Žensko veče (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


lesica -> Žensko veče (13.3.2013 12:29:15)

Nekada se ovo svodilo na lumperaj uz piće (nikada iće) do zore. A sada, najčešće neko iće[sm=smiley36.gif] uz po koje piće i čašicu razgovora, neretko padne i po koji film,predstava i s'' vremena na vreme malo duže ostajanje u nekom od klubova u kojima je muzika dovoljno glasna ali ne previše da ne možemo da se čujemo..
Uglavnom,sutradan je glavobolja neminovna,bar kod mene.

Kako su izgledale vaše ženske večeri,a kako izgledaju sad?




adulence -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:39:22)

uhhhh moje zenske veceri....su pocinjale oko 4,5 popodne kada bi otisla na posao radila sam u jednom jako lepom i poznatom beogradskom pabu,uglavnom radila sa devojkama,tu smo se zagrevale kao i uvek,a onda bi u vecini slucajeva otisli u KST i dosla bi kuci oko 6,7 ujutru....kad se setim...




lesica -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:44:18)

KST...uh uh davno beše,mnogo davno [sm=smiley36.gif] Pa zagrevanje pred dragstorom na ćošku,hehehe,pa koješta.
A sad-ostanem li duže od 2 ujutru,pa još ako popijem dva tri pićenceta...majko mila,izjutra izgledam kao bačena sa lopate.
Ali zato sad volim kad odem sa ženama u neku kafanicu,pa klopica,pićence, muzika na uvce.




Janncica -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:44:59)

Eh nekad... [sm=smiley13.gif] Tako mi fale i drugarice i nasa okupljanja i glupiranja.
Sad mi je zenko vece kad uspem da se istusiram i operem kosu,a ne cujem S kako place,mi muz ne kuca da pozurim(jer on place),se J ne piski.[sm=smiley13.gif]
Totalno sam ocajna domacica.




Olga75 -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:47:57)

pa eto , prvo smo se skupile kod one sto zivi najblize centru , tamo se kikotale , zavrsavale spremanje , malo se " ohrabrile " i onda na svirku ili u diskoteku ili u moje vreme je korzo jos licio na nesto pa na korzo [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:48:00)

Janncice,nemoj bre tako! ja ću da te vodim u ženski provod kad prodje ovo ludilo ovde [sm=smiley1.gif]




Janncica -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:48:26)

a sise kuci da ostavim? [sm=smiley13.gif]




lesica -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:50:39)

Njih ispumpaj,pa u frižider strpaj. A ja inače volim Zemun [sm=bravo.gif] pa možemo i u neki komšiluk kod tebe!




sarti -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:51:22)

Janncice, danas si raspolozena za citate[sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:51:39)

Okupljanje kod neke od nas,onda slede razna feniranja,lakiranja,sredjivanja uz poneko picence i to traje i traje i onda izadjemo do jutra i svaki izlazak je uvek bio bolji pd prethodnog ,ustavri nemam nijedan propali izlazak za sobom




Janncica -> RE: Žensko veče (13.3.2013 12:54:38)

hehee volim Galeb na keju. Odlicna je atmosfera. [sm=smiley1.gif]
A izgovor :debela sam i nemam sta da obucem?[sm=smiley36.gif]
Nego obozavam tamburase i sad volim vecerice sa prijateljima pored Dunava,a nekad ludilo do zore u diskotekama. Nisam bila u nekom klubu bas dugo,a poslednji put kad smo otise,kao sa marsa da smo pale. [sm=smiley36.gif]




Sesilija 83 -> RE: Žensko veče (13.3.2013 13:01:44)

Uh obozavam zenska druzenja,imam dva drustva da kazem jedno iz osnovne i jedno iz srednje skole i oba su totalno razlicita i idemo na razlicita mesta(u pitanju su dva grada) tako da je provod zagarantovan... a uvek se desi da sretnemo jos nekog pa se to pretvori u opste leeedilo[sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: Žensko veče (13.3.2013 19:31:33)


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Okupljanje kod neke od nas,onda slede razna feniranja,lakiranja,sredjivanja uz poneko picence i to traje i traje i onda izadjemo do jutra i svaki izlazak je uvek bio bolji pd prethodnog ,ustavri nemam nijedan propali izlazak za sobom

