Muzicka skola (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Vežbajmo zajedno



Poruka


muzicarka -> Muzicka skola (13.3.2013 16:33:41)

Kakva su vasa iskustva sa muzickom skolom? Kada ste upisali dete i jeste li zadovoljni?




dunja RR -> RE: Muzicka skola (13.3.2013 16:41:04)

...




adulence -> RE: Muzicka skola (4.4.2013 11:18:45)

ja bih jako volela da moje dete jednoga dana ide u muzicku skolu,prvo ima li sta lepse od muzike,drugo ja sam isla i zavrsila i nizu i srednju muzicku,predivno iskustvo,a trece ima i instrument pa sto da ne,naravno ako ona to bude zelela necu je siliti....




Snelle -> RE: Muzicka skola (4.4.2013 11:47:54)

I ja bih jako volela da moje dete završi barem nižu muzičku, jer ja nisam, a do sada sam se više puta uverila da ima sluha. Za glas je još rano da utvrđujem da li ga poseduje [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Muzicka skola (10.4.2013 8:21:22)

Ja sam isla u muzicku skolu, za decu je to mnogo zanimljivije nego kasnije, sve kroz igru! Ako bud zelela upisacu je, lepo iskustvo, a da l ce zavrsiti.. to je na njoj! I ja sam mnogo istrazivala, trenirala razne sportove, sve i svasta dok se nisam pronasla...




Sanjica26 RR -> RE: Muzicka skola (10.6.2013 14:28:37)

Meni je zao sto kod nas nema od 3 godine neka muzicka skolica. Teodora zna sve pesmice da peva. Ima super glas i sluh. Tu je valjda na mene. [sm=smiley1.gif]




New Mom -> RE: Muzicka skola (27.11.2013 19:01:58)

Zar nije bila tema o ovome? Nesto o podsticanju dece kroz muziku? Znam da sam tamo negde pisala o Kacinoj skolici.




mila83 -> RE: Muzicka skola (24.2.2015 17:03:06)

Sto sam se iznenadila kad nadjoh ovu temu na ovom forumu! Ali dobro. pa i instrument se vezba , pa odgovara naslovu[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Muzicka skola (24.2.2015 18:46:29)

Ja sam kao dete isla u muzicku skolu i bas sam to volela,ali ovde kod nas nema muzicke skole pa i da hoce ne bih mogla da ih upisem.




mila83 -> RE: Muzicka skola (24.2.2015 19:07:30)

Veselice,steta sto nema.Muzicka skola itekako ulepsava detinjstvo dece,pricam i kao djak i kao profesor u istoj [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Muzicka skola (24.2.2015 20:09:27)

Mila bas ti je lepo zanimanje [sm=bravo.gif]Slazem se da je muzicka skola bas dobra za decu,ja verujem da svako moze da nauci bar pristojno da peva.




mila83 -> RE: Muzicka skola (24.2.2015 20:12:58)

Naravno da puno znaci talenat ali bez rada i volje nista.A pogotovo podrske roditelja, jos u ranom uzrastu...sa nekim osrednjim sluhom i smislom za ritam, moze se steci lepo muzicko obrazovanje.




veselicaa -> RE: Muzicka skola (24.2.2015 20:15:22)

Tacno tako,sve se postize radom,cak i ako dete nema talenta moze da nauci osnovne stvari.




mila83 -> RE: Muzicka skola (15.7.2015 11:01:50)

Ima li mama cija deca idu u muzicku skolu? Da cujem vasa iskustva .[sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Muzicka skola (16.7.2015 11:54:28)

Koleginice Mila [sm=smiley36.gif]
Ja planiram da dam Akija u muzičku školu.i Iku ću ako bude želeo,a kaže za sada da hoće. Skoro sam razmišljala zašto bih svakome preporučila da dete da u muzičku, pod uslovom da dete to želi naravno. Razmišljala sam koji je moj razlog a ne onaj što svuda može da se pročita i izdeklamuje tipa, bolji razvoj inteligencije,motorike bla,bla,bla...mislim to stoji ali sam shvatila da bih svkom detetu poželela muzičku školu jer je uz muziku sve nekako lakše. Kada u svemu što radiš pronađeš neki ritam, posao mnogo lakše obaviš. ne znam da li sam bila dovoljno jasna ,nije mi baš lako da objasnim.
A olakšavajuća okolnost je i to da je muzičko obrazovanje još uvek manje više besplatno [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Muzicka skola (16.7.2015 12:08:34)

