|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 13:26:48   
superm
Knjiga

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 15:23:22   
lanajelena
Kod nas(Lane) se skuplja po 500,00 na tri vaspitacice(lepo ja kazem da ne treba dati jednom tati da organizuje user posted image )...kod Duce svi cute,ne znam da li je bezveze da ja i jos jedna mama sa kojom se druzim donesemo im po jednu orhideju ili tako nesto kad vec ostale boli uvo a meni ne pada na pamet da organizujem?!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 15:29:02   
isidora88
mi smo dali po 300 dinara, oko 10-ak roditelja.
uzece se po vaucer u DM-u za obe vaspitacice.
bas mi je krivo, nece biti nikakve priredbe niti bilo cega povodm 8.marta.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 15:36:12   
Olga75
mi smo dali po 100 i kupicemo dal neku esarpu ili tako nesto nemam pojma
a ja cu u petak da posaljem 200 grama kafe i neku bombonjericu i recicu da je to za sve njoh da se pocaste

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 15:39:21   
Torbica
Kod nas jedino u jaslicama corak, svi cute...
I kod cerke i kod sina se skupljalo izmedju 200-300 din, pa da bude za dva vaucera od 2000 po vaspitacici.
Sad je vec i kasno, ja cu svakoj od njih tri u jaslicama pripremiti nesto, nema smisla, bas su zasluzile...user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 15:44:50   
bea83
Ja sam im pripremila rokovnike ukrašene dekupaž tehnikom, ručni rad moje mame user posted image
Kod nas se niko ne organizuje user posted image
Za NG sam im uzela neke setove iz Avona
Jednostavno su zaslužileuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 15:51:57   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Kod nas(Lane) se skuplja po 500,00 na tri vaspitacice(lepo ja kazem da ne treba dati jednom tati da organizuje user posted image )...kod Duce svi cute,ne znam da li je bezveze da ja i jos jedna mama sa kojom se druzim donesemo im po jednu orhideju ili tako nesto kad vec ostale boli uvo a meni ne pada na pamet da organizujem?!


Ista situacija, Kod Tare smo lepo sakupili a kod H tisina..niko nista, pitala sam par mama niko nista nezna. I ja sam mislila da dam H da odnese cvetic ali ona je sad ionako bolesna pa nece ici, a ja da nosim ..nevolim, Meni je 8 mart da muski daruju zene il decica a ja necu nikome da nosim.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 22:18:51   
Didy
Lično mrzim 8. mart. Svelo se na to da žene kupuju i poklanjaju ženama.
Mrzela sam 8. mart u školi, uvek sam govorila deci da mi ne donose apsolutno ništa ili da to bude jedan cvet, eventualno buket od celog razreda ako baš žele. Sve preko toga mi je preterano.
Vaspitačicama je Stefan do sada nosio po ružu. Ove godine su se mame (koje su i same vaspitačice), a deca im idu sa Stefanom i Sofijom u grupe (baš se tako potrefilo) organizovale da skupljaju po 300 dinara i da kupe poklone. Pristala sam, ali iskreno, meni je to puno. Što kaže Taša 300x20 dece u proseku je 6 000 dinara. To je po meni preterivanje. Dovoljno bi bilo da smo skupljali po 100 dinara i da svaka dobije po veliki buket cveća. Da me ne razumete pogrešno, nije mi žao tih 300, odnosno 600 dinara jer taman toliko bi koštale 2, odnosno 4 ruže koje bih poslala po deci, nego prosto ne znam čemu. Na stranu što je vrlo nezgodno pogoditi ukus šta god da kupuješ - nakit, kozmetiku, maramu, knjigu...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
5.3.2014 22:28:23   
zeksi
Ja sam u dilemu oko poklona, moj klinac ide u jaslice, ima tri vaspitacice, sta da im posaljem i kad?
A sutra su nas zvali na priredbu.....bas me zanima kako ce to da izgleda jer su oni jos mali...user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2014 8:11:17   
mama micki
Zeksi ja svake godine odnesem vaspitačicama po čokoladu ili po cvet. Ima ih dve, ali ove godine ću morati još dva poklona da odnesem, pošto mi je mlađa ćerkica krenula u jaslice. Mislim da ću svakoj, a ima ih četiri sada, odneti po čokoladu.

