|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 8:38:37   
emicaa
Branki nisam ispratila,jesi li se ti nadala da neces dobiti?

Princezice cekamo cekamo 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 8:44:51   
princezicaaa
Evo princezi a da se javi, od princezice postala Baba Jeca. 🤣 Evo samo da napišem moje simptome, od menstruacije ništa još, temperatura i dalje 36,8 nenormalno mučnine, sinoć sam radila do ponoći, kada sam došla dok sam se istuširala i legla bilo je jedan, međutim sam morala da ustanem, povraćala sam. Od jutros katastrofa, samo mi se odjednom pojavi da krenem da rigam, ali nemam nista da izbacim. Jutros sam jela samo grisine, ne mogu ništa drugo. Evo malo pre pričam sa mamom na telefon i samo odjednom mi krenu ruganje,ja sam njoj nagovestila nešto, ali joj još ništa nisam rekla sigurno, jer ni ja ne znam. A da nisam mogla da izdržim i noc kada sam došla kući, uradila sam test, T linija je skroz bleda, ali se vidi, a C linija je bordo, nije ni crvena. Videćemo šta je, sačekacu još neki dan da vidim. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 8:47:13   
emicaa
Svaka cas_t pa mozes tako cekati,ja bih vjetovatno jutros odmah jos jedan odradila 😁 i nadam se da je to to,da te selimo u trudnicke teme 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 8:53:32   
bubulence
Druga linija je bleda? Ako jeste test je pozitivan samo je u pitanju rana trudnoca😁❤️


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 8:53:56   
princezicaaa
Dace Bog, ali ove mučnine su ne podnosljive, ali ako je trudnoća u pitanju i to ćemo izdržati. To je najmanji problem. Mogu, zato što sam već pisala, da uvek imam PMS od 7-15 dana, sada nista. Samo su mi natecene grudi, ali bol nije isti kao u PMS-u i pojavile mi se kvrzice oko bradavice na areoli


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 8:54:51   
princezicaaa
Bleda i kada se slika, ne vidi se, ali ovako se vidi lepo, samo bleda. Da nije evappracijska, to se plašim. Inače postavila bih sliku, ali džaba, ništa se ne bi videlo


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 9:14:36   
bubulence
Ne znam, mislim da je prerano za takve simptome, mislim da je vise na psihickoj bazi. Ali ako postoji bilo kakva druga linija znaci da je trudnoca tu 😁. Najbolje bi bilo da odes i uradis betu, ona je jedina 100% sigurna i odmah ces znati koja si nedelja i kada da odes kod dr. 


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 9:16:02   
princezicaaa
Ma kakva psihička ni ne razmišljam o tome, eto odjednom sam nesto kod sebe primetila čudno i tada prvi put kada sam pisala. Ali videćemo, sačeka emo bar do petka pa ćemo videti. U svakom slučaju hvala na odgovoru. 🥰❤️😘


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 9:17:35   
princezicaaa
Ma kakva psiha, nisam ni razmišljala o tome, jednostavno sam videla i oset_ila neke promene na sebi i svom organizmu, baš tada kada sam pisala. Ali videćemo do petka, pa ćemo uraditi betu,. Mislim da je ona i bolja, nego test. U svakom slučaju hvala na odgovoru. 😘❤️🥰


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 9:21:38   
bubulence
Jeste, bolja je, pouzdanija. 


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 9:22:39   
princezicaaa
Javljam ja sve u svakom slučaju šta god da bude. Možda i pišem danas ako me bude još nešto mučili. 🤣


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 21:30:13   
branki*
JaoOO. Uzmi test i ponovi za dva dana.ako je i bleda druga crta ,ok je.samo da se vidi.baš navijam!!!!



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 22:24:13   
emicaa
Cim vidim da je aktivna tema ulazim da vidim ima li novosti 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 22:28:14   
princezicaaa
Hehehe, treba da nas bude još više. Nego je nesto mršavo. 🤣


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.2.2020 22:39:28   
emicaa
Od mene cete samo dobiti navijanje i podrsku 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.2.2020 20:00:16   
vonavoj
Ima li novi testic?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.2.2020 21:21:45   
smeško
Принцезице, браво! Бледа црта је рана трудноћа!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.2.2020 11:36:00   
smeško
Принцезице, шта би?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.2.2020 11:50:42   
princezicaaa
Ja sam zaboravila da odgovorim, izgleda da oni svi simptomi su bili PMS, to su sada kod mene novi simptomi, ništa od trudnoce, dobila sam. Ali se javljam u svakom slučaju ako bude nešto, možda neću pisati, ali vas pratim. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.2.2020 11:57:01   
vonavoj
Bice,bice..kazem ti ja,sve je isto🤪

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.2.2020 11:59:21   
emicaa
Princezice ja se nadam da ti je ovo zadnja menstruacija u ovoj godini 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.2.2020 12:02:20   
princezicaaa
I ja se tako nadam. Daj Boze da bude pozitivnooo. Što želim svima vama koje čekate da ugledate svoje plusice i druge crtice


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.2.2020 12:32:01   
Ivanka 75
Princezice, zelim ti dve crtice sledecu medec, mozda je ovo bila biohemijska trudnoca cim se videla bleda crtica na testu, ne brini, samo napred, bice dve crtice uskoro! 😊 

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.2.2020 12:33:09   
princezicaaa
Hvala Ivanka 75 puno. Daće Bog. 🤗😍🥰😘😊


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.2.2020 14:06:02   
branki*
jao,princezice..user posted image smorih se,zao mi je,verujem da si i ti.ali,bice,bice,samo se opusti i ne razmisljaj ako mozes.kad se setim koliko sam se ja opterecivala,ajojjj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here