RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Olga75 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (12.3.2013 8:34:28)

moja mama je jako teska na poklone , uglavnom ne potrefim [sm=smiley36.gif] i onda bude : pa stooo si trosila pareee
pa pare su za to da se trose [sm=smiley36.gif]
i sad joj poklanjam kozmetiku




cvećka -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (7.4.2013 20:19:09)

I mojoj ne mozes da ubodes, jedino da si vidovit (((: Niko od nas cetvoro! Tako da obicno sledi racun, pa ona zameni.. Jedino sto uvek pali su knjige, mozda nesto od nakita i jednom sam joj uplatila pedikir, sva se raspilavila na tretmanu, a prvo me psovala, kao, matora je ona za to, sta fali njenim noktima... [sm=zmeden.gif] Sad sam joj za 8. mart opet uplatila pedikir i manikir, jos nije iskoristila, cuva kad bude vreme za sandale, pa da joj se vide prstici [sm=smiley36.gif] a za rodjendan blage veze ne znam sta cu, blizi se [sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (7.4.2013 22:01:40)

Sad znam sta joj treba pa joj to i kupujem, ranije kao mladaj sam znala cesto da pogresim! Antirid kremu, sampon, balzam, koristimo istu farbu pa nekad i to... i tako nesto slicno sto joj uvek treba! I tome se uvek najvise obraduje [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (7.4.2013 23:12:35)

Mojoj mami je prosle nedelje bio rodjendan I kupila sam joj telefon. Imala je neki koji se stalno gasi, Vuk ga rasklimao, skim god da prica slabo se cuje.....
Bas se obradovala, ne toliko telefonu koliko joj je drago sto njena cerkica misli na nju[sm=smiley1.gif]




cvećka -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (12.4.2013 12:48:17)

Pa to je bas lepo [sm=bravo.gif] ja cu sad mojoj da kupim vaucer za Jasmin, pa da odabere sebi neku sminkicu ili sta joj vec treba, posto ne znam sta ce joj se od boja svideti, nezgodna je, kao sto rekoh (:




Peace* -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (5.8.2014 14:08:46)

Ja ne nađoh ovakvu temu za svekrvu. [sm=smiley4.gif]

Elem, svekru je bio rođus u julu, a svekrvi je sada u avgustu.
Kupila sam jedan album, i izradila 30-ak fotki sa sva tri njihova sina, nama snajama [sm=smiley36.gif] i mojom decom.
Ostatak ću ostaviti prazan... neka popunjavaju dalje sami kako se šta bude dešavalo...
[sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (5.8.2014 14:26:10)

Knjigu sa lepom posvetom!




superm -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (5.8.2014 14:28:16)

Moj sin joj napravi cestitku, napise posvetu, nesto nacrta i uz to orhideje u saksiji.




Azra_ -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (5.8.2014 15:06:57)

Ako je rođendan, onda neki pokon samo za nju, nešto što znam da joj treba. Zadnje sam joj kupila novčanik u Moni, stari koji je imala, koji sam takođe ja kupila, već je bio dotrajao. Antiage kreme uvek dobrodošle, ona teško na sebe potroši novac. Ako je godišnjica, onda neki zajednički poklon za nju i tatu.




branki* -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (5.8.2014 15:25:33)

uvek kupujem nesto od garderobe,eventualno tasnu ili joj dam novac.




NadaR -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (5.8.2014 15:38:52)

Uglavnom nesto sto joj treba ali smatra da je to puno novca da bi sebi mogla priustiti . U stvari to I nije puno novca vec je ona navikla da sve daje nama cijeli zivot I onda joj se cini da je puno da potrosi na sebe.

Uglavnom su to neke kremice , nesto u kucu ( novi prekrivaci za ugaonu prosli put) , nesto od garderobe , cipele , itd. [sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (5.8.2014 16:58:09)

Šta pokloniti[sm=zmeden.gif]

Nemam svoju majku i na ovaj "problem"gledam nekim drugim očima.

I mi smo roditelji i trebamo postaviti sebi pitanje -ŠTA BIH JA VOLJELA DA MOJE DIJETE POKLONI MENI?

