|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stidljivi korisnici na RR
14.11.2010 18:34:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Guppy, mozda bi mogla da promjenis naziv ove teme "Stidljivi likovi na RR", to za one clanove koji se mozda stide da nam se pridruze jer misle da ne pripadaju ovdje. Tema je otvorena zbog doticnog gospodina, koji nije bio vrijedan toga, a druge neduzne clanice su se osjetile prozvanima user posted image

Na ovaj nacin bi mozda mogli da pozovemo sve one koji su tu, da nam se pridruze, da ucestvuju i da shvate da su dobrodosli. Toliko od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Stidljivi korisnici na RR
14.11.2010 18:39:58   
aleksandrova
moja sestra registrovala se jer sam joj rekla da ima korisnih informacija...ona ima dete 7god...sad se skoro registrovala u oktobru trazila nesto o vaskama mala u skoli zakacila vaske...t.j. pola njenog odeljenja.al kaze nemam ja mnogo vremena da pricam...a ona bi imala puno toga da nam kaze da hoce al nije pricljiva namcor jedan user posted image

a da jeste ona i stidljiva znam je ja user posted image


< Poruku je uredio aleksandrova -- 14.11.2010 18:40:59 >


_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čudni likovi na RR
14.11.2010 18:45:10   
Dada81

IZVORNA PORUKA: nensi27

kathy,dobrodosla user posted image user posted image user posted image
Veruj mi da ces na ovom forumu biti prihvacena,sve se drzimo zajedno...
Meni je ovo prvi forum na kom sam aktivan clan,i veruj mi da mi se uvukao pod kozu,devojke su sjajne,uvek izadju u susret,i drago mi je sto sam clan ovakvog divnog foruma...
[/quot
Ovo kao da sam ja napisala,pa da ne pišem ponovouser posted image
Meni je tako drago da sam među vama,toliko sam dobila korisnih saveta...A,zna se i meni desiti da se čak ujutru prijavim,a dete baš tog dana hoće da ga nosim do besvesti,pa sam više od pola dana na jednoj temi(a,nema me)user posted image Ipak se nadam da niko nije mislio na mene :)


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Stidljivi korisnici na RR
14.11.2010 18:45:26   
Cipiripi mama
Joj,žene i ja sam takva.Uletim,pročitam sta me interesuje,eventualno se iskukam ako imam neki problem i uvek mi neko da savet,tako da mi je ovaj forum izduvni ventil.Da nije vas,iskusnijih i punih razumevanja i korisnih saveta,ne znam šta bih.Ljubim vas sve user posted image

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Stidljivi korisnici na RR
15.11.2010 8:40:59   
Trbica
Da, ja sam ta koju cesto mozete da vidite kako samo postoji a pise retko. Kada imam sta pametno da kazem ja to napisem. Uglavnom voajerisem, skupljam savete, citam tudja islustva. Pokusavam da se ubacim ali mi slabo ide. Vec sam to rekla u jednoj temi to je moj problem slabe virtualne snalazljivosti. Sad se bezveze osecam zbog pojedinih komentara ovde. Ko da nesto lose radim...

(odgovor članu Cipiripi mama)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Stidljivi korisnici na RR
15.11.2010 8:53:07   
Nensi*
Trbice,nemoj lose da se osecas...Niko nije napisao da ti nesto lose radis...Svima nam je bilo tesko kad smo tek dosli ovde i pokusali da se ukljucimo medju devojke koje se vec poznaju...Ja prva nisam tip koji ide na forume,i tesko se uklapam u novo drustvo,ali ovde mi je mnogo lepo,malo po malo i ja sam postala deo ovog predivnog sajta user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 31
   [Obrisana poruka]
15.11.2010 8:53:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trbica)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Stidljivi korisnici na RR
15.11.2010 9:07:41   
Anoniman
I ja sam često prisutna, i uglavnom čitam, retko kad šta napišem. Ne mislim da time radim nešto loše... 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Stidljivi korisnici na RR
15.11.2010 9:09:42   
Trbica
Ajde da probam user posted image Ma razumem i ja vas, stalno vam neko bulji u postove, uvek je tu a nista ne znate o njemu... Jeste malo jezivo...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Stidljivi korisnici na RR
15.11.2010 9:12:41   
Nensi*
Ajde dodji na kaficu user posted image
Snek i ti si pozvana user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Stidljivi korisnici na RR
15.11.2010 9:23:45   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trbica

Da, ja sam ta koju cesto mozete da vidite kako samo postoji a pise retko. Kada imam sta pametno da kazem ja to napisem. Uglavnom voajerisem, skupljam savete, citam tudja islustva. Pokusavam da se ubacim ali mi slabo ide. Vec sam to rekla u jednoj temi to je moj problem slabe virtualne snalazljivosti. Sad se bezveze osecam zbog pojedinih komentara ovde. Ko da nesto lose radim...


