First minute ponude (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Pretty78 -> First minute ponude (11.3.2013 23:23:13)

Rezevisali smo more pre mesec dana, Grcka, Stavros na rate do oktobra....mnogo su dobre te first minute ponude
izadje me mesecna rata oko 3000din...dzabaaaaaaaaa




Maraj -> RE: First minute ponude (11.3.2013 23:24:43)

jjao super i mi gledamo da nesto uplatimo sada...




Pretty78 -> RE: First minute ponude (11.3.2013 23:26:37)

e da ne verujes sve do polovine jula je raspodatoooooooo...jedva sam nasla ovo




emicaa -> RE: First minute ponude (6.6.2017 15:10:35)

mi smo rezervisali more krajem decembra,9 mjeseci ranije imali smo 20% popusta na ranije rezervisanje.




IvanaSK RR -> RE: First minute ponude (6.6.2017 15:17:27)

Moja drugarica je u februaru rezervisala hotel, mislim Polihrino, all inclusive za njih troje 1000 e, odmah 400e,ostalih 600 e moze u rate ili kako vec ko hoce do polaska na more.
Inace, standardna cena je 1800e.




Duškić -> RE: First minute ponude (6.6.2017 15:28:13)

Ma kod nas je sve neplanirano, uvek nesto na brzinu. A dobro je rezervisati ranije. Povoljnije..




emicaa -> RE: First minute ponude (6.6.2017 15:37:11)

Moja svekrva uvijek rezervise dosta ranije,cim izbace ponude i svaki put nadje nesto povoljno




Anck Su Nmaun -> RE: First minute ponude (6.6.2017 18:17:54)

Mi smo ove godine super prosli sa First min. u Decembru za 630 e PP nas petoro! Atos




IvanaSK RR -> RE: First minute ponude (6.6.2017 18:45:17)

Anck, to je samo smeštaj? Koji nacin plaćanja?
P. S. PP je pun pansion? Zanemari onda prvo pitanje [sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: First minute ponude (6.6.2017 23:09:38)

Ja godinama unazad letovanje rezervisem u januaru ili februaru,do pre par godina isli smo preko agencije a onda sam slucajno naletela na sajt Grckainfo gde je odlicno predtavljeno svako mesto u Grckoj i svaka vila. Posaljem upit vlasniku
sacekam odgvor i uporedim cene. Mnogo,ali mnogo jeftinije ici direktno u dogovor s grcima naravno ako imate svoj auto,bas se ispalti.
Prosle god dve trokrevetne sobe izasle 560e olimpijska regija 15 jul
Ove godine cetvorokrevetni app 1 avgust 400e 10 dana... nea vrasna na plazi vila. Taj isti app preko agencije u tom periodu bio je 680 i nesto evra.. eto razlike..




Anck Su Nmaun -> RE: First minute ponude (7.6.2017 6:48:09)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck, to je samo smeštaj? Koji nacin plaćanja?
P. S. PP je pun pansion? Zanemari onda prvo pitanje [sm=smiley36.gif]

Ajd ipak da odgovorim, Polu pansion, prevoz nas, ne volemo mi busom. A placanje na rate do 15 do pred put mora sve biti isplaceno. A rate sama odredjujes koliko kad ti odgovara.




IvanaSK RR -> RE: First minute ponude (7.6.2017 7:02:51)

Eto, svejedno sam pogresila[sm=smiley36.gif]
I mi volimo kolima da idemo. Lakse mi je da se organizujem, a i lakse lutamo[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: First minute ponude (7.6.2017 7:12:25)

Ja inace ne volim bus, a tek za decu to mi je mucenje toliki put, mada ko nema drugu opciju nema da bira.
Inace uvek sve obidjemo sva manja i veca mesta oko mesta gde odsednemo. Ne drzi nas mesto [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: First minute ponude (7.6.2017 10:51:31)

Anck pa tako i jest najljepse,a ne da odes na more i 7 dana ne mrdnes sa plaze.Mi cemo tamo iznajmit auto na dva dana a ostalo cemo busom u okolna mjesta.
Mi smo platili oko 1400 eura za nas cetvoro,all inclusiv.Uzeli smo neku porodicnu sobu.




