RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


MimaKos -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (13.7.2019 14:19:31)

Isto, sada kao zajedno sredjuju, a veci haos napravise :)





doramar11 -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (13.7.2019 15:20:25)

Neka kuce, zene. Nered nece pobeci. Kad izracunam koliko vremena ode na sredjivanje ne bude mi dobro.




MimaKos -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (13.7.2019 16:02:25)

Evo, bilo sredjeno pola sata a vec je plastelin svuda po podu





doramar11 -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (13.7.2019 16:35:11)

Ajde sto je po podu, nego u tepih kad se zavuce, haooooss




MimaKos -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (13.7.2019 16:36:04)

Ja zatvaram oni otvaraju... jos je cupav tepih





branki* -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (4.10.2019 20:16:17)

zavisi sta se smatra pod sredjeno.moji kriterijumi za cistocu su visoki jako,bar sto se tice mog stana,nekako se trudim da budem sto blize tom standardu,tesko mi je,jer radim i njih je dvoje,mm ne pomaze u tim poslovima,ali je cisto.ne volim nered,cini me nervoznom,toga nikad nema,ali ja uzivam kad mi je i vc i kupatilo blistavo,kad znam da sam svaki cosak perketa presla i sl.




vonavoj -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (4.10.2019 20:25:16)

Jos da mi kazes kako sve postizes sama😁nema sanse da mi blista sve..




branki* -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (4.10.2019 20:42:59)

ne blista ni meni sve u svakom trenu,ali se trudim,malo sam zivac i smiruje me dok cistim,praznim se.kod mene je ok to sto u stanu nema puno,tj nema uopste sitnica,dzidza bidza,drangulija,kuhinja je pult,radna povrsina ravna,bez icega,u ceom stanu je samo jedan tepih koji ja istresam svaki drugi,treci dan,u tri spavace sobe je samo po bracni krevet,klizni ormar,jedino kod boke su igracke,to teram nju da slaze.vc i kupatilo prelazim svaki drugi,treci dan sredstvom,a ovako usput skupim,prebrisem..pricam sa mamom telefonom i slazem ves..ili stavim da se kuva nesto i brisem prasinu,nekako usput radi vise stvari,sta znam..




Ivanka 75 -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (4.10.2019 21:37:10)

Jok




Ivanka 75 -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (4.10.2019 21:38:42)

Probala sam da blista a onda sam shvatila koliko god ja cistim prasina nadje put 😂




smeško -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (4.10.2019 23:23:27)

Nekada da, uglavnom ne postizem. 





Sanjalicaaa -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (5.10.2019 8:02:18)

Dok smo ziveli u stanu da, sad ne, uvek postoji neki deo kuce koji nije sredjen koliko god se trudila. 




popkica bebic -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (5.10.2019 8:45:30)

Ne! Volim čisto i sređeno, ali mala deca, treća trudnoća, čekanje porođaja, ne postižem i sa njima je to nemoguće! 





jane1 -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (5.10.2019 9:51:41)

Ne, svaka cas_t mamama koje I to postizu.




Ana RR -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (5.10.2019 10:00:43)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Dok smo ziveli u stanu da, sad ne, uvek postoji neki deo kuce koji nije sredjen koliko god se trudila. 


Sanjalice, pa vi ste u kući sada [sm=bravo.gif] nisam znala! Da, i naša kuća je velika i jednostavno ne mogu iz cuga da je sredim i onda mi se čini da se vrtim u krug.




Sanjalicaaa -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (5.10.2019 21:54:25)

Da, Anci, konacno smo se skrasili pre godinu dana. 😊Naucila sam da se ne opterecujem kada nesto nije sredjeno ili kada nesto ne stizem da uradim. Cesto sebe podset__im na ono sto kazu- deca se nece secati loma i neopranih sudova, vec ce se secati vremena koje ste proveli sa njima. 




vonavoj -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (5.10.2019 22:41:20)

Sanjalice,to je tacno,deca se nece secati,i njima to ne smeta...Kod mene napokon blista,ali smo se svi ukljucili..i ceo dan sredjivali..nesto se vec i ne vidi,zacaran krug,ali dosta se toga vidi,ja vidim,hahah.




Ana RR -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (5.10.2019 23:31:49)

Super Sanjalice 😊 znam da ste se preselili ali mislila sam da je stan. 





branki* -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (8.10.2019 18:29:47)

evo,idem da postignem da mi bude sredjena[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
sanjalice,super za kucu.moj neostvareni san.




kamičak -> RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sredjena (11.10.2019 16:04:09)

Zasto sebi postavljati nemoguce ciljeve :)





Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]