|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.1.2016 19:39:14   
IvanaSK RR
Mislila sam da opstina Zvezdara ne daje nista. I mislila sam da porodiliste makar paketice daje, piiih.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.1.2016 20:03:06   
Figaro88
Kad sam se ja porodila u Lazarevcu nisu davali nista,posle su davali po 10000,sad su opet ukinuli to..

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
9.2.2016 18:13:59   
MAMAMAJ
Mi smo danas bili gosti kod zamenice gradonačelnika u Starom dvoru i od Apoteke Beograd dobili divan paket kozmetike, i za bebu i za mamu, a sve u sklopu njihove akcije u okviru koje daruju trećerotke koje su se porodile između 1.i 15.januara.
user posted image
Btw, upravo sam se videla i u prilogu o plati majkama sa troje dece, supeeeer user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
9.2.2016 18:19:51   
vocicana
MI cemo od nase opstine dobiti 5000 din i to je sve. E drzavo...i to ako daju bice dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
9.2.2016 18:45:02   
BubaBubica
Mi smo dobijali po 10.000 od opštine a sad videćemo da li će menjati nešto jer se zamenio presednik.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
9.2.2016 21:00:41   
MAMAMAJ
Od opština Čukarica i Zvezdara se ne dobija ništa.
Mi nismo dobili ni paket u porodilištu, sad ne znam da li sam ovde pisala o tome. Kad smo izlazili kući, nije bilo paketa.
Drugi dan u porodilištu smo dobili 24 Violeta pelene i pak Violeta maramica. Super je i to.
Sve nam znači.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
8.5.2016 7:12:25   
vocicana
U porodilistu smo dobili Pampers neseser, sa dve pampers pelene unutra i mini Sudocrem uzorak kao i flasicu Rosa vode.
beba dobija od opstine definitivno 5000 uzeli smo cek, ali znate...nemojte pre juna da se interesujete nece biti pre.
Od drzave dobijamo pomoc jednokratnu, raduje me sto je to sada veci iznos, ali sve u svemu, sve se ceka, ja dinara zakonskog od 1.3 nisam primila, a sve me razumete i znate sta znaci period od jos 17 dana koliko imam do tog famoznog primanja. Uh bas sam user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
28.2.2017 14:52:28   
Mariya
Ovo sam dobila u porodilištu :
user posted image

A evo koliko je iskoristivo, da nisu pamfleti,papirići, knjižice...
user posted image
Portikla, 2 pelene, 2 mini sudocrema, mini hipp krema, mini vl.maramice i gw kartica. I mala flaša rosa vode.

Ne znam šta ću još dobiti od grada, to ću saznati kad budem predavala papire za roditeljski dodatak.

< Poruku je uredio Mariya -- 28.2.2017 15:01:32 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
28.2.2017 17:29:13   
suzi kju
Ja od grada šipak! user posted image
Ovde odakle sam ja grad nezaposlenim mamama daje 20 000 mesečno godinu dana a zaposlenim za prvo dete 40 000 a za drugo 70 000.

< Poruku je uredio suzi kju -- 28.2.2017 17:30:35 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
28.2.2017 19:41:46   
Duškić
Kako sam ja izvisila i za jedno i za drugo. U mom rodnom gradu daju 40000, dole sam i bila prijavljena.medjutim, dr. mi kaze da bi trebala ovde da se prijavim i eto...Bila sam pod stresom, svasta mi se nesto bzv izdesavalo.
.a bas sam bila besna.Bg daje ako si najmanje god dana ovde prijavljen i ispunjavas neke uslove..Toliko!

A da u porodilistu neke uzorke i gluposti sa gotovo isteklim rokom trajanja. A toliko izvikani BG paketi, sramota...Zvali 100puta , nemaju i kad su konacno stigli unutra par stvari..mrezasti ulosci, sudokrem,asepsol, kupka neka, opet uzorci nekih pelena i par tufera. ..a tolika frka oko njih..pisalo se vrednost 100e, a ono nista. Mozda ranije, sad ne

< Poruku je uredio Duškić -- 28.2.2017 19:47:45 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
28.2.2017 20:01:33   
degu
U porodilistu nista nismo dobili, a grad daje 10000 i to kasni samo godinu dana user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
28.2.2017 22:43:12   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: Duškić

Bg daje ako si najmanje god dana ovde prijavljen i ispunjavas neke uslove..Toliko!

