|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnina
30.8.2013 8:10:36   
Klarita
Meni sad muka samo popodne, Boze me sacuvaj...bole me grudi, desna dojka pogotovu...sva sam smlacena po ceo dan, iscrpljena, bole me krsta, stomak...skroz drugacija trudnoca od prve, ali skrozuser posted image

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Mučnina
30.8.2013 8:27:53   
little_one
Klarita aktivirala si nalog! user posted image Dolazi tamo u prvo!

Sto se tice mucnina, meni se uglavnom samo dize zeludac na neke mirise, ili na paru od kuvanja...al imam osjecaj da su popustile zadnjih nekoliko dana...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Mučnina
21.2.2014 12:47:49   
Mariya
Mene ove mučnine izludeše. U prvoj trudnoći nisam nijednom povratila, a sad redovno. I mučnina traje ceo dan, od jutra do mraka, muka mi je ako jedem, još gore ako ne jedem. l jedino što mi se ne gadi su banane i jabuke. I krompir i palačinke user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Mučnina
1.3.2014 20:02:50   
Biserka
Ja u prvoj trudnoći nisam znala šta je to mučnina. Tačnije, jednom mi je bilo muka od neke tunjevine, ali ništa strašno, i to je sve. user posted image
Sada sam imala grozne mučnine, ali na moju sreću nisu dugo potrajale, možda 10-ak dana i onda je počelo da popušta. Mada i dalje imam odbojnost ka nekoj hrani i mirisima, ali neću da se žalim, podnošljivo je user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Mučnina
1.3.2014 20:08:35   
superm
Meni je pomagao limun.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Mučnina
29.3.2015 13:27:39   
Anoniman
Sa Unom su mi samo smetali odredjeni mirisi, a sada mi je bas muka, prvo mi je bilo muka da nista nisam mogla da jedem, a sada jedem, i posle toga umirem od mucninauser posted image

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Mučnina
29.3.2015 13:31:15   
serpica
UM opet ja uzmi bedoksin 2 puta dnevno,malo meda na limun pa jedi,pricale smo vec,znam kako ti je meni je i sad jos uvek muka,doduse manje ali sam se bas napatila u pocetkuuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Mučnina
29.3.2015 14:28:38   
Anoniman
Serpi sve sam pokusavala, ali ne pomaze i to, i badem, i kisele jabuke, meni je i od vode mukauser posted image

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Mučnina
29.3.2015 18:45:11   
serpica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Serpi sve sam pokusavala, ali ne pomaze i to, i badem, i kisele jabuke, meni je i od vode mukauser posted image




Ako mi verujes da znam kako se osecas,ako ti je za utehu znaci da je sve ok sa bebom tako mene tesi moj dr..uzimaj bedoksin moras u kontinuitetu da ga uzimas da bi imalo dejstvo.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Mučnina
30.3.2015 9:35:07   
Ivana.
Ja sam uzimala bedoksin. Nije mi smanjilo mucnine, ali sam makar malo pocela da jedem.
Znam da izgleda kao da nikada nece proci, ali prodje. Meni je sve po kuci smrdelo, osim spavace sobe iz koje nisam izlazila do 14. nedelje.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Mučnina
30.3.2015 15:28:20   
choopa choops
Kako se ovo brzo zaboravi, a kad se samo sjetim kako sam se osjećala do pola trudnoće user posted image Užas!

