|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.9.2017 22:43:36   
krin 40
Može se zatrudneti i tada ali mi ke malo prerano za sve te simptome.Uradi betu i znaćeš situaciju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu totika)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.9.2017 23:41:27   
totika
Hvala na brzom odgovoruuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Znaci trudnoće III deo
14.9.2017 7:43:15   
krin 40
Nema na čemuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu totika)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 13:31:47   
CicaMica123
Prvo pozdrav svim zeMskama user posted image nova sam ovde ...imam jedno pitanje... naime,zadnja mesecnica mi je bila 30.8. Nezasticen odnos sam imala dan do 2 pred ovulaciju ,tacnije 11.8na 12.8 i 16.8. Merila sam bt i sve do danas je bila izmedju 36,9 do 37,1 . Sve do jutros gde sam imala 37,2 37,3 .... danas mi je 24dc . Osetila sam zbog te temperature i jezu . A nemam nikakvog znaka prehlade i sl. Osim sto me nekih 10 dana samo kad legnem muci nos pomalo pa moram da stavim kapi za nos da se kojim slucajem ne bi budila nocu ,ali mogu da disem ...uostalom ,sad sam pila caj koji vec neko vreme pijem od kamilice i imao je cudan ukus nesto slicno deterdzentu za sudove .prosula sam ga i isorala solju ,napravila novi ali isto. Dala sam decku da proba i kaze normalan je . Da li postoji mogucnost da sam trudna ?user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 13:44:31   
krin 40
Obzirom da si imala ciljani odnos a i da ti ne opada temperatura postoji mogućnost.Možeš i test da uradiš.Navijamo da jesteuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu CicaMica123)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 14:05:29   
CicaMica123
Joj ja se nadam da je user posted image trebalo bi da dobijem ili ipak ne 27. To je za 4 dana ? Da li je rano za test? user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 14:12:22   
krin 40
Pa zavisi kada je bila O.Možeš ujutro da uradiš.Čisto da probašuser posted image Ja sam obožavala da radim testove.Manijakuser posted image Ako si strpljiva sačekaj dan (ne)očekivane user posted image
Nastavi da pratiš bt

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu CicaMica123)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 14:27:18   
CicaMica123
Hvala na odg. Javljm sta je bilo user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 14:35:26   
krin 40
Čekamo i navijamouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu CicaMica123)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 14:38:01   
CicaMica123
Inace imam redovne cikluse na 28 dana . Ovulacija je bila 14dc tj 13.9 i 14.9

(odgovor članu CicaMica123)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 15:55:07   
Maslacak15
to zavisi od dana implantacije i od inicijalnog uspona HCG koji je individualan. Zato se preporucuje dan izostajanja menstruacije jel su testovi tada 99% pouzdani. Moguce je naravno detektovati i ranije. Ja sam trebalo da dobijem u cetvrtak, ali sam u ponedeljak, utorak skapirala da je situacija krajnje sumnjiva i uradila test vec u utorak posle posla sa vecernjim urinom ( koji nije koncentrisan) i bio je bas jako pozitivan. Tako da definitivno moze i pre, ali postoji rizik od lazno negativnog rezultata.

(odgovor članu CicaMica123)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2017 21:03:12   
IvanaSK RR
Izvadi krv pa ces tada znati. Navijamo! Javi rezultate.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.9.2017 12:22:05   
CicaMica123
Radila sam jutros i bio je negativan . Ali eto mozda postoji nade za ovaj mesec :-) jos 3 dana do mesecnice ili ipak ne .Pa ako izostane :-) Ako nista ,idemo dalje :-) mlada sam ,imam 23 ,zdrava i on ,pa .... idemo dalje :-)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.9.2017 12:36:52   
CicaMica123
Maslacak15 ČESTITAM! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CicaMica123)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.9.2017 12:50:54   
Sanjica26 RR
CicaMaco, pisi nam u crticama da zajedno cekamo KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu CicaMica123)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.10.2017 12:12:18   
Cvetic17
Moja supruga je imala samo 2x mucnine ali je zato spavala na pocetku trudnoce kao slon! Znao sam da sam nesto "napravio" :D

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.10.2017 12:14:29   
MamaNecaVo
Kod mene su znaci krenule bukvalno od prvog dana.
Mucnina,pospanost,cudan osecaj u stomaku,nesto kao period pred ciklis samo sto je sve,makar u mom slucaju,bilo mnogo izrazenije.

