RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


Didy -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 18:23:15)

Pihtije, iznutrice, džigericu, jagnjetinu, svinjetinu (npr. šnicle, užasno mi smrdi, ne mogu da progutam), sve što ima mlečnu kiselinu (jogurt, pavlaku, kiselo mleko, čak ni obično mleko, kisele sireve, fetu...). Mogu trapist i te "bljutavije" sireve, pavlaku mogu u nekom jelu ako je u malim količinama i ne dominira. Mleko samo npr. u pudingu ili mleko i keks, ali i to jedva prođe. Od voća sve osim dinje, povrće svo volim, morske plodove i ribu obožavam.




jovicaa -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 19:09:03)

u jeee, pa ja sam naspram vas pravi svastojed. tacnije sve mogu da jedem. osim pihtija to mi deluje ogavno. i da ne volim kad ima puno zelatina u kolacima, malo mi se pegla od toga.




bubulence -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 19:16:28)

nikada,nisam i necu probati riblju corbu, jagnjetinu i pilecu dzigericu. ne volim dinje, sardinu, vocne torte i kolace ( voce obozavam ali ne u slatkom) i jos mnogo stvari




milicicak -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 19:18:36)

Ne mogu da popijem mleko i pojedem koh...
iznutrice i pihtije obozavam :)




Verolina -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 21:09:36)


IZVORNA PORUKA: bubulence

nikada,nisam i necu probati riblju corbu, jagnjetinu i pilecu dzigericu.

leleeeee, pa ti ne znas sta je dobro[sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 21:12:05)

IZVORNA PORUKA: bubulence

nikada,nisam i necu probati riblju corbu, jagnjetinu i pilecu dzigericu. ne volim dinje, sardinu, vocne torte i kolace ( voce obozavam ali ne u slatkom) i jos mnogo stvari


Dobro, da znam šta da ne pravim kad (ako) jednom stvarno dođeš. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley4.gif[/image]
Ja riblju čorbu obožavam. Ribu i sve morske plodove. Mislim da sam u prošlom životu živela negde na moru i srećna sam samo zbog te pomisli. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zz_showoff.gif[/image]




Misha i Ljisha -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 22:26:47)

uglavnom ne biram i jedem sve sto mi se "servira" (ako imam srece da meni neko nesto servira[sm=jezicek.gif]) ali eto mogu da kazem da ne volim slatko slane kombinacije. Tipa kao sto slovaci jedu kulen i slatko od visanja. Meni je to fuj ili sunka sa cokoladom ili medom. Bljak. Al iskreno ako odem negde i to se postavi pojescu. Ali to nikada nece biti neki moj izbor ako mogu da biram. Jela sam svasta u zivotu, evropskih specijaliteta (mogu komotno reci da mi fransuska kuhinja do sada najmanje lezi), azijskih specijaliteta i arapskih ali nesto bas africke eto nisam imala priliku hahaha a valjda i necu imati nekako mi ne prija misao da pojedem neke bubetine i sta ti ja znam(kad gledam na tv-u prosto me muka uhvati)




jovicaa -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 22:54:31)

e dobro me podseti, u indijskoj i grckoj kuhinji stavljaju neki ogavan zacin u meso... bljak, to ne volim. ali ako nema sta drugo, cu izedem




SunFlower -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 23:12:47)

Nikada nisam i necu probati nijednu vrstu mesa osim piletine, curetine, svinjetine u nekim oblicima i junetine. Dakle nikakvi zecevi, jagnjad, srne, konji, patke i ostala divljac.(nisam ni sigurna da je sve to divljac[sm=zmeden.gif]). Zasto - ne znam, nece dusa. Takodje i pihtije, recne ribe, peceno prase e to mi je posebno FUJ, masno, smrdi, uh.




Sanjica26 RR -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (29.7.2014 23:43:00)

Uglavnom sve volim da jedem osim bifteka i mleko. Mleko cisto nikako.Eto morske plodove obozavam da jedem, ali ih ne pravim zbog mm. Sve sto bubi ne voli ne voli ni on, pa ja ne pravim zbog njega. Eto bubi I to vam je slicno.[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 0:02:52)


IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: bubulence

nikada,nisam i necu probati riblju corbu, jagnjetinu i pilecu dzigericu. ne volim dinje, sardinu, vocne torte i kolace ( voce obozavam ali ne u slatkom) i jos mnogo stvari


Dobro, da znam šta da ne pravim kad (ako) jednom stvarno dođeš. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley4.gif[/image]
Ja riblju čorbu obožavam. Ribu i sve morske plodove. Mislim da sam u prošlom životu živela negde na moru i srećna sam samo zbog te pomisli. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zz_showoff.gif[/image]



da da, nemoj posle kao nisi znala [sm=smiley36.gif]. i ja obozavam ribu, sve vrste na sve nacine ali corbu jok. a kazu da kuvam najbolju riblju corbu na svetu... ziveo internet i recepti [sm=smiley36.gif].
verolino meni kazu da nisam sremica kada ne volim riblju corbu i jagnjetinu a evo, meni je i sada muka kada samo pomislim na tu hranu... jbg, ukusi su razliciti...
sanjice pa ja jedva cekam da upoznam tm [sm=smiley36.gif], nadam se sa ce biti treca sreca ..