P.S. šerpi ti bi mogla da konkurišeš za moderatora ove teme user posted image Godina prođe, mučnina nikad! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Mučnina
7.4.2015 9:43:21   
Dragić
Pozdrav iz sniježne Banja Luke. Ja jutros prvo jutro nakon nekog vremena da se osjećam dobro, tj. da nemam užasne mučnine i da mogu normalno funkcionisati,a ne samo da mi grozni zrak izlazi iz želudca i da sam malaksala i vučem se ko prebijena mačka. Jutros sam čim sam otvorila oči, odmah natrpala puna usta neke pite sa krompirom i žvakala user posted image Par zalogaja tako i lakše mi je, nije mi muka. Sad da li je zato što sam odmah jela ili ne, ne znam. Znam da se osjećam dobro. Meni je najgore kad je želudac prazan, kad počne da krči mislim da mi u sve i jednom dijelu tijela zavrće. A juče...mislila sam da ću umrijeti. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Mučnina
7.4.2015 9:49:56   
Anoniman
Dragic naidje tako momenat kada ih nema, mozes da jedese, pa opet se vrate!
Meni je muka na samu pomisao hrane, i kada vidim na tv-u reklamu, uopste nemam ideju sta bih mogla da jedemuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Mučnina
7.4.2015 14:27:09   
Maraj
Dragic tako i ja. Meni najgore kad mi je zeludac prazan. Nekako me grebe i samo podrigujem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Mučnina
7.4.2015 15:50:13   
Dragić
A dokle ćemo stići ako budemo jele stalno kada nam se želudac isprazni user posted image user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Mučnina
7.4.2015 16:35:40   
Maraj
Joj dragic ne znam user posted image
al ja stvarno moram. Ja sad imam problema kad mi je zeludac prazan a ne pun. I to da dozivim...user posted image

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Mučnina
8.4.2015 8:45:44   
Dragić
Ma samo ručkaj Maray, biće vremena za dijete, fitnese i ostale gluposti. Bitno je da nam je sada dobro i da su user posted image dobro. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Mučnina
14.4.2015 14:53:58   
Dragić
Pozdravčić! Ja samo da javim da mi se mučnine nisu vratile, sutra punim 9 nedjelja user posted image Znači, moje mukice su trajale samo nedjelju dana i to je to. Sad imam problem da sam stalno gladna user posted image Dobro, ne baš stalno, ali onog momenta kad izgladnim odmah moram imati pri ruci na primjer burek i komad torte da se vratim u normalu. user posted image Ogromne zalihe hrane nosim na posao jer mi se ne smije desiti da ostanem bez nje. Jaoooo majko, kolika li ću biti? user posted image Ima li još neko slični problema? user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Mučnina
14.4.2015 14:58:47   
Maraj
Dragic user posted image za prestanak mucnina. Ja ih hvala Bogu nisam imala al jedem pa to je strasno. Sinoc sam ispekla pun pleh žu žu-a i sve sama pojela. Da ti ne pricam sta e bilo u toku dana na meniju. Al bolje da klopamo nego da imamo mucnineuser posted image

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Mučnina
14.4.2015 14:59:22   
jess021
Dragic, svi imamo taj problemuser posted image
Videces kako trudnoca bude odmicala imaces sve vece potrebe za hranom, naravno to ne znaci da treba jesti sve zivo, pogotov slatkise, ali ja se bas i ne pridrzavam toga.
Npr. pre mesec dana sam mogla da izdrzim izmedju dorucka i rucka da nisam gladna nekih 4-5 sati, ali sad vise ne. Vec nakon 2h osecam glad.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Mučnina
14.4.2015 15:08:14   
Dragić
Slažem se. Bolje klopa nego mučnina, u svakom slučaju. Mene je mučnina onih dana paralisala. Ja sam inače mršavica, pa mi ne smeta do 5 kg kada bih dobila, pa mi sad prija što sam se malo popunila, ali kasnije ću pripaziti. Pogotovo kada sam imala mučnine još sam i izgubila na kilaži. Sinoć mm i ja izašli u šetnju i mene uhvati glad, rekoh vodi me do najbliže pekare. Pojedem burek i poslije u slastičarnu na komad torte (ako je utješno, bila je voćna) user posted image Tako ja provodim ove dane, ali ne žalim se. Samo sam htjela da podijelim. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Mučnina
14.4.2015 15:11:33   
jess021
Samo uzivaj.
Pridruzi nam se i u ovoj temi Trudnice chat

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Mučnina
14.4.2015 16:04:42   
Anoniman
Dragic super si prosla, kod mene su jos uvek aktuelne mucnine, nisu po ceo dan kao pre, ali su tu...

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: Mučnina
14.4.2015 16:15:27   
Maraj
Dragic ako je torta bila vocna sve ti je oprosteno user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Mučnina
14.4.2015 16:48:17   
Dragić
Hahah, voćna, voćna, nego šta! Zamisli da je čokoladna, koliko je to kalorija. user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here