RE: Vase zapamceno pijanstvo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emicaa -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (5.5.2017 16:22:03)

Moje prvo pravo pijanstvo,dosao mi rodjak sa pricom da inace ne pije ali kao popice samnom koju.Ja jadnice kao sad cu ja njega napiti a nisam znala on moze popiti za troje [sm=smiley36.gif] tako smo li nazdravljali i svaku na eks.Na kraju me moj divno rodjo odnio kuci [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (5.5.2017 16:49:13)

[sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (5.5.2017 18:14:28)

Bilo je situacija..ali da imam prekid filma desilo se pre dve god.Ja volim da izlazim povremeno i dalje..posebno na starogradsku muziku.Kada odemo u Ča uvek
skupim staro društvo i izvedem ih na tamburaše.Tada sam pila sve i svašta,pala u "sevdah"..sa prekidima znam da sam kačila pare na muziku i kačila i kačila....i
kad je bio fajront nisam imala dinara više kod sebe da platim ceh(a ja devojke izvela).Karticu ne primaju😃Skupe one pare i plate(jedva jer su sve kačile na
muziku kao i ja).Onda sam ostavila auto na parkingu jer nije imalo šanse da vozim pa pozovem taksi.Naravno nemam pare da platim pa me čekao ispred
svekrvine kuće da udjem i uzmem.Blam živi.I tako probudim muža pa on platio i smestio me u krevet.Cirkus




nata11 -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (5.5.2017 19:12:20)

Ja sam se mozda napila par puta a 1 ono letva [sm=smiley36.gif] Ja kada popijem odredjenu kolicinu krene alkohol da mi se zaustavlja u grlu, ne mogu da pijem . (Znam, totalno bezveze. Kao neka baba [sm=jezicek.gif])




choopa choops -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (5.5.2017 23:49:20)

Nisam se nikada u životu napila. [sm=smiley1.gif] Ni popila previše. Ne volim da pijem alkohol.




mati -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (6.5.2017 19:34:34)

Ja imam dva... Jedno na moru, u Bugarskoj. Toliko smo popile tekile pred izlazak, da sam se ja svadjala sa kondukterkom u autobusu do diskoteke, ali to su mi prepricali. Kad mi rekla koliko je karta ja kazem " pa znas li ti koliko ja pasteta , paradajza i pica mogu da kupim za te pare" Haos...
A drugo... Krenuli smo na zurku, tj na nastavak na drugi kraj grada, i sreli moju majku. Ja sam je izgrlila i izljubila, kaze ona kao za celi zivot. "Evo je moja mamica, moja najdraza mamica, najbolja majkica na svetu..." A posto isli nizbrdo uhvatila sam dve drugarice pod ruku, bila na nekim velikim stiklama. I da moja mama "ne primeti" ja se pustim , kao mogu sama. Mogu misliti na sta je to licilo. Ali mirna sam, tj samo sam se smejala i pravila komedije drugima.




Mariya -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (8.6.2017 19:49:04)

Jao krin, bruko [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ja sam se jednom napila sa drugaricama tako da se sećam samo delova, imam neke flešbekove[sm=smiley36.gif] veče je počelo ispijanjem sangrije u lokalu u kojem smo radile, odlazimo na koncert Ace Lukasa, tamo sam sa njima i pijemo bambuse, onda sam odjednom na jezeru sa kolegom, pa u kućici na jezeru sa drugaricom, onda taj kolega vozi moje drugarice kući a mene na parking, sledeće čega se sećam da sam u jarku sa bratovim autom, ja krenula kući[sm=smiley29.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (8.6.2017 20:08:18)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nisam se nikada u životu napila. [sm=smiley1.gif] Ni popila previše. Ne volim da pijem alkohol.

[sm=smiley20.gif] Takodje.




Mariya -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (8.6.2017 23:43:00)

E setih se da smo jednom bile konstantno polupijane, od katoličkog do pravoslavnog Božića, (to znači od 24.decembra do 8.januara), nije prošao dan a da mi nismo pile. Zvuči tako strašno i sramotno, ali to je bio jedan od najboljih provoda, sećam se tih dana kao lepih[sm=smiley36.gif] Bile smo lepe, mlade, bez brige, bez pameti[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (22.2.2018 15:55:52)


IZVORNA PORUKA: Mariya

E setih se da smo jednom bile konstantno polupijane, od katoličkog do pravoslavnog Božića, (to znači od 24.decembra do 8.januara), nije prošao dan a da mi nismo pile. Zvuči tako strašno i sramotno, ali to je bio jedan od najboljih provoda, sećam se tih dana kao lepih[sm=smiley36.gif] Bile smo lepe, mlade, bez brige, bez pameti[sm=smiley36.gif]


Marya - serila si me na te ,,lude" devojacke dane... isto su mi bili najomiljeniji ti novogodisnji praznici, tada smo se redovno skupljale kod jedne, pile i spremale se zajedno, onda izadjemo i provedemo se nevidjeno dobro 😊 rado bih provela jedan takav vikend sada 😊




Sarav -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (22.2.2018 16:39:58)

O da, bilo je više dobrih[sm=smiley36.gif] Npr, siđem do faksa i zovem sad već kumu da izađe ispred doma. Kupimo mi na trafici rum "unučiće" i malo po malo pa se lepo svrcnemo. Zove me momak, sad mm, da vidi šta radim i javlja da dolazi. Donosi pivo da se povadimo, pa da krećemo u grad. Tu se nas dve oljuštimo. Počela je neka kiša, mi peške idemo do grada, idemo u Feedback a tamo rasulo, gužva, svirka. Usput sreli još drugara, zastajemo na trafikama, sedimo u Čairu do svanuća, smejemo se, grebemo se za cigare od neke ekipice na klupici blizu nas. Opet peške kući ali već sviće. Moji kući budni, mama kreće na posao a ja u krevet do popodne. Čekala me supica kad sam se probudila. [sm=smiley36.gif]




Srecko47E -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (22.2.2018 16:42:12)

Jedno.Jedino.Posle punolestva.Pile smo sangriju iz lubenice.A pre toga nisam nista jela.Sama kuci a moji stiu sutradan.Toliko sam se ispovracala da je sve po zidovima bilo.Nije se ponovilo




mama ivane -> RE: Vase zapamceno pijanstvo (9.5.2018 9:27:44)

Prvi put sam se napila za novu godinu kada sam imala 13 godina 7 razred bilo je ludo i nezaboravno i nikad se vise tako nesto nece ponoviti nazalost[sm=smiley36.gif][sm=smiley1.gif][sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]