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2014 8:16:25   
superm
Tako je, mamamicki. Ne treba preterivati sa poklonima, uostalom, vazna je paznja a ne to koliko poklon novcano vredi. Mi smo planirali knjigu na poklon.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2014 8:21:04   
mama micki
Baš tako, ali da nisu zaslužile, ne bih ni to odnelauser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2014 8:29:41   
superm
Naravno. Ja radim u prosveti i veruj mi kada dodje 8.mart i dobijem brdo poklona od dece, osecam se pomalo neprijatno.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2014 12:49:18   
lanajelena
Kod Lane uzet vaucer u H&Muser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2014 12:52:26   
New Mom
E, LJ, na koliko su im vauceri? Ja sam mislila na Caprisu jer kod njih nije odredjen iznos vec sam odredjujes.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2014 12:59:59   
lanajelena
Nemam pojma,skupljali smo po 500,ne znam koliko je njih dalo a deli se na tri dela,pa kontam da je oko 2-3000,00

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2014 13:55:16   
Peace*
http://www.detinjarije.com/6-poklona-uciteljici-za-8-mart-uz-koje-ce-za-promenu-deca-nesto-pametno-nauciti/

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2014 11:31:51   
Torbica
Posto je meni bilo bezveze da kupujem cvece za njih tri, uzela sam u Liliju tri vaucera od po 1000, pa nek kupe sta zele. Zene u jaslicama pogibose stvarno, svako koliko moze, nije poenta u iznosu nego u paznji.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2014 11:54:47   
Olga75
ja sam poslala griote , 200 g kafe i nektar sok da se sve pocaste danas ( ima 5 vaspitacica i 2 tetice ) a sta je kupljeno jos uvek ne znam

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2014 13:47:07   
Klarita
Ja poslala pa teksas torbu od sponzora mmuser posted image i sokove, kafu, medenjake (zbog posta, znam da poste) jos i napolitanke, neke keksice. A, zasluzile su mnogo, mnogo vise!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2015 22:16:30   
veselicaa
I ove godine kao i prosle ja kupujem uciteljici jer ispade da ja najbolje kupujem poklone user posted image .Sakupili smo pare i planiram da joj kupim torbu i novcanik,jer smo joj vec kupovali nakit,prirodno cvece i neke vaze.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2015 22:22:59   
serpica
Starija je u prvom i drugom razredu bila u produzenom boravku pa je pored ucitelja imala i uciteljicu,mi smo oba puta sakupili novac i uzeli vaucer u Moni.Uz cestitku i cvece dobila je i vaucer pa je izabrala sta je htela. Obzirom da ima 32 djaka u a davali smo po 400din bila je to dobra cifra i ona se odusevila. Isto tako radimo i sa vaspitacicom.Po meni je bolje da sam izaberu nego da dobiju nesto sto im ne treba ili im se ne svidja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2015 12:50:25   
vikiveki
Kod nas je slicna situacija sto se tice skupljanja para uciteljici za poklon,iznervirala sam se,jer vec 4 godine nikako da se skupe roditelji da kupimo nesto zajednicki uciteljici za 8 mart.U vrticu kod najmladjeg sina ja sakupljam pare,i vise od pola roditelja je vec dalo pare.Ostaje mi da smislim sta cu uzeti,posto niko ne zeli tu obavezu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2015 13:54:11   
veselicaa
U pravu si da niko nece da se obavezuje,ja ove godine slucajno pristala tj.nisam ni znala user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2015 18:46:06   
Bibilib
Mi smo se dogovorili da damo po 250 din.i kupimo vaspitacicama sat i narukvicu iz oriflame,ocigledno da nas ima samo 8 mame od 20 koje ucestvuju, jer to ukupno kosta 2000 din.

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here