Izlasci (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


bojana92 -> Izlasci (12.3.2013 2:26:15)

Da li izlazite zajedno?




emicaa -> RE: Izlasci (2.9.2014 19:30:49)

Mi nismo izlazili od prošle godine od kad sam zatrudnila ali uvjek smo izlazili zajedno....mm izadje jednom godišnje sa društvom kad svi mogu i to je to.




nata11 -> RE: Izlasci (2.9.2014 19:45:30)

U poslednje vreme slabije ili je on preumoran ili ja.[sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: Izlasci (2.9.2014 20:21:37)

naravno da izlazimo zajedno,izlazimo i posebno,on sa drugovima ili ja sa drugaricama,mada je bolje da koristim perfekat,obzirom da stvarno dugo nismo izasli..oko stana smo se smeli,boza,mm sad puno radi,ja nemam sta da obucem i tako..[sm=smiley24.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Izlasci (3.9.2014 6:59:59)

Izlasci??? Jel to znaci u fazonu vecernje ludovanje??? hahahah...Od kad je D rodjena nijednom nismo izasli mm sam nagovorila par puta ja sam izasla samo jednom i to zato sto sam imala 15 godina od mature i to je to.Nema izlazaka. I mm i ja se tu nekako slazemo. Brate mili ako se nismo naziveli i nauzivali i naizlazili do sad nema toga vise. Izlazicemo kad deca porastu.Mozda sam zatucana ali meni je to tako normalno. Pa imam 31 godinu covece. Sta cu ja u izlasku, ionako vec poslednjih par godina ako izadjem cujem samo "profesorka, nastavnice...." Nije mi bas bilo prijatno ni da popijem nesto od alkohola tad a kamoli sad. Sad se napijem od jedne case vina ili cak od pola case piva. To je sve iza mene. Kad budem matora izlazicemo[sm=smiley36.gif] na druzenje sa penzionerima hahaha




serpica -> RE: Izlasci (3.9.2014 7:13:10)

Mm i ja smo takozvane kucne buve/muve nismo nesto za izlaske a zajedno nismo izasli ne secam se od kada. on ponekad izadje sa drustvom ali vrlo retko vise su to kucne varijante,a i ja ponekad na kafu sa drugaricama i to preko dana,uvece retko,jedino ako su neke proslave u pitanju.




emicaa -> RE: Izlasci (3.9.2014 7:52:56)

Nisam ni ja više za to ludovanje do zore,pod prvo jer u 10 jedva gledam ali opet sam poželila izaći mada prioritet mi je kad D počne bolje spavati da je dam svekrvi pa da se i ja naspavam kao čovjek a ne da idem ludovati.




Klarita -> RE: Izlasci (3.9.2014 8:18:28)

uffff, kako se rodio N, nismo nijednom izasli. Ranije je to bilo cesto/cesce. Obicno on mene natera, ja sam uvek vise za kucnu varijantu[sm=smiley1.gif] cak i dok smo bili mladji, nisam nekako uzivala u djuskanju do zore u diskoteci, vise sam oduvek bila za kafanske izlaske[sm=smiley9.gif]




NadaR -> RE: Izlasci (3.9.2014 8:22:34)

Naravno da izlazimo. Kad je M na selu, izadjemo sa kumovima ili sami . Komsinica I ja otprilike dva puta mjesecno idemo u jednu finu kafanicu blizu nas na vece starogradske muzike. Eeee, tu se napijemo al bas. :D M rijetko izlazi sam navece. Vise su to neke brzinske kafe u toku dana kad se on I kum nadju u istom dijelu grada.

I ja imam trideset godina I ne smatram da mi je zivot zavrsen .




Modessty -> RE: Izlasci (3.9.2014 8:35:10)

Zavisi šta smatrate pod izlaskom. Ono tipa noćna varijanta blejanje u kafiću ili diskoteci, za to nismo ni on ni ja. Nikad nismo ni bili.
Više volimo da odemo u bioskop ili pozorište, da se nađemo sa prijateljima sa decom zajedno ili bez dece (što je retko).
Najviše volimo kad smo slobodni da odemo sa decom u park na igranje a onda sednemo negde na sok i kafu.
Dešava se, ali ne tako često, da on ode sa nekim piće ili da ja odem sama na RR druženje.
Meni ne nedostaju izlasci koje imaju recimo moji sestrići sada. Ja sam se izlumpovala po žurkama i kafićima u srednjoj i tokom prvih godina faksa. Sad mi jednostavno prijaju druge stvari

Iskreno, željna sam toga da odemo na neki aikido seminar na par dana, sami, bez dece, bez obaveze, i da malo treniramo i uživamo u durženju sa ljudima koje vidim jednom ili dva puta godišnje i uvek se super provedemo. Ona varijanta: treninzi preko dana, a uveče kafanica.




Peace* -> RE: Izlasci (3.9.2014 8:44:46)

Pa imam 31 godinu covece. Sta cu ja u izlasku,


[sm=smiley3.gif]

Ja imam 33.
Duže vreme nismo izlazili, ustvari, od kad smo decu dobili, bilo je baš retko. Sad kako su malo porasli, sve češće ostaju kod babe, i mi izlazimo. [sm=smiley1.gif] Uglavnom se to sad svodi na kafanu i tamburu, a pre je bio techno. [sm=smiley36.gif] Ali to nije zato što smo prerasli techno, već zato što nema dobre žurke više u gradu.