Kod mene potpuno isto[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Žensko veče (13.3.2013 21:55:50)

jao,kako mi falee zenske veceri[sm=smiley13.gif]..priustim i sad ponekad to,ali sve je vremenski ograniceno i to me nervira.ranije-okupimo se kod jedne,pijuckamo,grickamo,sminkamo se,isprobavamo garderobu,a usput ogovaramo malo,pricamo o momcima,dogodovstinama,pustimo muziku,posle moze i izlazak u diskoteku ili klub,mada mi je i bez toga srce bilo na mestu[sm=smiley1.gif]




Bebilina -> RE: Žensko veče (13.3.2013 22:09:30)

Ako su u ppitanju drugarice bez dece onda isto ovako: doterivanje kod jedne, muzika, picence pa u taxi I pravac klub ili diskoteka. Tako I u Sr I vani, I pre braka I dece I sad. Sa bivsim koleginicama uvek zaglavim do 4-5, ali to su celi devojacki vikendi kad otputujem kod jedne od njih, pa sledeceg dana mogu da spavam.
Ako izlazim sa mamama onda se ili nalazimo u restoranu kad deca polegaju ili idemo kod jedne kuci, pa narucimo take away I ponekad ostanemo na spavanju, ponekad nas trezni muz razveze kuci [sm=smiley36.gif]
Sutra uvece imam veceru I pice uz zivu muziku sa mamama skolaraca, al sumnjam da cu stici jer putujemo jutro posle...




milicicak -> RE: Žensko veče (13.3.2013 23:07:28)

Uh, kako mi fali jedno zensko vece :)
dok smo bile mlade i lude i studirale uglavnom je bilo okupljanje kod neke od nas pa spremanje pa grad gdegod :)
a sad kad su stigli klinci onda opet okupljanje kod neke od nas (ta mora da izbaci muza iz kuce) pa gricke, pice, smeh... razgovori o muzu i deci su zabranjeni




minna -> RE: Žensko veče (13.3.2013 23:17:52)

Ranije bi to obicno prvo bio kafic u Kraju, na po jedno, dva, tri...[sm=jezicek.gif]piva, a posle bi nastavljale vec negde
Sad cak I kad izadjemo to bude neka opustencija, jer ako nije ne mogu da ustanem ujutru I uopste da funkcionisem ceo Dan
A Nedostaje mi to jako, ne toliko da izadjem koliko ta opustenost, sad iako izadjem non stop blenem u tel...




Verolina -> RE: Žensko veče (14.3.2013 7:29:55)

Mislim da su zene najgori muskarci kad se okupe. Ex, kad bi oni znali kako mi pijemo pivo i podrigujemo[sm=smiley36.gif]




lilihip -> RE: Žensko veče (27.9.2013 19:40:15)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

KST...uh uh davno beše,mnogo davno [sm=smiley36.gif] Pa zagrevanje pred dragstorom na ćošku,hehehe,pa koješta.
A sad-ostanem li duže od 2 ujutru,pa još ako popijem dva tri pićenceta...majko mila,izjutra izgledam kao bačena sa lopate.
Ali zato sad volim kad odem sa ženama u neku kafanicu,pa klopica,pićence, muzika na uvce.


Potpis




Dora89 -> RE: Žensko veče (23.10.2018 0:47:00)

Nedostaju mi oni devojački izžasci dok sam bila na studijama. Sad su aktuelni kafići, restorani, kućna druženja... Ali sve je to lepo na svoj način.




MimaKos -> RE: Žensko veče (18.7.2019 21:33:19)

Sutra imam zensko vece posle iiiii mnogo dugo, mm kaze zaredjala si u poslednje vreme 





branki* -> RE: Žensko veče (11.6.2020 20:13:19)


IZVORNA PORUKA: branki*

jao,kako mi falee zenske veceri[sm=smiley13.gif]..priustim i sad ponekad to,ali sve je vremenski ograniceno i to me nervira.ranije-okupimo se kod jedne,pijuckamo,grickamo,sminkamo se,isprobavamo garderobu,a usput ogovaramo malo,pricamo o momcima,dogodovstinama,pustimo muziku,posle moze i izlazak u diskoteku ili klub,mada mi je i bez toga srce bilo na mestu[sm=smiley1.gif]

fale.....
slusam rozgu live...pijuckam radler...
jer se navikne covjek na dobro i zlo...




lepic -> RE: Žensko veče (26.6.2020 11:40:49)

Bas je lepo kada se drustvo skupi. Zensko vece[sm=smiley22.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley27.gif]




mama Jo -> RE: Žensko veče (26.6.2020 11:43:06)

Ne da mi moglo, nego bi bas prijalo 😊




bikicaV -> RE: Žensko veče (26.6.2020 11:43:50)

Prijalo bi sa drugaricama malo izaci i ludovati.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>