|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
29.6.2017 22:13:36   
Zmajica81
Cao devojke, ja sam na stimulaciji trenutno, sutra sesti dan Menopur x4.
Ovo mi je prva vantelesna. Za sada stimulaciju podnosim relativno ok. Dva dana me maltretirala dijareja, i neka mala snaga ali vise nisam sigurna da li to ima veze sa Menopurom ili ovom vrucinom. Estradiol sam radila prekjuce 603. Dr. Goca zadovoljna, folikuli za sada izgledaju super na displeju. Razvijaju se na oba jajnika ravnomerno. Osoblje je prijatno, a doktorka mi je bas legla. Znam da tvrde da je gruba, prema meni je ok. Temeljna i draga. Nadam se da ce biti ok i da ce ovo biti prva i poslednja vto. 😇 Inace zamotuljak cekamo skoro 6 godina.

< Poruku je uredio Zmajica81 -- 29.6.2017 22:16:44 >

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Klinika Ivanović
29.6.2017 22:28:38   
dunja RR
I ja sam u postupku, tj. na mikroginonu trenutno, a sa stimulacijom krećemo krajem avgusta, radiće mi dugi protokol. Inače imam već jednog sinčeka od 3 godine, iz VTO kod Ivanovića.

Zmajice, isto i kod mene, prema meni je Goca uvek fina, i prosto se čudim kada kažu da je gruba. Temeljna, spremna za dogovor, meni je to dovoljno, a prošla sam mnoge doktore. Srećno draga, navijam od sveg srca user posted image


Fiona da li si i ti u postupku, da navijamo user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 29.6.2017 23:17:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Klinika Ivanović
29.6.2017 23:52:59   
Fiona88
Pocela negde u aprilu, uradila sve analize, trombofilike i sl i sad je na redu hsg... kontrola sl nedelje pa cemo videti.. kapiram da cu i ja dobiti kontracepciju opet (vec sam bila mesec dana na mikroginonu) posto oni ne rade preko leta jel?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Klinika Ivanović
1.7.2017 9:15:59   
Zmajica81
Dobila sam juce novu terapiju, sledeci 4 dana uz Menopur i Cetrotide do utorka. Pa u utorak uvece stop injekcija Ovitrelle. U sredu pauza pa u cetvrtak aspiracija. Malo me zabrinula jer rece da cemo verovatno ici samo na eskime sl meseca, pa sam sada u frci da ne odreagujem lose nakon stop injekcije. Verovatno panicim bez razloga, a juce sam se spetljala pa ne pitah zasto sl meseca. Goca sada sve radi sama, zapravo imace zamenu ponedeljak i utorak, jer ide na neki kongres. Ali cak ni Dragan vise nije tu. Tako da ne znam da li ce imati onu letnju pauzu raspitacu se danas pa vam pisem. Drzim vam fige jako.❤ 👌👌👌

< Poruku je uredio Zmajica81 -- 1.7.2017 9:18:27 >

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Klinika Ivanović
1.7.2017 11:51:51   
Fiona88
E stravaaaa, hvala puno, ajde bas javi...
Moj upd_ate- Radila sam HSG u Soldo klinici, nalaz je los, zapusena oba prakticno jajovoda, desni priraslice... Idem za par dana kod Goce pa cu videti sta kaze ona, da li radi VTO ili mora laparoskopija.. Uterus odlican, pa bih ja to izbegla :((( drzim palceve!! user posted image

< Poruku je uredio Fiona88 -- 1.7.2017 11:52:23 >

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Klinika Ivanović
2.7.2017 20:03:21   
Zmajica81
Danas mi rekose da im je odmor od 25. jula do 25. avgusta. Ja cekam utorak da uradim nalaze, da me pogleda na uz i uvece primam stop. Sreda pauza i cetvrtak aspiracija. Malo sam uplasena, ali izguracu. 😊

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Klinika Ivanović
2.7.2017 20:16:24   
Fiona88
Zmajice, drzimo palceve.. bice super... ja kapiram da mene ceka kontracepcija dva cilklusa - do avgusta :(

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 13:15:28   
Fiona88
Drage devojke, evo i mene- bila na kontroli, goca ne radi do 25avgusta... od kad to ne znam..
mene ceka histeroskopija tada :( i onda posle polecemo user posted image user posted image

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 14:01:25   
Zmajica81
Mozda ne prima nove ali radi. Meni jutros radila aspiraciju. Bila je jos jedna devojka sa mnom na aspiraciji. Uspela je da izvuce 7 jajnih celija. 😇 Podnela sam dobro, malo me bolucka stomak kao u vreme menstruacije. Cekam da mi jave da li se i koliko oplodilo. I mozda ce mi ipak jednu vratiti u ovom ciklusu a ostale ostaviti za septembar. Od 3 krecem na 8 sati sa utrogestranom.
A sestre su mi rekle da im je odmor od 25 jula do 25 avgusta. Goca je bila 2 dana na nekom kongresu u Svajcarskoj valjda, ali je od jutros tu. Bas je cudno to sto su tu rekli da je na odmoru. Svasta.

< Poruku je uredio Zmajica81 -- 6.7.2017 14:06:15 >

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 14:06:34   
Fiona88
Zmajice- sjajno! Drzim palceve za svih 7! Shvatila sam da radi do 25, ali nisam bas sigurna ...

