RE: Na poslu.... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


branki* -> RE: Na poslu.... (26.3.2017 8:06:26)

voci,kod vas je haos,znam sta mi sve moja snaja prica da se desava.hocu[sm=smiley31.gif]
sanjice,77 je godiste,ona je ekonomiju zavrsila,posle se okrenula crkvi i doskolovavala,pa predaje veronauku,sad radi master,cini mi se na teoloskom.zbog posla.




suzi kju -> RE: Na poslu.... (26.3.2017 12:54:32)

Ja sam radila tri dAna ove nedelje. I evo ne mogu da se načudim koliko su se ljudi promenili. Ja radim u velikom kolektivu i možete samo da pretpostavile kako je sa toliko žena na jednom mestu.
Ljudi su postali zli, bezobrazni. Atmosfera je negativna. Uglavnom gledaju ako mogu da te zeznu. Ovako nije bilo kada sam otišla na bolovanje. Aa prošlo je nešto vise od dve godine.
Eto ja sam u šoku, blago rečeno.
Već sam se par njih pokacila. Ja sam takva da ne cutim nikad nikom. Ranije bih se nervirala sada ne. Reče meni Voci jednom prilikom da je sada kada imamo decu sve drugačije. Sve drugačije prihvatiš. Nema ćutanja a nema ni nerviranja zbog nebitnih ljudi.
Srećom radim još sledeće nedelje na odmor a onda ću tražiti smenu.




Sanjica26 RR -> RE: Na poslu.... (26.3.2017 13:14:40)

Suzi, u poslednje vreme nazalost je puno takvih.
Branki, mozda je i znam bez obzira sto je starija od mene. Mnogo je na mom fakultetu bilo ljudi koji su uporedo radili i studirali. Bas kad stignes napisi mi negde njeno ime i prezime. Ne moras javno. Puno je njih koji su mi bili dragi, a izgubila sam kontakt sa njima.




vocicana -> RE: Na poslu.... (27.3.2017 20:25:31)

Suzi, samo napred, meni se niko ine obraca.
A zamisli danas. Veliki doktor dolazi u hitan prijem, trazi od koleginice da izadje da mu kupi dorucak?!?!!!!! A gde si do pola 11 bio pa ga nisi kupio?! Ja lepo kazem, ne moze bilja da izlazi,. mi imamo 8 uputa, sve je hitno i za ostajanje u bolnici, a on ucuta poa mi kaze, ali ja imam 19 uputa u kardioloskoj! Ja sam samo rekla, kod vas nista hitno nije, a ovde je sve, nadjite spremacicui ljubazno zamolite da izadje po dorucak, sigurna sam da ce Vam rado uciniti. Bila sam cinicna. Pa msm dokle ide ovaj svet!
Suzi i sve moje lepotice ja sve razumem, samo sto su sada svi prioriteti drugaciji, pa kome se svidja neka trpi, kome ne neka se skloni, ja nemam gde.




suzi kju -> RE: Na poslu.... (27.3.2017 20:33:23)

Ja sam se bas razocarala.
Nije mi jasno šta to toliko utiče na takvu negativu i neraspoloženje i na pojavu zla u ljudima.
Ima nekolicina koja je ostala ista kao pre ali se veeeelika većina promenila.
Ja sa lekarima nemam problem zato što me znaju od ranije i sa Kim sam ok-ok sam s Kim nisam samo pozdrav i toliko.
Ali koleginice i glavne sestre- ludilo! Pogotovu novopečene glavne, to je posebna priča.




vocicana -> RE: Na poslu.... (27.3.2017 21:12:12)

moja Suzi, ja sam u soku bila, od prevrtljivosti, od nekog cinizma u ljudima, ne znam samo dokle misle da ce zidovi izdrzati, strasno vise! A o glavnim i odgovornim sestricama necu da govorim, visemi je muka, ali bas. Imakod mene novih, od onih starih sve su super kakve su i bile, ali neke nove....
Zato kada dodje pola 3 ja sam vec i fizicki pristigla kuci, srecna sto me ceka neko ko nije ni malo pokvaren i ko je najiskreniji uosecanjima, to je moj sin. lJubi ga majka oko moje sokolovo!!!




Duškić -> RE: Na poslu.... (27.3.2017 21:21:02)

Jaoo....Voci...jedini su oni iskreni, duse male..Ja od jula na posao!




Milena18 -> RE: Na poslu.... (27.3.2017 21:33:16)

I ja od jula krećem. Kad čitam vaša iskustva, uopšte mi se ne ide. Kod nas je uvek napeto, mada ja nisam u lošim odnosima ni sa kim bila, ali uglavnom zato što sam se uvek trudila da budem na distanci, osim sa nekoliko njih sa kojima sam bliža i sa kojima volim da popričam. Nisam do sada bila predmet spletkarenja, ali sam videla kako se to dešava drugima. Grozno mi je sve to. Na kraju dođemo do toga da nam je muka kad ujutru ustanemo da idemo na posao.




branki* -> RE: Na poslu.... (20.8.2017 8:07:29)

evo sutra cu ponovo da vidim drage mi i nedrage ljude[sm=smiley36.gif]nisam radila od aprila..




