RE: Sonoma dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Lu -> RE: Sonoma dijeta (23.7.2014 9:44:24)


IZVORNA PORUKA: Nada RR


Da, moji jedu lubenicu , ja gledam .[sm=hudicek1.gif] Izdrzala sam. [sm=smiley36.gif]

A zašto lubenica nije dobra, ima svega 30-ak kalorija?
Nisam čitala temu pa ne zamjerite.




Dada81 -> RE: Sonoma dijeta (23.7.2014 10:26:56)


IZVORNA PORUKA: isidora88

ja bi bila na bilo kojoj dijeti kad bi mi neko svaki put pripremao obroke, kad treba sama da razmisljam i da smisljam neku prihvatljivu kombinaciju prodje me zelja[sm=smiley13.gif]
a bas sam se usvinjila, do nove godine moram da smrsam 5 kila, ajedem kao na takmicenju, ja ne znam sta mi je vise, poslednjih mesec dana bas preterujem[sm=smiley19.gif]

E,ovo mi je kao kod Isidore i meni sada.Ne mogu jos da raskrstim sa sobom,ali ovo je stvarno ok jer se samo trazi da jedes zdravo uz minimalno odricanja. I ja imam sada8 kg viska,iz principa nisam htela sebi kupovati novu gardarobu(doduse,morala jedne farmerke,i dve majice posle porodjaja,sta bih oblacila[sm=smiley36.gif] ) i ostace na tome.Ne zelim izgubiti mleko,a sto rece Isi,kada bi mi neko spremao kao u bolnici(mogu reci da je nama porodiljama bila lepa hrana)meni je prijala.Uvek neke corbice za rucak,govedine parce kao ispod peke/saca,ali sebi to ne pravim.Cokoladu nisam mogla u trudnoci,ostajao mi neki ruzan ukus posle nje,niko mi nije verovao.Zato sada sve nadoknadjujem[sm=smiley13.gif]




Dada81 -> RE: Sonoma dijeta (23.7.2014 10:36:13)

Lu,citala sam ja ,na prvoj strani,cini mi se. Nekih 10 dana se odrices totalno slatkisa,slatkog uopste,sokova,belog brasna ali i voca ,jer vocni seceri usporavaju ucinkovitost smanjenja kg. A,posle tih 10 dana,dosta toga se sme jesti,sem belog brasna i secera naravno,ali treba jesti svo voce i vec tada se organizam malo privikao bez slatkisa ,pa voce super dodje.[sm=smiley1.gif] I pisale su fine receptice i ideje,jer malo teze ide to odricanje,na pocetku,naravno. Ja se jos odlucujem,dok to ''svarim''sa sobom,tek sam procitala[sm=smiley36.gif]




NIID -> RE: Sonoma dijeta (23.7.2014 10:58:20)

10 dana nije mnogo, brzo prodze, samo malo jaca psihicka priprema i krenes...

Ja sam htela pitati ako neko zna, od semenke jeli dozvoljeno leneno seme, susam i suncokret (nepecen i bez soli)
Ja sam ove sastojke stavjala u mleko i ovesne pahuljice pa ne znam dali mogu sada da ih opet koristim. Obicno stavim po jednoj kafenoj lazici

Da ne zaboravim na tezinu - ovo jutro 65.8




NadaR -> RE: Sonoma dijeta (24.7.2014 9:42:52)

Dan 10 [sm=bravo.gif]

Ajajajaj .. Nisam zabrljala [sm=bravo.gif]

Minus 3 kg . Nije puno otislo ali se itekako primijete na nogama I na stomaku . Mislim da je vise rijec o centrimetrima . To mi vise znaci.
Pocela sam one izazov cucnjeve . Boli me svaka koska ali ne odustajem . [sm=smiley1.gif]




Dada81 -> RE: Sonoma dijeta (24.7.2014 13:06:18)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za vas ,super,dajete moral da pocnem. I mene je bas interesovalo to za semeenke,bundevine obozavam,pa bar bih malo eto volela po nekad..kad se odlucim[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Sonoma dijeta (24.7.2014 16:01:52)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Dan 10 [sm=bravo.gif]

Ajajajaj .. Nisam zabrljala [sm=bravo.gif]