Ne draga...mislim da su se ti postovi na početku teme, odnosili na nekog lika koji ja BAŠ voajer i koji je samo voajerisao u temama o sexu.....čak i nešto ružno pisao

a sada nastavljamo o stidljivim korisnicima, mislim da nije ništa ružno biti stidljiv, svi smo mi različiti, svako je priča za sebe, zar ne?

ovde su svi dobrodošli jer smo svi došli na RR tražeći neki savet, info....na nama je da li ćemo ovde kuckati i van toga....

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Stidljivi korisnici na RR
18.11.2010 11:06:19   
jekiki
Valjda primate jos jednog novog clana,pomalo stidljivog dok se ne uklopi. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Stidljivi korisnici na RR
18.11.2010 11:07:03   
Jeca*
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Stidljivi korisnici na RR
18.11.2010 11:07:26   
anajid
jekiki naravno draga,dobro nam dosla!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Stidljivi korisnici na RR
18.11.2010 11:08:38   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: jekiki

Valjda primate jos jednog novog clana,pomalo stidljivog dok se ne uklopi. user posted image


Dobro nam došla user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Stidljivi korisnici na RR
18.11.2010 11:13:00   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: jekiki

Valjda primate jos jednog novog clana,pomalo stidljivog dok se ne uklopi. user posted image


dobrodošla user posted image

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Stidljivi korisnici na RR
18.11.2010 11:15:39   
jekiki
Hvala na srdacnoj dobrodoslici. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Stidljivi korisnici na RR
18.11.2010 11:37:15   
tatjan@
Bas sam sad procitala nesto..

Onaj ko prođe, a ne zagleda se duboko, kao da nije ni bio među ljudima ...Mika Antic user posted image

Ja volim da slusam, ne volim da pricam, takva sam.. dobra osobina za zivot, losa za virtuelni svet user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Stidljivi korisnici na RR
18.11.2010 11:39:35   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: tatjan@

Bas sam sad procitala nesto..

Onaj ko prođe, a ne zagleda se duboko, kao da nije ni bio među ljudima ...Mika Antic user posted image



A ko bi to bolje rekao od njega user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Stidljivi korisnici na RR
19.11.2010 19:45:15   
Anoniman
Htedoh da napišem ovde , al' se sve snebivam ... Primetila sam da postoji osoba koja mesecima "bdi" nad našim komentarima , ima je svuda , a u poslednje vreme je jako često u trećem tromesečju . Da li je stidljiva , pa ne piše - ne znam ,vidim da je na RR došla kad i ja , a ima manje od 5 objava . Nemam ništa protiv da neko ne želi komunikaciju - ali mi je to malo sablasno , i ponekad se zamislim šta sve pišem i ko sve to čita ... user posted image Ne želim da se neko od stidljivih članica nekako naljuti zbog ovog mog posta , ali i mi ostale članice , koje svakodnevno iznosimo milon svojih problema , dilema ,pa čak i slike naše dece imamo pravo da se zapitamo zašto neko samo čita naše postove po pola godine , a ne "progovara " ni reč i ko su , uostalom , te osobe ? Nadam se da me razumete šta želim da kažem ...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Stidljivi korisnici na RR
19.11.2010 20:06:49   
Maya21
E bubika onda sam i ja jedna od stidljivih, retko pisem nesto, ne stizem od decaka... A tu sam od samog pocetka, dok sam bila trudna sa 2. detetom i pre toga sam mogla da budem na RR sad jednostavno ne stizem... Virim stalno i ponekad napisem nesto ali slabo, jer kako sednem za komp oko mene su 2 dece i jos mm. Verujem da je tako i sa drugim korisnicama... ili su stvarno stidljive pa ne progovaraju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Stidljivi korisnici na RR
10.12.2010 9:46:16   
caca81
Mislim da spadam u ove korisnike. Ima puno tema na RR, a one koje su aktivne me sad trenutno ne interesuju-kao što je Trudnoća i Crtice. Pa, kada napišem neki post u temi,  na koju je "pala prašine", retko ko komentariše na njoj...ali meni je veoma zanimljivo da čitam, nađem dosta ideja za poklone, uređenje kuće, oko cveća, recepata za hranu, torte, rešenje problema u braku i oko dece...uglavnom sve je već rečeno, poklapa se sa mojim mišljenjem, pa nemam šta da dodam...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Stidljivi korisnici na RR
10.12.2010 9:50:42   
Olga75
ja sam stidljiva user posted image  

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Stidljivi korisnici na RR
10.12.2010 9:50:46   
lanajelena
Caco nisam ni primetila da si stidljiva,mislila sam da si bas aktivna jer sam te upamtila user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Stidljivi korisnici na RR
10.12.2010 9:54:03   
magnetic

IZVORNA PORUKA: olga75

ja sam stidljiva user posted image  

Ne bih bas reklauser posted image

SALIM SEuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here