|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 9:56:54   
Anoniman
Ne, elektroliti su elektroliti, a smecta je glina koja te zabetonirauser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Sokovi... najbolje bi bilo ne, ali recimo ja to nikada nisam uspela, jer Luka ne pije vodu. Najbolje bi bilo sok od jabuke, jabuka steže stolicu, pa pomešaj sa pirinčanom vodom.

Ti elektroliti, jel to Smecta? Moguće da je isto, nemam pojma. Gde je mihi???

Vidi dušice ovo, možda ti pomogne: Stomačni virus, jesen 2008 KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 10:04:16   
Anoniman
Diabla,, ti dajes Davidu Humanu, ako se ne varam? Ima humana, cini mi se da je Humana hn, protiv proliva, odlicna je, jest da malo smrducka, al Nesi se svidjala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 10:38:07   
*Alexx*
Humana stvrdnjava stolicu, dok je Andrej pio, kakio je jednom u dva dana. I to jedva. Od mog mleka sad kaki svaki čas. Držite se, želim da što pre brzo prođe!

EDIT: Tek sam sad videla da mu već daješ Humanu... Probaj ovu protiv proliva, nadam se da će pomoći.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 9.12.2009 10:40:14 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 10:40:52   
Anoniman
Evo sad je mm otisao da kupi tu Humanu. Mada slabo i jede, pokusacu mu na kasicicu dati. Hvala PUNO svima, ljubim vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 13:00:00   
Lu
Jel David imalo boljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 14:26:14   
Anoniman
Nema tempereraturu, malo je zivnuo, jede pomalo, ali i dalje ima prolive. Od ponoci je imao 8user posted image Ali pazimo ga dobro, sve na kasicicu dajemo, imam foru da ne izbaci sto popije

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 14:27:16   
Verus
Hvala Bogu da mu je bolje!  Neka pije elektrolite obavezno, ima sigurno nesto da se kupi, kao ovde one pedialite li kako se vec zove? Mislim na vas!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 14:31:43   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Hvala Bogu da mu je bolje!  Neka pije elektrolite obavezno, ima sigurno nesto da se kupi, kao ovde one pedialite li kako se vec zove? Mislim na vas!user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 58
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 14:33:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 18:47:37   
Anoniman
rekli su da je jos mali za to, da mu je dovoljna humana i elektrolitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: gagi

Diabla zasto ne pokusas sa Linex kapsulama napisala sam ti ?Vjeruj mi odmah ce ga proci .

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 18:56:13   
Anoniman
Draga, ako nije nesto ozbiljnije, mislim da u njegovom uzrast prvo treba probati samo tako, humana i elektroliti, a ako mu ne prodje od toga, onda videti sta dalje. Nesa cesto ima proliv i dokle god je pio humanu tako smo ga "lecili", i uvek je prolazilo. Jel mu bolje?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 18:57:21   
Lilly*
I ja mislim da je dovoljno, ipak je on mali da bi ga kljukali lekovima user posted image Videćete kako će dalje biti. Držim palčeve user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 18:58:23   
Anoniman
Bolje je, zivnuo je, jede pomalo, na kasiku sok, ali i dalje malo ima proliv, ali sve po malo... Hvala Nedjo puno!

IZVORNA PORUKA: Nedja

Draga, ako nije nesto ozbiljnije, mislim da u njegovom uzrast prvo treba probati samo tako, humana i elektroliti, a ako mu ne prodje od toga, onda videti sta dalje. Nesa cesto ima proliv i dokle god je pio humanu tako smo ga "lecili", i uvek je prolazilo. Jel mu bolje?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 19:07:26   
Anoniman
Lillyuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 19:18:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 19:23:49   
Anoniman
Jao glupa sam, pije probiokid immuno, mislim da je to slicnouser posted image za obnavljanje crijevne flore, a znam da je i uloga linexa ista


IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: Diabla

rekli su da je jos mali za to, da mu je dovoljna humana i elektrolitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: gagi

Diabla zasto ne pokusas sa Linex kapsulama napisala sam ti ?Vjeruj mi odmah ce ga proci .




Svasta to se daje i malim bebama te linex kapsule su na biljnoj bazi cisto da se malo crijeva obnove i nema prolivaa...........

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 19:50:16   
Anoniman
Nema na cemu draga, bitno je da je njemu boljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 21:45:28   
eugenija
Diabla draga, iščitala sam sve ove postove i skenja*a sam totalno šta mu se sve izdešavalo. Kada sam pročitala za bolnicu, preseče me po sred srca od težine i muke neke. Jadničak je svašta do sada pretrpeo i izgurao, hrabrica jedna, izguraće i ovo i nadam se da neće doći do ležanja u, kako kažeš, neuslovnoj bolnici...