Sanjica26 RR -> RE: Na poslu.... (20.8.2017 8:49:45)

Jao Branki i ja sutra krecem. [sm=smiley36.gif]
Uopste mi se ne ide.




branki* -> RE: Na poslu.... (20.8.2017 8:50:55)

ma ,ni meni,sanjice..




emicaa -> RE: Na poslu.... (20.8.2017 13:12:07)

Moj savjet,rodijte po jos jedno dijete i necete na posao [sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Na poslu.... (22.8.2017 14:07:45)

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Suzi, samo napred, meni se niko ine obraca.
A zamisli danas. Veliki doktor dolazi u hitan prijem, trazi od koleginice da izadje da mu kupi dorucak?!?!!!!! A gde si do pola 11 bio pa ga nisi kupio?! Ja lepo kazem, ne moze bilja da izlazi,. mi imamo 8 uputa, sve je hitno i za ostajanje u bolnici, a on ucuta poa mi kaze, ali ja imam 19 uputa u kardioloskoj! Ja sam samo rekla, kod vas nista hitno nije, a ovde je sve, nadjite spremacicui ljubazno zamolite da izadje po dorucak, sigurna sam da ce Vam rado uciniti. Bila sam cinicna. Pa msm dokle ide ovaj svet!
Suzi i sve moje lepotice ja sve razumem, samo sto su sada svi prioriteti drugaciji, pa kome se svidja neka trpi, kome ne neka se skloni, ja nemam gde.

Voci, svaka čast. Što me nerviraju oni koji misle da imaju zlatnu zvezdu na čelu. Nisi kupio doručak, a znao si da treba da jedeš? Budi gladan ceo dan. I ja sam dr pa nikad nikog nisam "poslala" po doručak. Sami da dodam da sam radila i po 24 h. Tad mi je mm donosio da jedem jer u hitnoj nemamo obroke iz kuhinje.




krin 40 -> RE: Na poslu.... (22.8.2017 21:44:31)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Moj savjet,rodijte po jos jedno dijete i necete na posao [sm=smiley36.gif]



Emice podržavam predlog[sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Na poslu.... (23.8.2017 7:20:25)


IZVORNA PORUKA: Sarav

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Suzi, samo napred, meni se niko ine obraca.
A zamisli danas. Veliki doktor dolazi u hitan prijem, trazi od koleginice da izadje da mu kupi dorucak?!?!!!!! A gde si do pola 11 bio pa ga nisi kupio?! Ja lepo kazem, ne moze bilja da izlazi,. mi imamo 8 uputa, sve je hitno i za ostajanje u bolnici, a on ucuta poa mi kaze, ali ja imam 19 uputa u kardioloskoj! Ja sam samo rekla, kod vas nista hitno nije, a ovde je sve, nadjite spremacicui ljubazno zamolite da izadje po dorucak, sigurna sam da ce Vam rado uciniti. Bila sam cinicna. Pa msm dokle ide ovaj svet!
Suzi i sve moje lepotice ja sve razumem, samo sto su sada svi prioriteti drugaciji, pa kome se svidja neka trpi, kome ne neka se skloni, ja nemam gde.

Voci, svaka čast. Što me nerviraju oni koji misle da imaju zlatnu zvezdu na čelu. Nisi kupio doručak, a znao si da treba da jedeš? Budi gladan ceo dan. I ja sam dr pa nikad nikog nisam "poslala" po doručak. Sami da dodam da sam radila i po 24 h. Tad mi je mm donosio da jedem jer u hitnoj nemamo obroke iz kuhinje.

Sarav tacno. Ja sam situacijulicno imala, da ne stignem ujutru da kupim, snadjem se, ali on je zaboga doktor, pa msm stani covece, na stati ja licim, sve mi.
Uglavnom, situacija je sada finija u odnosu na prethodne situacije, ali desava mi se da eksplodiram, najvise volim kada mi se namesteu pms-u, trenutno sam u njemu, samo cekam na koga cu da se istresem.




krin 40 -> RE: Na poslu.... (23.8.2017 10:14:25)

Šalu na stranu,to su grozne situacije.Bar se taj dr javno postavi kao kreten pa možeš da eksplodiraš.Kod mene i u sličnim(gotovo svim) privatnim firmama i
sistemima se igraju "takve igre i igranke" iz ledja,podmetanja,saplitanja.Ja često kažem u šali "Igra prestola" na balkanski način.Svi se smeškaju,cvrkuću a
kada okreneš ledja naj...o si ako nemaš i oči pozadi




mama Jo -> RE: Na poslu.... (1.5.2018 23:35:41)

Volela bih da radim




MimaKos -> RE: Na poslu.... (2.5.2018 0:59:42)

Ja trenutno na porodiljskom, uzivam, ali zivkaju non stop pa kao da radim :) a sta ce biti kad se vratim, videcemo.. svasta se nazalost desava..




Anck Su Nmaun -> RE: Na poslu.... (2.7.2018 17:48:13)

Ua sad super! Zadovoljna




branki* -> RE: Na poslu.... (25.10.2019 20:01:02)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1799087-3403.jpg[/img]Ovo sam ja na poslu😆Danas mi je bilo ok.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]