suzi kju
Joj jeste, ali je zaista od Boga dar!
Jok izvini što pitam, al čini me se da sam negde pročitala da si i ti išla na vantelesnu?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Klinika Ivanović
1.6.2016 14:52:01   
Maraj
Joka je isto isla u Prag. Ici ce ponovo , kad skupi parice koliko ja znam. E , a tad ce da se pije na RR user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Klinika Ivanović
1.6.2016 16:19:50   
suzi kju
Joko ja ti želim da što pre skupiš parice i pridružiš mi se, nema nešto mama blizanaca, samo ja, pa da pojačamo klub user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Klinika Ivanović
1.6.2016 23:31:41   
17 joka
Maraj , i da se pije i da se jede, ma lumpovacemo

Suzi, hvala draga bice to za koju god. moj san su blizanci,ali sad posle svega trazim od boga da mi podari bar jedno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Klinika Ivanović
2.6.2016 9:00:37   
suzi kju
I ja sam bila tog stava, da dobijem jedno dete biti zahvalna, međutim Bog me nagradio sa ova dva anđela!!!
Tako će i tebe, samo veruj u to i ne odustaj!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Klinika Ivanović
2.6.2016 21:20:13   
17 joka
Velik je Bog verujem i uvek cu verovatiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Klinika Ivanović
12.6.2016 22:10:49   
12maja
pozdrav svima, mozete li mi reci koliko kosta vantelesna na klinici ivanovic, i kako uci u program da vantelesnu placa drzava a da se sprovodi u klinici ivanovic? hvala unapred...

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Klinika Ivanović
13.6.2016 7:38:15   
suzi kju
Ja sam tamo radila vto. Preporučila i drugarici koja je baš pre par dana bila kod mene.
Za ovu godinu je ispunjen broj parova koji će raditi vto u bolnici Ivanović a o državnom trošku.
Inače košta 360 000 din, tu je uračunato sve. Lekovi, ultrazvukovi, aspiracija i transfer.

(odgovor članu 12maja)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Klinika Ivanović
13.6.2016 23:03:46   
12maja
hvala na informaciji, pozdrav.user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Klinika Ivanović
29.6.2017 19:57:26   
Fiona88
Drahe devojke, ima li nekoga da je sada u procesu? Niko se ne javlja vise od godinu dana da da sveza iskustva :(

(odgovor članu 12maja)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here