|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
9.11.2016 14:49:37   
choopa choops
hahah dijana to isto i ja mislim. Tj. nema tu puno uticaja roditelja, oni mogu da ti daju smjernice, ali od tvog karaktera i volje zavisi kako ces se kasnije ponašati. Kad gledam moju djecu, isto-L hoce da posluša, a M....To je da kosu sebi počupaš. Tvrdoglav, ne možeš da mu usadiš ništa valjano u ovu njegovu tvrdoglavu tikvu. user posted image Npr. dođe iz škole ja kažem presvuci se, on kaže neću. Probam razne metode, od moljakanja do prijetnji, razgovora...Ma ništa. Jesam li ja rekla: Ma briga me, radi kako hoćeš!!!, eto njega poslije 15 minuta presvučen! I tako za sve. Stalno se nešto natežemo. I kapiram danas sutra kad se oženi, u početku će malo da vodi računa o tome (valjda dok bude zaljubljen user posted image ) a kasnije će opet da se ispolji taj njegov karakter. Ovo je samo jedan primjer, a ima ih stotinu. A isto ih vaspitavam sve troje, ali eto on je posebna priča. Što kaže MM - tvrdoglav je na oba đeda user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
17.9.2017 14:31:48   
Dragce86
Ja se slazem sa Dijanom, nekad je do osobe i cak ako roditelj pokusava da ih isto vaspita, preovladace karakter te osobe, neko ce biti podlozniji ucenju a neko ce namerno kontrirati. MM nije viseo u porodici mnoge stvari ali sam mu polako vremenom ukazivala kako to izgleda sa strane i kako bise on osecao za neke stvari i dosta je napredovao. Nekada bude cak i bolje vaspitan, da tako kazem, u pojedinim situacijama se postavi bolje od mene koja na to inace pazim da svakom gostu ugodim, da budem ljubazna i slicno.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
17.9.2017 14:35:50   
krin 40
Smatram da roditelji postavljaju "temelj" i "smernice" a ostalo zavisi od karaktera i volje.Mm i ja smo deca onih generacija roditelha koji su "pali sa Marsa" kada se u ovoj zemlji počelo dešavati rasulo.To je mnogo uticalo i na njihov odnos prema nama.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
7.11.2017 13:55:30   
mama Jo
Ne moze biti bolje... volela bih da tako vaspitamo i nasu decu

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
7.11.2017 16:33:53   
Mala Elena
Svekijevci su dobri ljudi i bili su posveceni deci, imali su i neka pravila , recimo rani ali bas rani odlazak u krevet, i mm se to nije svidjalo pa sada ne primenjuje kod svoje dece user posted image
Samo imam zamerku da im je sveki sve prinosila na noge, ali mm nije ni toliko tazmazen koliko dever. On kad sedne za sto trazi casu vode od majke, ne moze da ustane. Mene to uvek iznervira.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
8.11.2017 12:38:16   
Sarav
Mm je jako tvrdoglav. A što ne voli da mu neko "naređuje" pa to je haos. Npr, zamolim ga lepo nekoliko puta da uradi nešto i sav je u fazonu - nemoj da mi naređuješ, ja ću da uradim kad budem hteo i još ni rečenicu nije završio a već radi ono za šta sam ga opominjala. Samo da nešto i on doda. Krivo mu dupe, a neće da priznauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
2.5.2018 1:44:24   
MimaKos
Izuzetno vaspitan i pedantan, najbitnije sto zelim da uz takvog oca rastu moja deca.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
2.5.2018 7:38:14   
mama Jo
Bas po mojoj mer

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
2.5.2018 7:39:08   
MimaKos
Najbolj je mm

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
2.5.2018 7:40:58   
Anck Su Nmaun
Uvek moze bolje user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
5.11.2018 7:20:06   
Dora89
Meni se mnogo sviđa kućno vaspitanje mog muža i zaove, i zbog toga svekru i svekrvi skidam kapu. Oni su sa sela, od malih nogu naviknuti na rad, i ne možete da zamislite koliko to znači. Zato moj muž bukvalno sve zna da uradi oko deteta, nijedan posao mu nije stran, a zna da ceni i moj rad, jer zna koliko je rad naporan. Plus mu je porodica vrlo važna, podstiče zajedničko okupljanje, međusobnu pomoć, razgovor o ličnim problemima i dilemama svakog člana i uopšte održavanje stabilnosti porodice.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
5.11.2018 7:48:31   
vocicana
Dora89 to I jeste bitno. Ja sam takodje jako zadovoljna vaspitanjem mm, ali bi svakako par bitnih mana u istom izbacila, mada msm da se to nadogradilo sa godinama I zivotom, nije to sve tako bilo stalno, ali ga je zivot tome naucio, zato mi to mnogo zasmeta vise puta, ali nebitno je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
5.11.2018 13:22:53   
Olga75
Moj muž je gospodin čoEk. Iz gospodske familije, gospodskog obrazovanja, sve po bontonu.
Ja sam paorka par ekselans. I eto, ne radi niš po kući jer je gospar, dok ga moje paorsko vaspitanije ne potera user posted image

