RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (7.2.2020 18:27:52)



IZVORNA PORUKA: branki*

ja ne pamtim kad nam je neko dosao u goste,ne racunam slavu,a tek i da odemo ..jos manje.bas se ne druzimo nesto.samo posao,kuca i sve umorni,umorni.



I mi isto ovako... I fale mi ta druzenja... 




mama Jo -> RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (7.2.2020 18:32:10)

Isto... jako mi to fali iskreno.




Ana RR -> RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (7.2.2020 18:47:13)

Mi se družimo sa najbližim prijateljima skoro svaki vikend - kumovi jedni ili drugi dođu ili mi odemo, društvo isto tako. Nismo baš u mogućnosti da izlazimo po klubovima ali smo uvek za kućna druženja.




branki* -> RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (7.2.2020 19:20:09)

To je baš lepo,Ana. 





vonavoj -> RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (7.2.2020 20:07:18)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: branki*

ja ne pamtim kad nam je neko dosao u goste,ne racunam slavu,a tek i da odemo ..jos manje.bas se ne druzimo nesto.samo posao,kuca i sve umorni,umorni.



I mi isto ovako... I fale mi ta druzenja... 


I meni bas,bas fale..a najlakse se ja organizujem sa troje dece i mm koji radi do 17h..nego neko ko radi ranije.Obaveze sa odbojkom,gimnastikom,svaki dan..




pari -> RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (7.2.2020 20:24:23)

Mi smo u garsonjeri trenutno tako da ništa od gostiju, a nešto ni ne idemo nigde...

A i meni fali...




flamingos -> RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (7.2.2020 20:28:30)

Ana,i mi smo za ta kućna druženje,kad uskladimo obaveze.Takvo je vreme,svi nešto u žurbi.





bubulence -> RE: Gosti kod Vas i Vi u gostima (8.2.2020 23:51:41)

Mi se dosta druzimo, imamo jedne prijatelje sa kojima se vidimo najmanje 2x nedeljno, to je pod obavezno vec neke 3 godine, mozda i duze. Zatim imamo divne prijatelje koji ne zive ovde u nasem mestu ali gledamo da jednom mesecno odemo mi kod njih, jednom oni kod nas. I imamo jes nekoliko prijatelja sa kojima često popijemo kafu, uglavnom u kucnoj varijanti. Meni je to punjenje baterija, opistimo se, ismejemo (kukanje i ogovaranje je strogo zabranjeno a i nisu u tom fazonu), deca se izigraju i svima lepo. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]