To nije tačno, tj bar to nije bilo septembra 2015.
Određeni opštine jesu davale nešto, grad Beograd ne.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
6.6.2017 15:43:37   
krin 40
U Višegradskoj više nego dobar paket pri izlasku.Da ne nabrajam sve.Ranac i neseser pampers sa pelenicom,bekutan pakovanje pelena,bepanten krema 2 kom,sudokrem 1kom,melem za grudi,ulošci mrežasti,ulošci za grudnjak,bodić za bebu,čarapice,asepsol od pola litra,vlažne maramice..Od grada 10 hiljada jednokratna za zaposlene porodilje,od opštine palilula besplatna kolica Houck Neo.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
6.6.2017 15:48:48   
IvanaSK RR
Krin, kolica dobijaju svi? Bez obzira koje je dete po redu?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
6.6.2017 16:00:10   
krin 40
Da.Sve bebe rodjene 2017 te😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
6.6.2017 16:09:45   
IvanaSK RR
Drugarica treba da se porodi, drugo dete. Pre neki dan smo pricale o kolicima i nismo znale jel daju za prvo dete ili nije bitno.
Hvala ti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
6.6.2017 19:44:49   
krin 40
😃 Treba joj potvrda o prebivalistu za nju,oca i bebu.Dovoljno je da jedan od roditelja ima prijavu na Palilluli duže od godinu dana.Ok su kolica.Videla sam na sajtu.Houck neo.Ja imam kolica ali poklon se ne odbija😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
6.6.2017 19:54:27   
Sanjalicaaa
Na Paliluli svaka druga beba je u crvenim Hauk kolicima user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
6.6.2017 19:58:50   
IvanaSK RR
Hvala, krin,prenecu joj bas.
Tu su oni godinama tako da nije problem za prebivalište.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
7.6.2017 9:13:28   
Sanjalicaaa
Nemojte da zaboravite da parking servis nudi besplatan parking user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
7.6.2017 9:17:43   
IvanaSK RR
Mi nismo auto preveli na naše ime tako da smo ostali bez toga user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
7.6.2017 9:26:40   
Milena18
Kolica?! Pa to je baš lepo.
Mi smo dobili u porodilištu neseser sa uzorcima - 2 pelene, mala Rosa, malo pakovanje vlažnih maramica, uzorak Sudocrema, možda je bilo još nešto, ne sećam se. I 5000 dinara, to nam je leglo na račun posle 3 meseca.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
16.6.2017 23:28:13   
Dora89
10000 din. i auto-sedište. user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.6.2017 9:12:50   
IvanaSK RR
Milena, ja sam u porodilistu dobila dva bebi sapuna, tri bebi kupke, dve pelene, jednu benkicu, dva, tri uloska za dojilje i mislim da je to otprilike to. Od grada, opštine nisam nista dobila (ako ne racunamo roditeljski).

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
14.8.2017 18:32:59   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: slatka85

Dobar dan, odavno nisam bila na Vašem sajtu,porodila sam se 28.jula.2017g. interesuje me da li znate ko u Srbiji na osnovu izvoda iz knjige rodjenih ili otpusne liste iz bolnice daruje bebu nekim paketićem. Hvala unapred na odgovoru. Ako ima negde ovakvo pitanje izvinjavam se nisam mogla da nadjem


IZVORNA PORUKA: krin 40

Slatka TSV diskont daruje tenera paket,u DM-u dobijaš kupone pelene i Seba med kremu i u Liliy-ju pelene i lojalti karticu.To je ono što ja znam


< Poruku je uredio veselica RR -- 14.8.2017 18:34:03 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here