Zezam, sa njim možeš otići gde god hoćeš jer zna da se ponaša, naravno ako ga puste jer izgleda ko beskućnik user posted image
Je l na to vaspitanje mislimo ili na neko drugo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 10:15:25   
Sanidej
Patrijarhat jbg 😈

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 15:24:42   
mirana1

IZVORNA PORUKA: Olga75

Moj muž je gospodin čoEk. Iz gospodske familije, gospodskog obrazovanja, sve po bontonu.
Ja sam paorka par ekselans. I eto, ne radi niš po kući jer je gospar, dok ga moje paorsko vaspitanije ne potera user posted image

Zezam, sa njim možeš otići gde god hoćeš jer zna da se ponaša, naravno ako ga puste jer izgleda ko beskućnik user posted image
Je l na to vaspitanje mislimo ili na neko drugo user posted image




Xaxa.
Kakva zenauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 16:13:23   
bubulence
Moja svekrva je zaista lepo vaspitala svoju decu, svu trojicu, zaista, nemam ni jednu jedinu zamerku.Onako, da se nikada i nigde ne postidim ako odemo zajedno. Posto su njegovi imali uzasan brak, on se maximalno trudi da nas bude savrsen. Oko dece radi apsolutno sve, kao i u kuci. Pranje sudja, pranje vesa, prostiranje, usisavanje, ribanje kupatila... Sve normalno... Zna lepo da doceka i ugosti... Vodi racuna da je uvek cist i uredan, jako mu je bitno i kako je obucen. Skolovan je. Znaci, on je sve ono sto ja nisam☺️. Jedini normalan izbor u zivotu mi je bio izbor muza 😂

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 16:30:29   
Ana RR
Bubi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 18:06:30   
veselicaa
Bubi user posted image user posted image
I mm je fino vaspitan,samostalan,pametan,pomaze mi po kuci,savrsen je tata,kulturan je,kada mi dodju drugarice on izadje,nece da sedi sa nama,donese nam grickalice i pice,kolace,zaista je fin.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 18:34:31   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Olga75

Moj muž je gospodin čoEk. Iz gospodske familije, gospodskog obrazovanja, sve po bontonu.
Ja sam paorka par ekselans. I eto, ne radi niš po kući jer je gospar, dok ga moje paorsko vaspitanije ne potera user posted image

Zezam, sa njim možeš otići gde god hoćeš jer zna da se ponaša, naravno ako ga puste jer izgleda ko beskućnik user posted image
Je l na to vaspitanje mislimo ili na neko drugo user posted image



Citam ovaj Olgin post i umirem od smeha. Malo sam se prepala da mm nema kojim slucajem drugu porodicu jer kao da je njega opisala 😂 ali ipak nije, zbog ovog opisa izgleda, mm je uvek uredan kad izadje iz kuce.
Blago vama zene, bas lepo vaspitane muzeve imate 👍

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 18:36:56   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: milicicak







Blago vama zene, bas lepo vaspitane muzeve imate 👍

Pa to prema nama user posted image user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 18:40:15   
milicicak
Ja sam paorka ko Olga, ne znam kako sam tako finog i vaspitanog upecala 😂

< Poruku je uredio milicicak -- 25.2.2019 18:41:08 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 18:46:14   
veselicaa
Haha evo i Bubi priznaje da ne zna kako je dobila savrsenog muza user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 19:11:32   
bubulence
Vesi, sta cu, iskrena sam... Meni moj rodjeni brat kaze da sam izvukla premiju... Jednom je pametno prozborio ''tebe ni najveca budala ne bi uzela, sta bi njemu pametnom, evo nikada mi nece biti jasno''... A ja mislim da se suprotnosti privlace, nemam drugo objasnjenje😂


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 19:17:42   
eca89


IZVORNA PORUKA: bubulence

Moja svekrva je zaista lepo vaspitala svoju decu, svu trojicu, zaista, nemam ni jednu jedinu zamerku.Onako, da se nikada i nigde ne postidim ako odemo zajedno. Posto su njegovi imali uzasan brak, on se maximalno trudi da nas bude savrsen. Oko dece radi apsolutno sve, kao i u kuci. Pranje sudja, pranje vesa, prostiranje, usisavanje, ribanje kupatila... Sve normalno... Zna lepo da doceka i ugosti... Vodi racuna da je uvek cist i uredan, jako mu je bitno i kako je obucen. Skolovan je. Znaci, on je sve ono sto ja nisam☺️. Jedini normalan izbor u zivotu mi je bio izbor muza 😂



Ja bih jos dodala i jako zgodan👍😀! Jos ne zaboravljam peskirce😂😂!
Buni, duso nemoj zamjeriti, sve znas, trudnicki hormoni🤪🤪😃👍😘😘!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kucno vaspitanje vaseg muza
25.2.2019 19:19:30   
bubulence
Eecoooo draga moja, pa tebi je sve dozvoljeno da kazes ❤️. 


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here