Složićete se svi-lijepa riječ i topli zagrljaj su sasvim dovoljni.Nikakvi veliki i skupi pokloni ne mogu nadmašiti ovo.Ako se ovo izgubi tu se više nema šta tražiti.

Popričajte sa svojom majkom onako iskreno i od srca,zagrlite je.[sm=smiley27.gif]Njoj ništa drugo i ne treba.




mami mami -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (5.8.2014 20:00:43)

Igrom slucaja majka izjavila kako zeli srebrnu ogrlicu (nisam znala da vise voli srebro od .....)pa cu je tako iznenaditi ,imam prelepu ogrlicu i narukvicu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

majka mi a nisam znala[sm=smiley19.gif] da joj to merak !!!!!!
inace ona sve nama daje ,kupuje,donosiiiii
njoj nikad nista nije bilo potrebnoooooo
bas mi nedostaje!?!?!




aleksandrici -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (22.4.2016 12:56:54)

Ja ću svojoj mami da poklonim čvrst zagrljaj.Živimo odvojeno ,odnosno 250 km smo udaljene i viđamo se 5 puta godišnje,uželi se,samo ima žalju da me zagrli.Sve drugo ima.Nekako ,sad kad su moja deca velika shvatam njenu želju a čini mi se da je do skora nisam razumela.




Khaleesi -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (30.6.2016 9:32:19)

Ja sam prosle god za rodj mami uzela brus Lisca, mnogo ih voli kaze naajbolji su... Sad ne znam sta cu[sm=zmeden.gif]




Maraj -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (30.6.2016 13:00:34)

Ja sam pre neki dan setala sa mamom. Kupila sebi sandale , pa kupim i njoj baletanke Paar. Jako lepe. U svetlo ljubicastoj boji. Kozne su. Ona sama izabrala . Taki mi i najbolje. Dobila je poklon par dana pre rodjendana al vise volim da sama izabere nego da ja lupam glavom da l ce joj se svideti.
Inace i ja mojoj mami poklonim s vremena na vreme Lisca brus. Znam da nosi model Minca , tako da mi je i to lako izabrati




Khaleesi -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (30.6.2016 15:19:02)

Moja mama bas voli Liscu i tako neke starije brendove... Tradicionalista je za tako neke stvari, pa ne mogu da promasim... Ali ne ide stalno isto da joj uzmem...




vocicana -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (1.7.2016 7:34:29)

Moja mama je najskromnija osoba na svetu, Svaki put ne samo za rodjendan, ona se obraduje za svaku sitniicu, ali kozmatiku najvise volim da joj poklonim, znam sta voli, tako ona to doceka sa osmehom na licu.




Anck Su Nmaun -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (26.10.2016 8:31:41)

Ako ima neko ideju dobrodosla je..
Mami ce sledece nedelje rodjendan..mislila sam nesto vezano za zdravlje, zdravu ishranu ili tako nesto...




isidora88 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (26.10.2016 10:54:16)

mozda neki welness ili tako nesto.




mali_mis -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (26.10.2016 13:16:57)

Moja mama se obraduje bilo cemu od kozmetike ili sminke.




Anck Su Nmaun -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (26.10.2016 13:21:19)

IZVORNA PORUKA: isidora88

mozda neki welness ili tako nesto.

Sad razmisljam neku masazu da joj ulpatim.. prijalo bi joj sigurno!




isidora88 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (26.10.2016 13:32:19)

sigurno ce se oduseviti[sm=bravo.gif]
mojom mami je rodj.sledeci mesec ali ce dobiti mozda neku saksijicu cveca ili neku sitnicu




Maraj -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (26.10.2016 13:36:41)

Anck , pa ako ti mam to volo sto da ne. Ja nesto ne vidim moju mamu na masazi. Mislim da joj se ne bi takav poklon svideo




Anck Su Nmaun -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (26.10.2016 13:42:13)

Ona je tip zene kojoj je uvek zao dati za sebe, svi su joj drugi bitniji, to me jako nervira kod nje, za sve nas je tu sta god treba a za sebe naj manje. Pa sam mislila da bi joj prijalo malo da je opusti.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>