RE: Ugaone garniture (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


kamičak -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 10:30:27)

Da li da se nadam da su u Srbiji jednu klasu ispod po kvalitetu ili sam previse optimisticna :)




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 10:32:21)

Ne znam šta bih ti rekla. Verujem da su ok ali nisam ih zagledala jer smo u svakom slučali mi planirali da kupimo u Feydomu.




Filadendronka -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 10:32:55)

Ana, stvarno, ipak nam se ukusi razlikuju. Mada mozda se i ponuda promenila. Za Ikeu kod nas ne znam sta nude. 




kamičak -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 10:35:50)

Ana, hvala. Znam da Ikea nije bas neki top kvalitet, ali ne mogu se pruziti vise nego sto sam dugacka.




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 10:36:22)

Naravno, ukusi se razlikuju, ali čini mi se da su sada imali previše zaobljenih granitura sa ogromnim stranicama i nekim bespotrebnim detaljima.




Filadendronka -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 10:42:57)

Ovakva je nasa samo u braon-bez boji:
[img]https://i.postimg.cc/W17c84nC/59-E0-EA88-FD12-4-A81-A614-85-FB3880-F791.jpg[/img]bleed me dry new vegas





Tiziana -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 11:11:07)

Ikea ima je skuplje i jeftinije stvari. Ima stvari koje su jako kvalitetne i one i kostaju, a ima i ono sto na zapadu kupuju studenti i mladi parovi sto je ''za prvo vreme'' i nije neki poseban kvalitet, ali je i tako ''nekvalitetno'' kvalitetnije od Forme ideale. 





Ana RR -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 11:15:04)

Fili, def nam se ukusi razlikuju [sm=smiley36.gif] ali u drugoj kombinaciji boja verovatno lepo izgleda.

Tiziana, tako je.




Filadendronka -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 11:26:12)

Meni je bilo vazno da ima zaobljenje ivice, da sedalni deo ne bude sirok i da jastuci budu veliki i udobni. Ne vidi se na toj slici da sedalni deo nije iste sirine, sav je vijugav i to uzivo bas dobro izgleda. 




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 11:56:01)

Da i mi smo tražili da sedalni deo ne bude predubok i to nam se kod ove naše feydom baš dopalo. Jastuci su veliki i čvrsti i mnogo je udobna za sedenje. Ja volim ravne, čiste linije. Bez zaobljenih delova. A najbolja stvar je što je toliko velika da se svo troje bez problema uvalimo [sm=smiley36.gif]




kamičak -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 11:58:58)

Svidja mi se ova na slici. Nesto mi se cini da bez 60 hiljada mogu samo da je sanjam




Filadendronka -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:00:07)

Kod nas ko god udje u stan prokomentarise kako je svaki milimetar prostora upotrebljen, a opet nije prenatrpano namestajem. Ta ugaona nam je tako lepo “legla” da je to neverovatno. Simpo ima divne ugaone, ali bas su za ogromne prostore.




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:02:04)

Fil, Simpo je izvikan. Mi smo gledali i kod njih i jednostavno to što oni nude ne vredi toliko novca. Mi smo na kraju platili opet mnogo ali kvalitet je mnogo bolji nego u simpu.




Filadendronka -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:07:59)

Jesu skupi, ali saglasna sam sa tobom oko kvaliteta. Mi smo kod njih uzeli sto i stolice. Najpre smo cekali bas dugo za isporuku iako smo porucili unapred, a zatim su doneli pogresnu nijansu i ubedjivali me da sam to porucila. Posle dve nedelje su doneli ono sto sam trazila. Sto je vec raskliman, razmisljam da ulozim reklamaciju. Ali njihovu neku zutu ugaonu ne kogu da zaboravim koliko je bila lepa, samo ogromnaaaaa




bubulence -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:08:43)

Fili meni se svidja, samo mi se ova boja na slici ne dopada. 

Moji su uzeli garnituru u simpu, oko 1000e placena (ima tome koja godina), mislim da je nisu koristili ni 6 meseci... Kada su otisli da reklamiraju receno im je da to nije garnitura za svakodnevno koriscenje... A radi se o garnituri za dnevnu sobu. Sto se tice forme ideale, meni je jako smesno kada neko kao nece tamo da kupuje jer nije kvalitetno😂😂😂. Pa isto je kao u ikei, imas za 200e nekvalitetno, ali ako izdvojis normalnu sumu mozes da nadjes vrlo, vrlo kvalitetan komad namestaja. Ali dobro, mi smo narod poznat po kompleksima. 




bubulence -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:17:20)

Ovo je garnitura koju ja zelim samo produzenu varijantu, i imacu je cim kupimo kucicu😁. A Es sistem mi ima najlepsi izbor namestaja.


[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1978719-3699.jpg[/img]




nata11 -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:17:59)

Bubulence meni FI ima fin namestaj. 
Tamo sam uzela sofu za deciju sobu
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1978719-7305.jpg[/img]
A plakar iz Jysk-a. 
Dobro ugaona je vec drugo i uzima se na duze staze ali sigurno se medju onolikim izborom moze nesto pronaci. 




nata11 -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:20:33)

Bubulence lepa je bas ali nama bi bila mala. Mi volimo da se isprzimo. Ja, mm, ljubimci pa jos kada dodje beba. 🤣


A i ja sam bas za ravne ivice. 




Filadendronka -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:21:31)

Bubulence, meni se bas dopada, ali i ona je definitivno za veci prostor. Taman za kucu sto kazes. 




bubulence -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:21:32)

Naravno da moze, i izbor je ogroman. Samo se mora izdvojiti i normalna suma novca.

E tu sofu su uzeli kumovi za cerku, jos pre par godina, i dalje je koristi i odlicna je. Mi smo gledali isto za deciju sobu, odgovaralo bi nam zbog mesta, ali se jos nismo odlucili. Sada imamo krevet (kupljen u formi), ali proizvodjac Jela Jagodina, evo tacno 5 god, a kao nov, nov... Nego nam vise ne odgovara zbog mesta




Filadendronka -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:22:55)

Nato, sofa je bas lepa i nezna. Kao iz kucice za barbike. :) 




bubulence -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:23:04)

E ovo na slici je manja varijanta, ima i produžena , sa svake strane sira za 80cm. Ta bi nam bila taman, ipak ce nas biti petoro. Ali, prvo da kupimo kucu 😂





kamičak -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:23:18)

Cekala sam  na plakar sa policama iz Simpa preko 3 meseca, kao da ga od zlata prave. 




Filadendronka -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:25:13)

Bukvalno Kamicak, vrv su prebukirani i onda tesko onome ko ceka. 




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (1.5.2019 12:44:34)

Bubi, taj sistem sada rade baš svi, i mi smo gledali tako nešto. Meni se dopala ova, videli smo je u Vitorogu ali je uvezena zapravo

[img]https://i.postimg.cc/WhMbjDdg/20190216-114801.jpg[/img]

Ima super sistem razvlačenja, kome je potrebno.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>