Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


guppy RR -> Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (21.8.2009 23:35:55)


Imala sam problem sa OE, koji je stalno javljao grešku prilikom slanja maila (kao da nije poslao mail) i svi su dobivali jedan te isti mail od mene x-puta, jer a je uz sve to uspešno poslao.

Danas sam našla objašnjenje na netu, da Outlook Express ima ograničenu veličinu foldera "Sent mail" tako da je dovoljno da obrišemo poslatu poštu ili je premestimo u neku drugu mapu. Sama sam u Local Folders napravila jednu mapu koja se zove "SENT MAIL do 21.8.09" i svu poslatu poštu prebacila u njega.

...sad sve normalno radi.

eto u informaciju, ako još neko bude imao sličan problem.




mamanp -> RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (22.8.2009 13:12:56)

Nevezano za Outlok...
Ja imam problema sa Webmail-om na PTT. Ogranicena kvota mi je 10mb (za firme), pa mi se cesto desi da puno mailova i ne primim zbog popunjenog prostora. Imam mogucnost da preusmerim postu na neki drugi mail, ali mi se to ne radi, jer ne bih volela da mesam mail firme i moj mail. Tako da ja svaki drugi dan brisem mailove koji su vec stigli.




guppy RR -> RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (22.8.2009 16:18:40)

A što ne bi napravila preusmerenje na neku novu adresu, recim otvoriš Ime.Prezime.ARHIV@gmail.com i sve forwarduješ tamo, a svoj službeni mail brišeš kad pročitaš to što imaš. 




guppy RR -> RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (23.8.2009 22:35:03)

Samo da javim da OPET imam isti problem, a Sent mail nije preko 2 GB... sad sam ljuta i praviću malo drastičniji potez, pa javljam šta je pomoglo.






mamanp -> RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (24.8.2009 9:21:25)

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Samo da javim da OPET imam isti problem, a Sent mail nije preko 2 GB... sad sam ljuta i praviću malo drastičniji potez, pa javljam šta je pomoglo.






A sto ga ne izbrises, pa ponovo instaliras. Mora da upali.




mamanp -> RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (24.8.2009 9:24:49)

IZVORNA PORUKA: guppy RR

A što ne bi napravila preusmerenje na neku novu adresu, recim otvoriš Ime.Prezime.ARHIV@gmail.com i sve forwarduješ tamo, a svoj službeni mail brišeš kad pročitaš to što imaš. 



Moze samo da preusmerenje sa sluzbenog ide na privatni sto znaci da mi posta ne bi stizala na sluzbeni vec na onaj gmail koji bi otvorila. Cini mi se da cu ipak dobro razmotriti tu opciju jer mi ovo brisanje mailova ne odgovara.




mamanp -> RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (24.8.2009 9:29:19)

Dva puta ista poruka[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




bebać -> RE: Outlook Express pošalje poštu ali javi error i ostavi je u inboxu (17.2.2011 20:57:07)

isto mi se dešavalo oduvijek,ja to nisam rešavala...nije mi se dalo...nego sam odustala od outlook-a[sm=smiley13.gif]




Stranica: [1]