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 14:09:05   
Fiona88
Za kongres znam, ali posto nista ne radim do avgusta nisam se ni udubljivala od kad ne radi.. ja sam takodje danas bila, mozda smo se i srele :)

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 14:37:14   
Zmajica81
Mozda smo se videle Fionice, ko zna bas ima puno devojka 😊 ( nosila sam zeleno plavu haljinu, brineta, duga kosa) Dok sam primala terapiju ovih desetak dana nas je prodefilovalo more. Mene su primili u 8:30. Soba presvlacenje, pa sa anesteziologom (zaboravila sam kako se zove, ali je bas draga zenica) I onda na sprat u operacionu mislim da sam se probudila oko 10. U 11 me pokupio muzic.

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 15:36:33   
Fiona88
Zmajice, ja sam stigla oko pola 12 :) mimoisle smo se.. jel ona divna zenica u teget uniformi anesteziolog? Sa maskom ono vrata? Super je

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 15:36:58   
Fiona88
Zmajice, ja sam stigla oko pola 12 :) mimoisle smo se.. jel ona divna zenica u teget uniformi anesteziolog? Sa maskom ono vrata? Super je

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 15:41:40   
Zmajica81
Da to je ona, draga je i vrlo temeljna. ❤

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Klinika Ivanović
6.7.2017 17:48:11   
Fiona88
Predivna je, svaki put se smeskala kad je prolazila i dobacila neku foru, verovatno sam joj delovala ocajno pa da me oraspoloziuser posted image

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Klinika Ivanović
9.7.2017 12:24:22   
Zmajica81
Malo sam se ipak namucila nakon stimulacije. Danas mi je bolje. Dva dana sam bila naduvena kao balon i jako me boleo gornji stomak, I nisam mogla da udahnem kao covek da me ne presece, a rupe na putu da ne pominjem, jaukala sam kad god bi kola presla preko neke. Juce ujutru su me zvali i rekli da bi Dr Goca jos malo da posmatra kulturu. Pozalih se da nisam najbolje i da je dobro sto nece odmah da vrati taj jedan. Uglavnom savet je bio sto vise tecnosti, proteinska dijeta i surutka + mladi sir da umiri jajnike. Jutros su me zvali ponovo. Dogovor je da vrati blastu u utorak. Dok se lepo oformi, I dok se ja oporavim, a ostale ( ne znam i dalje koliko su od 7 uspeli da oplode) da zamrznu. Eto to je sve za sada. Do utorka utrogestan 200 3 puta dnevno, folna. Cekamo i odmaramo do utorka. ❤

< Poruku je uredio Zmajica81 -- 9.7.2017 12:26:37 >

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Klinika Ivanović
9.7.2017 13:35:21   
dunja RR
Zmajice,

Navijam da se blastica lepo ugnezdi, a da FET sa smrzličima radite za jedno godinu ipo-dve user posted image

Imaš možda blagu hiper stimulaciju, ili?


Navijam od sveg srca da sve bude dobro user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Klinika Ivanović
9.7.2017 13:38:04   
Fiona88
Zmajice, bice sve to dobro..malo si u hiperst upala mozda.. Drzim palceve da su svih 7 u igri i da uspe i sad i sa smrzlicima!!😍

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Klinika Ivanović
9.7.2017 14:33:10   
Zmajica81
Hvala devojke. ❤ Sigurno sam malo u hiperstimulaciji, ali je vec danas mnogo bolje stanje, cak sam bila do radnje i spremala rucak. A dva dana unazad sam bila neupotrebljiva.
Mojoj prijateljici su isto kod Ivanovica vratili jednu blastu nakon 5 dana, a dve su Eskimcici. Imali su 3 oplodjene, a ovaj prvi mali borac se cvrsto drzi sada je peti mesec. 😊😇😇

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Klinika Ivanović
12.7.2017 9:20:59   
Zmajica81
Juce nisam dobila bas sjajne vesti. Odradjen transfer blasta 5 dan. Dobrog kvaliteta. Ostale nisu uspele da se oplode tako da nema za zamrzavanje. 😭😭😭😭Uputstvo je da mirujem, pa za 13 dana beta. Vec se nakon jednog dana lezanja osecam ko prebijena, a vreme nikad sporije protice. Malo sam razocarana jer nemam bar jos jednu od 7, I sto cu morati ako ne uspe sve iz pocetka. Ali dobro sta da se radi. Kada ga je ubacila rece : "Hajde nek ti bude prva i poslednja." Valjda da ima nade.

< Poruku je uredio Zmajica81 -- 12.7.2017 9:25:54 >

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Klinika Ivanović
12.7.2017 9:38:25   
ivannna
Zmajice-drzim fige da i bude prva i poslednja!

budi pozitivna jer ce to dosta pomoci! mozda i nece biti potrebe za sve iz pocetka pa si se bezveze nervirala

znaci samo pozitivne misli!!!

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Klinika Ivanović
12.7.2017 11:55:12   
Fiona88
Zmajice 💜 Drzim palceve !! Bice super!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Klinika Ivanović
13.7.2017 23:17:42   
Zmajica81
Drage devojke hvala vam na podrsci. ❤❤❤

< Poruku je uredio Zmajica81 -- 13.7.2017 23:18:16 >

(odgovor članu Fiona88)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Klinika Ivanović
12.8.2017 8:35:40   
Fiona88
Zmajice, imas li lepih vesti 💙💙💙

(odgovor članu Zmajica81)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here