|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 12:11:37   
Anck Su Nmaun
Pa to..ne znam.. niko nece toga da se.prihvati pa na kraju nam ostane da se.slozimo sta god da se odabere. Mada uvek u grupi pitaju za ideje.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 12:11:58   
mama Jo
Svakako ne treba obracati paznju na materijalnu vrednost poklona, ali nisam sigurna da svi tsko razmisljaju....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 12:13:50   
Misha i Ljisha
user posted image sve tri post objavile u 12:11

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 12:14:47   
Anck Su Nmaun
Hahaha pa ja vidim steka do bola user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 12:15:42   
veselicaa
Nije bitno koliko kosta vec da stvarno zelimo da obradujemo zenu,nije ona bilo ko.Ja sam dvaput kupovala,jednom za osmi mart i jednom za maturu,bas zato jer znam zenu i znam sta voli.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 13:06:31   
mama Jo
Ma sta god da se izabere... dok sam radila u skoli za 8.mart sam se vracala kuci sa punom kesom papirica na kojima je pisalo srecan 8.mart i to me je uvek jako cinilo srecnom 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 14:37:59   
veselicaa
Naravno da se deciji crtezi najlepsi pokloni,ali ako vec poklanjaju roditelji i sakupljaju pare onda je lepse izabrati nesto sto ce se uciteljici dopasti,treba razmisliti sta ona voli pa da taj poklon i koristi.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 22:20:55   
choopa choops
Eto, a sa moje tačke gledišta je baš vaučer pravi izbor. Evo recimo moja rođena sestra i ja se znamo 37 godina (koliko imam ja jelte, ona je starija user posted image ) i mogla bi na prstima jedne ruke da nabrojim koliko puta mi je pogodila ukus (majica, parfem, nebitno). Muž isto. Da ne pričam kako je prošle godine dao 50e za neki parfem od ruže, miriše na one rumunske odvratne. Došlo mi da plačem user posted image . Ovako fino vaučer i biraj user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 13:08:02   
Sanjalicaaa
Nastao je citav haos u viber grupi oko poklona vaspitacici za 8. Mart.Iskreno, ja ne znam sto se dize tolika frka. 
Skupljanje novca me smara, obaveza da dodjem u odredjeno vreme, odredjen dan, dam odredjenu sumu...
Vaucer je isto u opticaju, meni je to glupo.
Po meni je cvet sasvim dovoljan poklon. Ili mozda cak i kafa, cokolada...
Nije da ja njih ne cenim, cak sta vise, skidam im kapu za to sto rade, ja ne bih mogla.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 13:18:51   
vonavoj
Uh.pokloni..i kod nas viber grupe..pa i preterivanje koliko para..ok,vaucer,ajde same neka biraju..ja imam i uciteljicu i 2 vaspitacice..traze po 300din...hellooooo...ako u grupi da 20oro dece,to je 6000din...oladimo malo..vaucer od 2000din po uciteljici,vaspitacici je sasvim ok..max 3000din.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 13:33:24   
Peace*
Kod nas traže 500din za učiteljicu. Onda je neko pitao "A učiteljica u boravku?", čekam da se neko seti i nastavnice engleskog...
Puno mi nešto tih 500din.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 13:36:23   
vonavoj
Puno bre..ja sam bila na kraju vrtica bila u cudu,nisu hteli da daju po 500din,a 4 godine su nam cuvale decu..a ne sad za 8.mart 500din.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 13:47:50   
Ana RR
I kod nas su tražili po 500 pa onda kao ipak 300. Moje mišljenje je da se za 8.mart kupuje cveće i bombonjera a ne pokloni.

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.2.2019 14:32:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 13:49:31   
Peace*
Apsolutno se slažem. Juče sam to rekla. Ali večito se ja nešto bunim pa me sramota već. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 13:51:05   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 13:53:59   
Sanjica26 RR
I ja cu da poludim oko skupljanja. Ja cu da posaljem uciteljici cvetic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:12:18   
Sanidej
Simbolicni pokloni, knjiga sa decijim crtezima, velika zajednicka fotografija uramljena..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:27:13   
bubulence
Nisam za cvet... 28 dece u grupi i da od svakog dobije cvet... Meni je ti skroz bzvz...Zasto ne vi tih 200,300 din dali da se kupi neki lepsi poklon. Inace sam uvek za vaucere... 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:29:05   
veselicaa
I mi uvek kupimo torbu,novcanik,nesto sto ce uciteljica koristiti a deci bude drago kada vide da nosi.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:35:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Nisam za cvet... 28 dece u grupi i da od svakog dobije cvet... Meni je ti skroz bzvz...Zasto ne vi tih 200,300 din dali da se kupi neki lepsi poklon. Inace sam uvek za vaucere... 


Svako po 100 din i kupe veliku korpu sa cvećem. Čemu pokloni za 8. mart? Pa ćemo onda za rođendan, pa za Novu godinu....? A ne mogu da kažem da je zaslužila.

Oni su još uvek mali ali ja bih njih pustila da smisle šta žele da poklone. Da se sami organizuju. Ovako je to poklon od roditelja a ne od dece.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:36:53   
veselicaa
Ana svuda je tako,roditelji sakupe novac,roditelji kupuju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:47:08   
bubulence
Kod nas se ne kupuje za rodjendan i novu godinu. Tako da mi stvarno nije mnogo i da dajemo po 1000din. Vaspitacice su toliko divne, da ne znam koji bi poklon bio prikladan da im se zahvalimo za sve sto rade za nasu decu. Uciteljica je isto dosta dobra... Zasluzila je vise od jednog cveta godisnje... 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:52:30   
veselicaa
I mi kupujemo samo sa 8.mart i stvarno bih dala i vise para kada bi se drugi roditelji slozili,jer nam je uciteljica odlicna i zasluzila je.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:53:29   
Ana RR
Naša je daleko od divne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:54:10   
veselicaa
Ana bas stetauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here