RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (18.1.2016 19:39:14)

Mislila sam da opstina Zvezdara ne daje nista. I mislila sam da porodiliste makar paketice daje, piiih.




Figaro88 -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (18.1.2016 20:03:06)

Kad sam se ja porodila u Lazarevcu nisu davali nista,posle su davali po 10000,sad su opet ukinuli to..




MAMAMAJ -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (9.2.2016 18:13:59)

Mi smo danas bili gosti kod zamenice gradonačelnika u Starom dvoru i od Apoteke Beograd dobili divan paket kozmetike, i za bebu i za mamu, a sve u sklopu njihove akcije u okviru koje daruju trećerotke koje su se porodile između 1.i 15.januara.
[sm=bravo.gif]
Btw, upravo sam se videla i u prilogu o plati majkama sa troje dece, supeeeer [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (9.2.2016 18:19:51)

MI cemo od nase opstine dobiti 5000 din i to je sve. E drzavo...i to ako daju bice dobro.




BubaBubica -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (9.2.2016 18:45:02)

Mi smo dobijali po 10.000 od opštine a sad videćemo da li će menjati nešto jer se zamenio presednik.




MAMAMAJ -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (9.2.2016 21:00:41)

Od opština Čukarica i Zvezdara se ne dobija ništa.
Mi nismo dobili ni paket u porodilištu, sad ne znam da li sam ovde pisala o tome. Kad smo izlazili kući, nije bilo paketa.
Drugi dan u porodilištu smo dobili 24 Violeta pelene i pak Violeta maramica. Super je i to.
Sve nam znači.




vocicana -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (8.5.2016 7:12:25)

U porodilistu smo dobili Pampers neseser, sa dve pampers pelene unutra i mini Sudocrem uzorak kao i flasicu Rosa vode.
beba dobija od opstine definitivno 5000 uzeli smo cek, ali znate...nemojte pre juna da se interesujete nece biti pre.
Od drzave dobijamo pomoc jednokratnu, raduje me sto je to sada veci iznos, ali sve u svemu, sve se ceka, ja dinara zakonskog od 1.3 nisam primila, a sve me razumete i znate sta znaci period od jos 17 dana koliko imam do tog famoznog primanja. Uh bas sam [sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (28.2.2017 14:52:28)

Ovo sam dobila u porodilištu :
[img]https://s3.postimg.org/ueetmo4jz/DSC_4950.jpg[/img]

A evo koliko je iskoristivo, da nisu pamfleti,papirići, knjižice...
[img]https://s31.postimg.org/k0rfpmttj/DSC_4952.jpg[/img]
Portikla, 2 pelene, 2 mini sudocrema, mini hipp krema, mini vl.maramice i gw kartica. I mala flaša rosa vode.

Ne znam šta ću još dobiti od grada, to ću saznati kad budem predavala papire za roditeljski dodatak.




suzi kju -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (28.2.2017 17:29:13)

Ja od grada šipak! [sm=smiley36.gif]
Ovde odakle sam ja grad nezaposlenim mamama daje 20 000 mesečno godinu dana a zaposlenim za prvo dete 40 000 a za drugo 70 000.




Duškić -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (28.2.2017 19:41:46)

Kako sam ja izvisila i za jedno i za drugo. U mom rodnom gradu daju 40000, dole sam i bila prijavljena.medjutim, dr. mi kaze da bi trebala ovde da se prijavim i eto...Bila sam pod stresom, svasta mi se nesto bzv izdesavalo.
.a bas sam bila besna.Bg daje ako si najmanje god dana ovde prijavljen i ispunjavas neke uslove..Toliko!