Minus 3 kg . Nije puno otislo ali se itekako primijete na nogama I na stomaku . Mislim da je vise rijec o centrimetrima . To mi vise znaci.
Pocela sam one izazov cucnjeve . Boli me svaka koska ali ne odustajem . [sm=smiley1.gif]

bravo,nado[sm=bravo.gif]
devojke,istrajte[sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Sonoma dijeta (25.7.2014 8:55:24)

Prvi dan druge faze! [sm=sloncek.gif]

Ne znam sta bih prije [sm=smiley36.gif]


Dadooooo , pridruzi se. Ljepse je I lakse u drustvu . [sm=bravo.gif]




NIID -> RE: Sonoma dijeta (27.7.2014 14:58:00)

Evo ja nisam imala vremena da pisem ali nikako nisam odustala...sada je i lakse jer se moze jesti voce. Posto moja porcija je malo veca ja jedem samo jednom voce - ne dva puta kako treba.
A pocela sam vezbati i Tae Bo kao neka luda kod kuce :) pustim na kompjuter i skacem ...




NadaR -> RE: Sonoma dijeta (27.7.2014 23:14:29)

Samo naprijed NIId. I ja sama vjezbam. Milos mi pravi drustvo . Radim cucnjeve I uz to Jillian vjezbice. Mazuckam se kremicama za zatezane I ide polako.
Sad vise nemam osjecaj da sam na dijeti. Slatkise I tijesto svakako ne jedem. Pojedem jabuku ili lubenicu I dosta mi .




Dada81 -> RE: Sonoma dijeta (27.7.2014 23:30:24)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Prvi dan druge faze! [sm=sloncek.gif]

Ne znam sta bih prije [sm=smiley36.gif]


Dadooooo , pridruzi se. Ljepse je I lakse u drustvu . [sm=bravo.gif]


Hvala Nado na podrsci,jos nisam pocela,nikada nisam bila ovako neodlucna[sm=smiley13.gif]da li mi je sada pms ili sta mi je,pojma nemam.Ovo stvarno nema razloga da se odlaze,kada nije tipicna dijete,nego se trazi stvarno da se hranis zdravo.
Nado, devojke ,samo tako[sm=smiley32.gif]




NIID -> RE: Sonoma dijeta (29.7.2014 23:37:45)

Jako sretna....jedem lubenicu svaki dan, uspesno jos izbegavam slatkise..i naravno kg idu dole.
Uz vezbe koje pravim i ogromnu kolicinu tecnosti koju pijem osecam se odlicno :)




NIID -> RE: Sonoma dijeta (31.7.2014 11:13:12)

Kako sam pocela imam ujutru oves uvece pcenku (kokice) i rucak vareno belo pilesko meso.
Ujutru uz pahuljice redovno stavljam i ostale semenke za koje jos ne znam dali su dozvoljene (lan, susam, semenke od bundeva i suncokret) Ovih dana jer stavljam i pomalo brusnice...Dobijem tako sladak mix koji ne samo sto me drzi situ vec i mi aktivira metabolizam...




NIID -> RE: Sonoma dijeta (12.8.2014 16:01:30)

Nisam pisala koji dan ali nisam bas sledila uputstva dijete...napravila sam koji iskljucak, sada do odmora cu da vodim racuna i drzati se koliko mogu jer na odmoru tesko da pratim dijetu.
Nado ti kako napredujes, vidim da i tebe nema vec neko vreme :)




Dada81 -> RE: Sonoma dijeta (12.8.2014 21:57:39)

Svaka cast NIID ,ja jos ne poceh,uvek ono-sutra cu -najveca greskai nema opravdanja.




pufnica55 -> RE: Sonoma dijeta (20.2.2015 17:14:29)

Pozdrav svima!Cestitam zenicama koje su istrajale,nadam se da cu i ja [sm=smiley1.gif] Juce uspesno izdrzala prvi dan,guram dalje [sm=smiley1.gif]
Nedavno sam nasla ovaj portal,uputila se u dijetu i krenula.Porodila sam se pre 8 meseci i nikako da skinem kilazu.Probala sam vise dijeta ali bezuspesno,ili su mnogo zahtevne ili ja nisam disciplinovana ....
Sonoma mi deluje kao bas zdrav nacin ishrane uz mnogo mogucnosti kombinovanja.Ima li jos nekog ko je na rezimu Sonome da razmenjujemo iskustva,lakse je u drustvu? [sm=zz_wavespin.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]