RE: Šeme za heklanje i pletenje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Anoniman -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (17.3.2012 20:35:02)

Poslacu vam na mail kad dodjem kuci. Posaljite mi vas mail na pp




Lulence -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (28.10.2014 16:04:47)

Draga Anonimna mozes li mi dati,u sto to lose zvuci,bolje pokloniti,pozajmiti semu za cizmice bele nalaze se na 3-oj stranici ove teme,treba nam nesto za hladne dane pa slucajno nadjoh,divne su. Hvala[sm=smiley1.gif]




Plavusa34 -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (10.3.2015 16:37:37)

Lepo je to i korisno meni je zao sto ja nemam strjenja za te stvari




Bibilib -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (10.3.2015 17:40:42)

Ja sam imala strpljenja i volela sam to da radim ali sada nemam vremena....




Meisje -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (14.3.2015 22:49:51)

Da li neko zna gde mogu da nabavim narodnu nisnju (sumadijsku)za decu?
Ono sto sam izguglala je strasno skupo,150e,kosulja,jelek,suknja,kecelja,carape i opancici




aleksandrici -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (8.7.2015 10:54:14)

Nekad sam obozavala da heklam i pletem.Imam toliko mustri,goblena,stoljnaja a nista ne koristim.Sve je negde ispod kreveta.Heklanje mi tako smirivalo zivce,mora da se broji red ,koliko stubica,koliko nameta tako da se zaboravi na tren na realni zivot.Preporucila bih svima za opustanje.




aleksandrici -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (13.7.2015 10:30:47)

Znam i ja da postoje,gledala sam na tv kako se heklaju.




aleksandrici -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (24.4.2016 14:55:44)

EEEE,ne slažem se,mene zanima.U slobodno vreme volim da heklam,to me smiruje i inspiriše,doduše to sam ranije radila mnogu duže i češće.Priznajem sad malo ređe ali me svavako zanima.Volim da vidim dobru šemu za stoljnjak iako oh imam sigurno preko 10 ali sad koristim neke druge,što ne znači da neću se opet vratiti na one sa ogromnim ružama.Za sve one koji neznaju znajte da to iziskuje mnogo,mnogo vremena,boda,mrtvog boda i navijutaka.Rezultat je uživanje u pogledu i posel 100 godina a možda i duže,




aleksandrici -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (24.4.2016 14:58:15)

Jeste to je baš skupo o to mnogo.U privatnoj režiji moze da se nađe.Ja u mom okruženju znam ko ima.Raspitajte se kod nekoga ko igra folklor ili je usko povezan sa tim.Uz malo truda doći će te do željenog komada.




mali_mis -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (26.10.2016 13:18:47)

Ako neko ima semu za heklanje "nakurnjaka" nek mi javi. To je ono, sto ide na musku pisu da ne ozebe [sm=smiley36.gif]
Moram jedan da odradim mm.




isidora88 -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (26.10.2016 13:40:28)

joj misu sta je to [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (26.10.2016 13:43:33)


IZVORNA PORUKA: isidora88

joj misu sta je to [sm=smiley36.gif]


To je ovo A i Memedovic je radio emisiju sa tom temom [sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (26.10.2016 13:44:50)

Jel vunica mora biti pamucna ? Da se ne ojede ?[sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Šeme za heklanje i pletenje (26.10.2016 13:48:43)

Ih vunica najmanji problem [sm=smiley36.gif] Ni sema nije tako problematicna, cak i da je ne nadjem, mogu sama da isprobam nesto. Ali kad mu kazem da mora da izmeri gospodina, a ne kazem mu zasto, to ce da bude sou. Ne do mi Bog da krenem prema gospodinu sa metrom, pomislice da je za neku rr statistiku.
Vidis sad, za vunicu, mozda da probam sa onom plisanom, ona je prilicno nezna, mada ako bi imalo postavu, onda ne bi grejalo kao da nema. Ma, kako one dede sto cuvaju ovce na planini ne kukaju sto ih vuna malo golica [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]