|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
2.3.2018 22:23:20   
mama Jo
Da vas cujem domacice? 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
2.3.2018 22:30:16   
Anck Su Nmaun
Do sad.mi je odgovor bio da ali od kako ae V sam hrani ...tooo je haos. Kede pa napravi pauzu pa se.vrati pa mulja pa svuda stigne... ne. Poludeh od toga

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
2.3.2018 22:33:40   
mama Jo
To posle svakog obroka ne znam sta bih pre- da li da ribam njenu stolicu, da cstim, ili nju da strpam u ves masinu jer isfleka i gsrderobu, umusavi se od uva do uva a ruuke do lakata 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
2.3.2018 22:36:19   
Anck Su Nmaun
Daaa.a inace ziv ne da da mu stavim.portiklu.
Ali znas kako sa njih dve mozda nisam tako gledala al sad njwga pustim da se.mrljavi do besvesti. Pustim ga da sam jede.pa kako god. Njemu ce to znaciti oprace se sve posle...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
2.3.2018 23:51:31   
Sarav
Kuća je čista, imamo i pticu koja se sad mitari ili šta god pa ima dosta više za usisavanje i brisanje. Mrvice po podu nakon svakog obroka, ubrljana hranilica i sl su tekuće stvari. E sad igračke su hronično problematične. Dečija soba je okrenuta naglavačke u toku dana, ali uveče pred spavanje sve mora da se sredi. S je glavna, ja pomažem. Al baš da ribam svaki dan, to ne. Kad treba da se radi generalka, pozovem ženu da mi odradi i to je to.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
2.3.2018 23:59:32   
Mala Elena
Ako cemo u procentima, u proseku je cista 80%..
Zavisi , ako sam raspolozena da skupljam mrvice odmah nakon sto padnu, moze proci dva dana bez usisavanja...
Mislim da najveci krs prave igracke..

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
10.3.2018 21:47:22   
veselicaa
Cisto je sve,oribam sta treba,usisavam i vise puta dnevnu sobu u toku dana,Nina sada razmazuje sve ako nesto jede a nije u hranilici,pa to odmah sredim.Volim da je sredjeno ali igracke mi ne smetaju,to se pokupi,bitno je da nema prasine i da je sve cisto.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
10.3.2018 22:18:01   
mama Jo
Slazem se... igracke su samo razbacane tako ali se za cas pokupe, a prasina je veci problem. Volim da je sve sredjeno i uglavnom i jeste, ili uvece ili rano ujutru to obavim i milina.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
10.3.2018 22:43:29   
emicaa
sve je cisto ali povremeno zabacano igrackama.Ali rijetko kad iznose igracke iz svojih soba,tako da su im sobe kriticnw user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
10.3.2018 22:48:31   
veselicaa
Hahah ma lako je za sobe,moje sve u dnevnoj rasturajuuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 10:24:08   
Queen Lady
Na zazlot ne iz vise razloga. Prvo: Ja ocistim, popodne ne budemo kuci, to isto popodne dodju od dva devera deca i kao da nisam cistila. Drugo: sveki ima svoj mop koji je pun dlaka, pa kad predje sa njim po kuci, samo razvuce one dlake jos vise. Trece: Sveki kucu ne usisava, nego tepihe brise metlom (sa kojom posle brise ispred kuce), a podove brise ili sa metlom ili sa briskom za prasinu. Stakla i staklene stocice brise sa mokrom trulex krpom i samo zabrlja jos vise, uvek ostanu one fleke. Cetvrto: Ne daj boze da otvori 10-15 min prozore u bilo kojoj prostoriji da se izluftira. Ja od prosle godine radim po smenama (od 06-14 i od 14-22h), pa se iole sad uklopim. Dok sam radila od 8-16, e to je bio haos.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 16:07:03   
Maraj
Ja se trudim. Stalno nesto briskam. Jos sad kako sam user posted image i non stop kuci.... ali kratkog je daha sto se igracaka tice. Evo i sad je L razbaco autice po dnevnoj sobi. Ja ih obicno lokupim u neku kutiju. Cim vidi da sam to uradila, pridje i izruci celu kutiju. Tako da.... autici , svuda po kuci....

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 16:39:51   
Anck Su Nmaun
Ma autici..to nije nista. Skupi se za sekund.
Nego moja deca imaju suplja usta. Ja bih po ceo dan mogla da skupljam mrvice. Oko stola se moze jos jedno dete najesti sta sve nadjem.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 16:54:17   
Maraj
Anck skupim ih i ja za sekund, al ne okrenem se, oni su opet razbacani. A tek kad stanem na neki od njih user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 19:47:54   
milicicak
Ne ali se i ne trudim. Nikad nije prljavo ali je retko sve pod konac user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 20:11:44   
Maslacak15
I kod mene isto tako. Nit postizem nit se trudimuser posted image . Prosto nemam vremena, a i sa dvoje male dece to je pomalo iluzoran sport. Vazno da nije prljavo da se odrzava higijena i da se ok hranimo. I onako sam preopterecena....