Koleginice Anarunika [sm=smiley36.gif]
Da,slican odgovor sam i ja dala u drugoj temi..muzika jednostavno ulepsava detinjstvo,uz muziku su deca svesnija svojih emocija,lakse ih ispoljavaju,socijalizuju se,jednostavno neka nova dimenzija [sm=smiley1.gif] plus sve te intelektualne prednosti i razvoj motorike.




vikiveki -> RE: Muzicka skola (16.7.2015 15:04:10)

Znači, muzička škola je super[sm=bravo.gif] ja baš ozbiljno razmišlam o tome...evo meni od jutros dečaci pripremili iznenađenje,nisu mi dali da uđem u sobu,a onda kada sam ušla dočekala me prava bina...u jednom uglu bubnjevi a u drugom mikrofon na stalku,stariji je pustao muziku na kompu...pa su onda zajednički počeli koncert,manji je prvo igrao i pevao,a stariji svirao bubnjeve pa su posle promenili mesta




Anarunika -> RE: Muzicka skola (17.7.2015 11:12:18)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Znači, muzička škola je super[sm=bravo.gif] ja baš ozbiljno razmišlam o tome...evo meni od jutros dečaci pripremili iznenađenje,nisu mi dali da uđem u sobu,a onda kada sam ušla dočekala me prava bina...u jednom uglu bubnjevi a u drugom mikrofon na stalku,stariji je pustao muziku na kompu...pa su onda zajednički počeli koncert,manji je prvo igrao i pevao,a stariji svirao bubnjeve pa su posle promenili mesta



Fenomenalno!!![sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Muzicka skola (17.7.2015 11:47:49)

Mi cemo da gledamo da upisemo T ovog septembra ili sledeceg.Obe su jako muzikalne. Kako i ne bi kad su nam svi talentovani za muziku.




vikiveki -> RE: Muzicka skola (17.7.2015 12:49:22)

Nema ni nama druge,nego od septembra u muzičko zabavište i školu[sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Muzicka skola (17.7.2015 13:53:01)

Bas mi je drago,podrzavamo nase RR drugare !




Rivana -> RE: Muzicka skola (27.5.2016 22:12:11)

Luka je polozio prijemni u muzickoj I danas smo se upisali, ako ima neka mama cije dete ide u muzicku da napise iskustva, vidim da Niko nije pisao odavno u temi.




mila83 -> RE: Muzicka skola (27.5.2016 22:35:48)

Rivana,sta te konkretno zanima?Program,obaveze,trajanje nastave?Koji je Luka razred u osnovnoj skoli i koji instrument je upisao?[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Muzicka skola (27.5.2016 22:58:10)

Bravo za decicu koja idu u muzicku skolu, mMateja ima drugara od 12 godina koji svira harmoniku, jako cesto ide na takmicenja, i mateji se to svidja, ali mali mi je za tako nesto a i mislim da nije muzikalan, nema na koga[sm=smiley36.gif]




Rivana -> RE: Muzicka skola (27.5.2016 23:42:14)


IZVORNA PORUKA: mila83

Rivana,sta te konkretno zanima?Program,obaveze,trajanje nastave?Koji je Luka razred u osnovnoj skoli i koji instrument je upisao?[sm=smiley1.gif]


Obaveze koliko puta nedeljno nesto mi rekose na upisu dva puta nedelnjo. On je upisao propremni program, predskolso u muzickoj, tako su mi savetovali kad sam dosla da ga prijavim za prijemni da ga upisem prvo na taj pripremni program inace njega zanima gitara, zbog toga je i hteo muzicku. E sad zanima me sta rade na tom pripremnom programu? Kako se usklade obaveze sa ovom obicnom osnovnom skolom i tako....[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>