gagana83 -> RE: First minute ponude (7.6.2017 17:14:49)

I mi cemo ove godine posle mnogo godina preko agencije. Uplatili jos u januaru. Rekla bih da smo prosli povoljno. Nas troje (Una placa samo avionsku kartu) 10 noci, All inclusive, avio prevoz oko 1300 e + avio takse oko 140e. Auto sam vec rezevisala na 7 dana pa je pitanje koliko cemo od tog All inclusiva iskoristiti.




dddaca -> RE: First minute ponude (8.6.2017 17:31:38)

Ja se svake godine nerviram sto nista nisam uplatila na vreme i uvek ostavim za zadnji trenutak i posle mi neko drugi bude kriv sto nisam iskoristila first minute. Mada, moram da priznam da sam najzadovoljnija bila kad sam na licu mesta, u Grckoj birala smestaj




vikiveki -> RE: First minute ponude (14.6.2017 13:34:20)

Mi smo ove godine prvi put na vreme obezbedili smestaj




Dora89 -> RE: First minute ponude (16.6.2017 1:14:04)

Last minute su jos bolje, ali to je nezgodno za planiranje, za decu, za regulisanje godisnjih odmora itd. First minute su zbog toga mnogo prihvatljivije, imate vremena da planirate, a popusti su i do 30%, ali samo do kraja marta. Idealno je rezervisati pre Sajma turizma, ili tamo na licu mesta. Posle toga skacu cene.




Mariya -> RE: First minute ponude (16.6.2017 5:07:34)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck pa tako i jest najljepse,a ne da odes na more i 7 dana ne mrdnes sa plaze.


Haha, a meni je ovo odmor[sm=smiley36.gif] Ja kad najzad odem na more hoću bre ceo dan da sam na plaži a ne da me ima svuda! Soba-plaža-soba, uveče šetnja i to je to.




IvanaSK RR -> RE: First minute ponude (16.6.2017 9:12:31)

Mariya, i ja volim da odmorim. Ali volim i da lutam :)
Nekako mi bude steta da ne odem na neku drugu plazu ili malo da prolunjamo po drugim mestima [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: First minute ponude (16.6.2017 9:55:02)

I mi volimo da obilazimo razna mesta, ali sa decom je to nemoguce.




Anck Su Nmaun -> RE: First minute ponude (16.6.2017 9:59:23)

Zasto?
Mi svaki put idemo sa decom. Obidjemo sve u oklini mesta gde smo smetseni i do 50 km u radijusu [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: First minute ponude (16.6.2017 10:01:17)


IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck pa tako i jest najljepse,a ne da odes na more i 7 dana ne mrdnes sa plaze.


Haha, a meni je ovo odmor[sm=smiley36.gif] Ja kad najzad odem na more hoću bre ceo dan da sam na plaži a ne da me ima svuda! Soba-plaža-soba, uveče šetnja i to je to.

Pa svako ima svoje naravno. Tako i moja komsinica 15 dana ne mrda sa jednog mesta, ustvari onda od bazena ne mrdne ne znam jel se okupa 3 puta u moru, ali dobro, postujem.
Mene to jako smori, posle 3 dana jedno te isto ... vec mi dosta. A hvala bogu i mm je takav. Pa obidjemo sve plaze i plazice sto ima da se obidje i neka zanimljiva mesta.




Mariya -> RE: First minute ponude (16.6.2017 10:05:44)

Živim bre 355 dana za tih 10, gde da mi dosadi to što sam svaki dan na istoj plaži pod istim suncobranom[sm=smiley36.gif] Samo da sam na moru!
Ali mm je takav,on voli da obilazi plaže pa to i radimo. Dok ne nađemo onu koja nam najviše odgovara, onda se smiri[sm=smiley1.gif]Kad vidi da nema bolje.




Sanjalicaaa -> RE: First minute ponude (16.6.2017 10:19:11)

I mi skitamo kad odemo negde. Ma nikada ne budemo na istoj plazi. MM ne moze da se smiri, njemu je to dosadno. Ja bih mogla, more, suncobran, hladan nes. I 10 dana bi mi bilo malo.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>