|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
6.3.2018 15:26:12   
mama Jo
Mija se zagrcne kad siki ali se sama izbori odmah je na stranu okrenem... ili onako ds gleda dole i lupkam je malo, ali obicno se odmah sama izbori sto kaze dora, nismo imali nekog ozbiljnijeg problema

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
14.5.2018 20:57:31   
Sreda82
Upravo nam se desilo gušenje nakon što se beba od 2 nedelje zagrcnula! Davala sam joj kapi sa mlekom na kašičicu i verovatno je nekako pogrešno otišlo i beba je izgubila dah. Okrenula sam je na stomak i tapkala po ledjima, međutim beba nije mogla da dodje ni tada do daha i počela je menjati boje. Uzas jedan! I trajalo je ni sama ne znam koliko, ali meni je bilo kao večnost! Na kraju sam jij dunula u usta u pravilnim razmacima i tada je tek došla do daha ponovo. Trebalo joj je 5 minuta da se stabilizuje! Odoše godine života uz ovakav stres!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
1.7.2019 18:58:56   
nata11
Poslednjih 2 dana kako je ojacala kod svakog hranjenja flasicom dodje do toga da se zagrcne. Ona vuce kao luda, ne zaustavlja se. Pokusavam polako vaditi flasicu nakon svakih 5 gutljaja. Cucla je 0+.     Brzo se ona povrati sama, samo zakaslja, zacrveni i ne pljuje sadržaj (mleko je progutala) ali meni presedne svako hranjenje. 

_____________________________





(odgovor članu Sreda82)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
1.7.2019 19:03:55   
bubulence
Nato u kom polozaju je hranis? Mi smo Emu dohranjivali, ona je imala problem i da se zagrcne a i da bljucne. Dr je rekao da je hranimo na jastuku sa uzvisenjem oko 30 stepeni. Pomoglo je


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
1.7.2019 20:10:27   
Ana RR
Nato, koje flašice koristiš? Meni je Marko prvih par dana pio iz Nuk flašice, ako se dobro sećam, i isto to se dešavalo. Čim smo prešli na dr Brown's sa onim čudom unutra user posted image prestalo je. Možda previše ide mleko, prebrzo, pa se zagrcne. I da, i mi smo ga držali malo uzdignutog dok pije mleko.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
1.7.2019 22:28:05   
nata11
Drzim je u rukama naravno uzvisene glave. Flasice su Avent i 1Nuk.


Ne znam da li lilly ima dr Brown? Svakako mi hvali jos jedna flasica pa moram uzeti sutra. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
1.7.2019 22:34:35   
bubulence
Dok sam radila u lilly nismo imali njihove flasice ali mozes proveriti. Ima aksa, i mislim da su kod njih i najpovoljnije


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
1.7.2019 23:14:57   
Ana RR
Bilo je i u lilly-u, a vidi u Aksi ili u robnoj kući Leto. Mi smo imali ove tri Fasice i plus dve male od 120ml. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
1.7.2019 23:17:56   
Ana RR
Ne mogu da editujem sa telefona, nisu fasice vec flasice 😅
Za njih ti treba dodatni čep, posebno se kupuje, moraš ga staviti ako nosiš punu flašicu negde inače će cureti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
2.7.2019 8:03:04   
nata11
Nemam Aksu u gradu a ne mogu cekati isporuku. Bas nam je hica za jos flasica.


Primetih da je bolje malo sa anatomskom cuclom. Mada avent su sire pa lakse za spravljanje formule. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
19.7.2019 5:53:02   
MimaKos
Lupiti po ledjima ali ne jako i nagnuti bebu na napred, i bez panike!


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
6.1.2020 7:26:17   
AleksSlobex
Meni se beba sinoc zagrcnula nakon dohrane. Ima 2,5 meseca. Srce mi je stalo kad sam videla da ne moze da dodje do vazduha. Udarila ga u panici jace po ledjima i na dole ga spustila. Sad se plasim da nisam mogla nekako da ga povredim. On je posle toga odspavao 5 ipo sati u cugu. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta kad se beba zagrcne?
7.1.2020 8:31:34   
nata11
Jednom bila drugarica dok sam hranils I. Kaze kako je okrenes i mlatis po ledjima bice dete neki karatista ili dzudista 😀😀. I dan danas mi zaspi na cucli pa se zagrcne. Samo izbulji oci i rasiri ruke. 



_____________________________





(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Ženama mozak naraste nakon porođaja
Popularno verovanje da se ženski um pretvori u kašu tokom trudnoće i porođaja je totalno pogrešno – mozgovi žena, u stva...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here