Nemam pametan savet, nemam ništa mudro da ti kažem, kada su deca u pitanju i ebene bolesti, ja se samo srožem kao čarapa do dna.. I eto.


Volim te puno, ljubi junaka!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Proliv kod beba
9.12.2009 22:19:08   
Jeca*
Ja citam i jako brinem...ali opet moram da pitam. Zasto mu ne uradis analize? koprokulturu? ako je nesto tipa salmonela, to mora da se leci. A ipak je puno stolica u pitanju da bi ga lecila "sama". Ne morate ga nigde voditi, uzmi mu sama malo kakice u onu posudicu i nek muz odnese u laboratoriju. Nemas sta da izgubis. ali vazno je da saznas uzrok proliva

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Proliv kod beba
31.5.2010 11:04:43   
marince1
Ljudi moj David i dalje ima proliv user posted image

To traje prilicno,mozda ndelju dana,mnogo mu je tecna stolica.
Sad mi jos slabo jede,slabo pije.

U pocetku je pio caja kao lud, a od jutros nece nista.

Ali nije nesto placljiv ,niti je to veci broj stolica neko inace(2-3),samo je skroz tecno.

Dr je rekla da probam sa probiotikom,popio 2 kesice i nistauser posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Proliv kod beba
31.5.2010 12:13:23   
Anoniman
da se nije prehladio?
lupam ali mozda da mu zagrejes stomak...ne znam..
joj sunce malo.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Proliv kod beba
31.5.2010 12:14:21   
buhla
uh, marince.. mozda ce taj probiotik da deluje, ali treba vremena! a koliko mu puta dajes dnevno taj probiotik (ima bas za bebe)?

meni Pavle vec drugi dan ima proliv i bas je isyo tecno, skroz mu iscuri i preko svedske pelene, cekam jos da vidim kako ce biti sutra ujutru, ako i tad bude imao vodim ga kod dr. mama mi rekla da mu dam probiotik, ali ja ipak ne bi bez konsultacije sa dr!
ne znam da ga nisam slabije oblacila ovih dana pa se prehladio, ne znam sta bi moglo da bude... dal moze od mog mleka? user posted image user posted image


< Poruku je uredio buhla -- 31.5.2010 12:15:34 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Proliv kod beba
31.5.2010 12:17:36   
micketta
marince, tvoj malac verovatno jede i drugu hranu osim mleka jer je vejiki pa kapiram da na osnovu toga mozes da provalis da li ima proliv ili ne. joj, ja ti na zalost ne umem pomoci, ali znam da kao i kod odraslih treba da utoplis stomak a za lekice, cajice i sl. nemam ti pojma...

a sta je sa sasvim malim bebama koje jos uvek samo sike? Danici je nekad tecnija a nekada gusca stolica. ja tu tecnu ne dozivljavam kao proliv jer sve kontam da ona pije samo mleko i da onda mora tako tecno da kaki. a sta ako nije tako? sta ako ona ima proliv a ja to i ne znam? joooj


_____________________________

zna baba

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Proliv kod beba
31.5.2010 12:21:20   
LillyT
IZVORNA PORUKA: micketta

Danici je nekad tecnija a nekada gusca stolica. ja tu tecnu ne dozivljavam kao proliv jer sve kontam da ona pije samo mleko i da onda mora tako tecno da kaki. a sta ako nije tako? sta ako ona ima proliv a ja to i ne znam? joooj



Sto je tema zakljucana? I Lara nekada malo tecnije kaki, sada si mi dala materijal za razmisljanje user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Proliv kod beba
31.5.2010 12:23:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

uh, marince.. mozda ce taj probiotik da deluje, ali treba vremena! a koliko mu puta dajes dnevno taj probiotik (ima bas za bebe)?

meni Pavle vec drugi dan ima proliv i bas je isyo tecno, skroz mu iscuri i preko svedske pelene, cekam jos da vidim kako ce biti sutra ujutru, ako i tad bude imao vodim ga kod dr. mama mi rekla da mu dam probiotik, ali ja ipak ne bi bez konsultacije sa dr!
ne znam da ga nisam slabije oblacila ovih dana pa se prehladio, ne znam sta bi moglo da bude... dal moze od mog mleka? user posted image user posted image



i tea isto...ne prelazi preko svedske ali je retkoooooooo

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here