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.10.2017 12:18:22   
veselicaa
Ja znam da sam trudna i pre testa,zapusen nos,mucnina.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2018 15:39:17   
lavica76
Devojke imam potanje ..poslednje 3 M bile su na 26 dana..od toga poslednja je pocela 26 juna trajala 5,6 dana....po simptomima rekla bih da je ovulacija bila 7 jula...imali smo ciljane odnose dan pre ,taj dan i dan posle...ja od 11 jula vec imam simptome otecene bolne grudi,pospanost ...umor .cak i blaga vrtoglavica povremeno..za pms mi je to nekako mnogo rano krenulo... sledeca ocekivana M bi trebala da dude 22 jula s obzirom kao sto rekok poslednje su dolazile na 26 dana. Sta mislite da li postoji sansa da sam trudna ????? jako bih volela..dace Bog

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2018 22:11:39   
IvanaSK RR
Meni je to rano za simptome trudnoce... Sacekaj datum očekivane menstruacije i uradi tada betu. Pozdrav i srećno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lavica76)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.7.2018 12:11:37   
emicaa
Slazem se sa Ivanom.
Mozda samo od zelje da si trudna osjetis sve te simptome

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2018 19:30:01   
mama ivane
Caos treba mi vase misljenje, kasni mi pms danas 4 dan , da pocnem ovako pre 7 dana sam imala mucninu povracanje , promena raspolozenja, ima 10 dana kako me boli dodji deo stomaka, od pre 2 dana me strasno bole krsta, od jutros imam blagu napetost u grudima na dodir boluckaju , radila sam 2 testa za trudnocu 1 pre 4 dana i 2 jutros oba su bila negativna, sta vi mislite da li sam trudna ili ne? Vase misljenje?user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2018 20:24:10   
Maslacak15
ako je test negativan nisi trudna. Prilicno su pouzdani. Jedino postoji mogucnost da se ovulacija pomerila pa da ti zato kasni i da si prerano testirala. Ako ciklus ne stigne ponovi test za 2-3 dana.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2018 22:01:09   
mama ivane
Dobijam tacno na 28 dana a ovulacija mi je bila 14 dana od dobijanja pmsa, pa sad neznam sta da kazem!user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2018 22:16:40   
Maslacak15
mama ivane taj scenario je nemoguc. Ne mozes da ovuliras 14 dan i da jos nisi dobila. A da je test negativan. To je prosto nemoguce. Lutealna faza od 18 dana je prakticno sigurno trudnoca. Lutealna faza nikad ne traje duze od 15 dana, a i to je dugo. Ali nema razloga da ti onda aposle 4 dana kasnjenja test bude negativan. Beta bi morala da bude vec nekoliko stotina ako si stvarno ovulirala tad kad kazes.
Ali ako nisi merila bazalnu temperaturu ili radila LH stapice ja mislim da ne mozes bas biti sigurna kad si ovulirala. U svakom slucaju nema razloga da se brines. Odstupanja od ciklusa se desavaju i kod zena sa super redovnim ciklusom. Moze da se desi.

sto se povracanja tice to je malo prerano. Jesu zene razlicite ali obicno mucnine vezane za trudnocu krecu tek od neke 5-6 nedelje kad poraste HCG. Meni je ranija mucnina pre znak PMSa. Dok sam bila mladja umela sam i da povracam kad dobijem.

Lavice da li si ti kontrolisala ponovo tvoj prolaktin?? Svi pomenuti simptomi oce od povisenog prolaktina.. Tesko je zatrudneti sa visokim prolaktinom.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 19.7.2018 22:23:33 >

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here