Anarunika -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:07:47)

Ne izlazimo u smislu noćnog izlaska, a kada negde idemo idemo zajedno, i to su uglavnom porodični izlasci sa decom. Moram da priznam da sam tada najsrećnija i najmirnija.




Mala Elena -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:08:21)

Jutro je a vi o izlascima [sm=smiley1.gif] Sto se toga tice , zavisi da li je izlazak i odlazak do prodavnice, u mesecnu kupovinu. .? Toga je sve vise jer mi se cini da sve vise i vise jedemo hahha ... Mi smo najvise izlazili od kako se E rodila, u kafanu ili kafic u toku dana i to sa njom i bude nam svima mnogo prijatno.




Trcosava -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:19:45)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Pa imam 31 godinu covece. Sta cu ja u izlasku,


[sm=smiley3.gif]

Ja imam 33.



Ja 34 pa sam i dalje u fazonu - da imam mogućnosti bi! Od kako sam ovde, ne znam šta je izlazak jer Anu nema ko da pazi. Kad smo bili u Bg smo jednom išli na Beerfest (tata mi je tada bio živ, on je pazio na Anu), drugi put je Ana bila malo veća, išli smo na kasnu večerinku nas dvoje u Skadarliju, jedino što mi smeta tamo živa muzika.

Prelepo sam se jednom provela u restoranu Reka sa kolegama sa posla (dok sam radila u BG). Sad bi mi izlazak bio proslava NG sa srpskom muzikom - da raspalim jedno kolo za moju dušu i isplačem se kao kiša [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:31:16)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Peace*

Pa imam 31 godinu covece. Sta cu ja u izlasku,


[sm=smiley3.gif]

Ja imam 33.



Ja 34 pa sam i dalje u fazonu - da imam mogućnosti bi!

Ja imam 37 [sm=zz_eek.png]
ajde nećemo sad o godinama! osećam se odmah tako matoro [sm=zz_big_green.png]




Trcosava -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:34:17)

Mod mm će ove godine big for 0!!! hahhhhaha

Ma bre izašla bi! Ne u diskoteku, jer sam tamo prestala da izlazim još posle srednje - kad dobijem lakat u bubreg samo gledam kako da moje koleno završi na nečijim ili preponama ili glavi [sm=hudicek1.gif]

ali zato retoranče, prijatejli i pićence pa još i mjuza - woooohooo




Klarita -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:38:35)

Pa to ti kazem, zeno draga. kafana the rule [sm=jezicek.gif]




lanajelena -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:51:00)

Mi smo pre dve nedelje obisli kafanu u Nisu,moze se reci da smo bili najstariji ali smo se fenomenalno proveli [sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:53:42)


IZVORNA PORUKA: Klarita

uffff, kako se rodio N, nismo nijednom izasli. Ranije je to bilo cesto/cesce. Obicno on mene natera, ja sam uvek vise za kucnu varijantu[sm=smiley1.gif] cak i dok smo bili mladji, nisam nekako uzivala u djuskanju do zore u diskoteci, vise sam oduvek bila za kafanske izlaske[sm=smiley9.gif]




Ihh kako ovo nisam znala ranije,pa umesto parka da smo otisle u kafanicu na muziku i koje vince [sm=smiley36.gif] i ja sam za [sm=zz_wavespin.gif][sm=zz_dance.gif]




Olga75 -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:56:29)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

I. Pa imam 31 godinu covece.

jao bre Misha [sm=jezicek.gif]
ja kad sam imala 31 ( jesam bila udata ) ali svirke , setnje , imala sam i omiljeni klub
klaberka bre bila [sm=jezicek.gif] , doduse pre khmkhm godina je to nesto drugacije izgledalo
e sad , kako udjem negde klinci pobacaju pljuge i osetim : necija keva je stigla naHebali smo
elem , ne izlazimo cesto , cak preretko
ali desi nam se da odemo na pivkana u zla doba kad ima ko da cuva zver [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Izlasci (3.9.2014 9:57:35)

Znači selimo se u kafanu! [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Izlasci (3.9.2014 10:08:42)

Ja sam ovde najmladja ? [sm=duda.gif] 26. Ali sam ranije sazrela , mozemo nastaviti komunikaciju [sm=smiley36.gif]
Eh kad se setim kako se nekad izlazilo obuzme me seta. ..




Mala Elena -> RE: Izlasci (3.9.2014 10:12:12)

Olga, toliko si stara da poplasis decu, nateras ih da se vrate na vreme kuci hahaha. . Cinis dobra dela [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Izlasci (3.9.2014 10:43:38)

meni izlasci nemaju veze sa godinama.ima mi mozda veze samo mesto gde ces izaci.npar vise ne idem na klinacke zurke,niti na mesta gde smo se okupljali kao srednjoskolci[sm=smiley36.gif],ali npr,sa muzem idem u kafanu,na pice ili veceru uz muziku.takodje sa muzem i drustvom nekim umemo da odemo u diskoteku i ostanemo do 3 ujutru..
sa drugaricama uglavnom su dnevne ili ranovecernje varijante lokalnih basta i kafica.
ono sto me smara je npr da se guram po diskoteci ili klinke koje 100 puta idu tamo amo onako bzv,ali ako imam separe gde sedimo ili makar svoj sto,boli me uvo...super se provedem.bolje se provodim poslednjih 3 godine,nego kad sam bila student npr.




Olga75 -> RE: Izlasci (3.9.2014 10:47:11)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Olga, toliko si stara da poplasis decu, nateras ih da se vrate na vreme kuci hahaha. . Cinis dobra dela [sm=smiley36.gif]

o daa
toliko sam stara [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>