A da u porodilistu neke uzorke i gluposti sa gotovo isteklim rokom trajanja. A toliko izvikani BG paketi, sramota...Zvali 100puta , nemaju i kad su konacno stigli unutra par stvari..mrezasti ulosci, sudokrem,asepsol, kupka neka, opet uzorci nekih pelena i par tufera. ..a tolika frka oko njih..pisalo se vrednost 100e, a ono nista. Mozda ranije, sad ne




degu -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (28.2.2017 20:01:33)

U porodilistu nista nismo dobili, a grad daje 10000 i to kasni samo godinu dana [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (28.2.2017 22:43:12)


IZVORNA PORUKA: Duškić

Bg daje ako si najmanje god dana ovde prijavljen i ispunjavas neke uslove..Toliko!

To nije tačno, tj bar to nije bilo septembra 2015.
Određeni opštine jesu davale nešto, grad Beograd ne.




krin 40 -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (6.6.2017 15:43:37)

U Višegradskoj više nego dobar paket pri izlasku.Da ne nabrajam sve.Ranac i neseser pampers sa pelenicom,bekutan pakovanje pelena,bepanten krema 2 kom,sudokrem 1kom,melem za grudi,ulošci mrežasti,ulošci za grudnjak,bodić za bebu,čarapice,asepsol od pola litra,vlažne maramice..Od grada 10 hiljada jednokratna za zaposlene porodilje,od opštine palilula besplatna kolica Houck Neo.




IvanaSK RR -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (6.6.2017 15:48:48)

Krin, kolica dobijaju svi? Bez obzira koje je dete po redu?




krin 40 -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (6.6.2017 16:00:10)

Da.Sve bebe rodjene 2017 te😃




IvanaSK RR -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (6.6.2017 16:09:45)

Drugarica treba da se porodi, drugo dete. Pre neki dan smo pricale o kolicima i nismo znale jel daju za prvo dete ili nije bitno.
Hvala ti.




krin 40 -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (6.6.2017 19:44:49)

😃 Treba joj potvrda o prebivalistu za nju,oca i bebu.Dovoljno je da jedan od roditelja ima prijavu na Palilluli duže od godinu dana.Ok su kolica.Videla sam na sajtu.Houck neo.Ja imam kolica ali poklon se ne odbija😃




Sanjalicaaa -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (6.6.2017 19:54:27)

Na Paliluli svaka druga beba je u crvenim Hauk kolicima [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (6.6.2017 19:58:50)

Hvala, krin,prenecu joj bas.
Tu su oni godinama tako da nije problem za prebivalište.




Sanjalicaaa -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (7.6.2017 9:13:28)

Nemojte da zaboravite da parking servis nudi besplatan parking [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (7.6.2017 9:17:43)

Mi nismo auto preveli na naše ime tako da smo ostali bez toga [sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (7.6.2017 9:26:40)

Kolica?! Pa to je baš lepo.
Mi smo dobili u porodilištu neseser sa uzorcima - 2 pelene, mala Rosa, malo pakovanje vlažnih maramica, uzorak Sudocrema, možda je bilo još nešto, ne sećam se. I 5000 dinara, to nam je leglo na račun posle 3 meseca.




Dora89 -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (16.6.2017 23:28:13)

10000 din. i auto-sedište. [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (18.6.2017 9:12:50)

Milena, ja sam u porodilistu dobila dva bebi sapuna, tri bebi kupke, dve pelene, jednu benkicu, dva, tri uloska za dojilje i mislim da je to otprilike to. Od grada, opštine nisam nista dobila (ako ne racunamo roditeljski).




veselicaa -> RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile (14.8.2017 18:32:59)

IZVORNA PORUKA: slatka85

Dobar dan, odavno nisam bila na Vašem sajtu,porodila sam se 28.jula.2017g. interesuje me da li znate ko u Srbiji na osnovu izvoda iz knjige rodjenih ili otpusne liste iz bolnice daruje bebu nekim paketićem. Hvala unapred na odgovoru. Ako ima negde ovakvo pitanje izvinjavam se nisam mogla da nadjem


IZVORNA PORUKA: krin 40

Slatka TSV diskont daruje tenera paket,u DM-u dobijaš kupone pelene i Seba med kremu i u Liliy-ju pelene i lojalti karticu.To je ono što ja znam




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>