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 20:55:04   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Maraj

Anck skupim ih i ja za sekund, al ne okrenem se, oni su opet razbacani. A tek kad stanem na neki od njih user posted image

Hahah sve znam ! Nema gde ih nema, po dnevnoj, stolu, na trpezarisjkom stolu u krevetu...samo reci tu su user posted image

One svoju sobu mooraju da sredde njegovi autici su po dnevnoj ali naj bitnije da je cisto, igrace skupim za sekund u cosak i super.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 23:01:07   
Misha i Ljisha
kod mene je uvek dovoljno uredno da moze ko god hoce da navrati (iako ne primam rado nenajavljene gosteuser posted image )

Sta znam, gledam da je kuhinja uredna da nema mrva i sudova i da mi sporet nije prljav, kupatilo uredno, to je pod moranjem, kreveti namesteni, podovi usisani a sad da li ima igracaka ili nema sta da radim. To se brzo skloni. Igracke je kod nas zabranjeno raznositi po kuci, znaci u sobi za decu su igracke i tu stoji jer ja vicem cim vidim igracku npr u kuhinjiuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
16.3.2018 23:03:30   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ma autici..to nije nista. Skupi se za sekund.
Nego moja deca imaju suplja usta. Ja bih po ceo dan mogla da skupljam mrvice. Oko stola se moze jos jedno dete najesti sta sve nadjem.

user posted image e ovo i mene izludjuje ali ti imas 3 dece ja imam muza koji mrvi vise nego dete. Strasno me to zivcira.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
17.3.2018 6:15:57   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: Maraj

Anck skupim ih i ja za sekund, al ne okrenem se, oni su opet razbacani. A tek kad stanem na neki od njih user posted image


Autici, bageri, avioni, kamioni... Za 20-30 god ce sin moci da mi se obogati samo na tim igrackama... I meni su igracke najmanji problem, jos sad hoce i sam da uzme pa da ih skloni, ali uvek ima neka kutija, pa samo natrpam unutra. Jel ima neka od vas onaj rucni usisivac? Ja imam u planu da kupim jedan, jer imam veliki usisivac na vodu, a ponekad me mnogo mrzi kada treba da ga perem, a ako ostane jedan dan da nije opran usmrdi se. A iskreno ne ukljucuje mi se za dve mrve svaki put. Ajde plocice i laminat, to uvek moze da se nesto sitno pokupi metlom, i da se prebrise, ali za tepih mi je najgore....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
17.3.2018 14:07:44   
vocicana
Ne mogu da se setim gde sam to procitala, ali znam da su me vilice bolele kada sam gutala tekst u kome zena najiskrenije opisuje odgajanje njihovo troje dece, sta se desavalo danju, nocu, pa kaze Maraj, bageri cuda, a ova gospodja kaze, i nnocu na vrhovima prstiju, idem ja do kupatila, pa kada sam stala na Lego kockicu, cik zakukaj ako smes i probudis vojsku...itd,.\
Zadnjih 10 dana, od kako smo ovde, uopste se ne lomim, ali zato kada dodjem kuci, ceka me tvrdo sredjivanje. Prvo da ispeglam trecu smenu i dace Bog da bude mirna, pa od ponedeljka, prvo i osnovn da obradujem svoje dobitnice, kuca je uglavnom stvarno sredjena, ali nekada se ne stize da to bude perfektno ka pre rodjenja deteta, mada ne volim prljavo i zato se trudim da to i odrzim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
17.3.2018 15:00:29   
mama Jo
Ovo sam nedavno videla na instagramu. Meni je ovo super, razmisljam da uramim i u hodnik da stavim a ispod sliku dece kako se igraju :

user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
17.3.2018 15:05:02   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ma autici..to nije nista. Skupi se za sekund.
Nego moja deca imaju suplja usta. Ja bih po ceo dan mogla da skupljam mrvice. Oko stola se moze jos jedno dete najesti sta sve nadjem.

user posted image e ovo i mene izludjuje ali ti imas 3 dece ja imam muza koji mrvi vise nego dete. Strasno me to zivcira.


Suplja usta imaju i ove moje dve. user posted image Dva puta dnevno usisavam. Nikako da uzmem onaj rucni usisavac da olaksam sebi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
17.3.2018 15:11:17   
vocicana
Sanjice i mi cemo ga uzeti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
17.3.2018 15:28:00   
Rosita
Ni ja nemam rucni usisivac. A ni ne usisavam svaki dan. Ali koristim nekad ono primitivno sredstvo koje zovem aspirator, ono sto provozas malo i istreses. Dam D pa on pokupi oko svoje stolice sa tim auticem user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here