Azra_ -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 0:07:30)

Nikako ne volim pečenu papriku, pa još kada joj stave beli lukac!!! To ne jedem, nikako, turšiju takođe ne mogu da pomirišem. Ima dosta toga što ne volim, ali mi je ovo prvo palo na pamet.




Sanjica26 RR -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 0:15:33)

Azra podsetila si me na pecenu papriku sa belim lukom. Fuj.
Bubi kad pomene da ne voli jagnjetinu svi prevrcy ocima. Kako je moguce da to ne voli.




Sanchy -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 0:38:26)

Meso osim pileceg filea ponekad..sve vrste suhomesnatih proizvoda,majonez,pastete ..




Azra_ -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 1:08:43)

S, ne voliš majonez??? Ti si srećna žena!!! [sm=bravo.gif]




jovicaa -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 1:26:58)

da majonez je za mene kao droga...




Verolina -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 7:38:50)

Da, ne jedem konja i jelena, a ni bambi, tele i zdrebe varijantu pogotovo.




vikiveki -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 7:43:55)

Ja ne volim pihtije,to sam nekoliko puta terala sebe da probam i probala sam ali nisam uspela da progutam[sm=smiley36.gif]




mirkam -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 7:57:45)

Povrce! Pojma nemam kako spremam malom rucak kad nista ne mogu da probam [sm=smiley36.gif]
Krompir, sargarepu i grasak volim i to je to. Toliko sam se trudila da se naucim da jedem makar salate, al nema sanse. Ja guram naprijed, zeludac vraca nazad [sm=smiley36.gif]




Verolina -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 8:08:59)

Ja sam upoznala samo jednu osobu koja uopste ne voli povrce-tacnije voli samo krompir i pasulj. Mislila sam da dve takve osobe ne postoje[sm=smiley36.gif]Muzevljev brat od ujaka uopste ne jede povrce, ni u jelu ni u salatama-kaze, skripi mu pod zubima[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 8:57:12)

Auuu... ammm mislim da je meni lakše da kažem šta jedem! [sm=smiley36.gif]

Jedem svo voće, od povrća ću izbeći samo patličan bič Minin... Od mesa jedem samo belo - pileće, ćureće i svinjsko, ali svinjsko samo ako 3 dana nisam jela [sm=smiley36.gif]

Od suhomesnatog jdem pileći parizer, pileća/ćureća prsa i pečenicu(po mogućstvu prženu sa jajima)

Tunjevinu iz konzerve i pastrmku od ribe i rečnih/jezerskih/morskih plodova [sm=jezicek.gif]

a da - mleko i mlečni proizvdi - samo da je kravlje




dunja RR -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 10:42:49)


IZVORNA PORUKA: Azra_

Nikako ne volim pečenu papriku, pa još kada joj stave beli lukac!!! To ne jedem, nikako, turšiju takođe ne mogu da pomirišem. Ima dosta toga što ne volim, ali mi je ovo prvo palo na pamet.


Uf, ja mnogo voleeem, ali je retko jedem nažalost, jer ne pečemo paprike.

Ja jedino ne volim cveklu, a ni mm.




doktorkakristal -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 10:47:00)

ja sam klasican mesozder,znaci meso u svim oblicima [sm=smiley36.gif] povrce isto,ne jedem voce ,ne odgovara mi zbog zeludca,ne volim slatkise izuzev sladoleda i palacinki,gadim se na pihtije i zacine posebno mirodjiju od nje mi se povraca [sm=smiley11.gif]




Misha i Ljisha -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 11:53:16)

ju ju ala ste vi sve neke probirljive[sm=smiley36.gif].Ja sam bogme jela i bambija (pastetu od bambija u francuskoj delikates moram priznati) jela sam i konja i svasta. Stvarno ne mogu zivo meso volim well done, sto bi rekli ameri.al bas jedem sve. Voce obozavam




Ana RR -> RE: koja hrana vam se nikako ne svidja (30.7.2014 13:47:35)

Hm, odakle da počnem [sm=smiley36.gif]

Kod mene se hrana deli u 4 kategorije: hrana koju volim, hrana koju ne volim, hrana koju ne volim ali jedem i hrana koju volim ali ne jedem.

Ne volim džigericu, pihtije, jagnjetinu, jaretinu, zečetinu, kozje mleko, cveklu, riblju čorbu, iznutrice, majonez, dinju, orahe u kolačima, šlag, klasične kremaste torte i kolače, pljeskavice i ćevape kupljene u fast food-u, salame, paštete, viršle..

Ne volim ali jedem: grašak, spanać, kupus iz sarme, punjene paprike i paprike uopšte, karfiol, brokoli... ima sigurno još ali ne mogu sada da se set_im. Sve to jedem samo zbog Marka, da ne vidi da nešto odbijam.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>