|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 15:12:07   
bojana87
to je jako dobra stvar
ta konjska mast je dobra u trudnoci i kod otecenih nogu

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 17:52:12   
Verus
Mene je u pocetku uhvatilo sa desne strane, i mesecima nista.  A od sinoc sa LEVE strane!  Svasta!  Sinoc sam plakala koliko me je bolelo, jedva sam u wc otisla i sve me muz drzao-kad je video da placem, ponudio se covek da me nosis krkaceuser posted image kicmu bi mu slomila!  Nisam sinoc ni sa cim mazala, danas kao da je malo bolje: ali pomaze ako prakticno ni ne pravim 'pun' korak, nego jaaako mali tako da jedva mrdam nogu u zglobu, pa samim tim manje gnjecim nerv....pih


ps: sinoc sam pomislila da necu izdrzati porodjaj bez epidurala, ako ne mogu isijas da izdrzimuser posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 18:09:30   
bojana87
nasla sam na netu 500ml te kreme konjske masti kosta 500 dinara

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 19:10:58   
lothroniell
Ja kod kuce imam tu konjsku mast i nije mi ni pala na pamet! Probacu par dana da se mazem pa cu javiti rezultate! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 19:29:09   
Trudi
Ja se ne usuđujem koristiti te masti na bazi eteričnih ulja u trudnoći. Inače, prije trudnoće sam intenzivno koristila eterična ulja, čitala o njim i sl. i na bezbroj mijesta sam našla da se ulje ruzmarina i ulje metvice nikako ne preporučuju tokom trudnoće, a upravo oni nalaze se u sastavu konjske masti. Mislim da je bolje da se savjetujete sa stručnjakom prije upotrebe.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 19:30:52   
lothroniell
user posted image
U pravu si! Pitacu dr. pa onda...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 19:36:52   
Trudi
Bolje je da te muž masira običnim baznim uljem ili nekim uljem za bebe. Čak i u salonima za masažu kada rade onu za trudnice ne koriste eterična ulja, već samo bazna, npr. bademovo.
Inače, u narodu se ruzmarin koristio kao sredstvo za kontracepciju, za izazivanje pobačaja i sl. Ja ga sad izbjegavam i kao začin, mada mi fali na šnicli user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 21:16:50   
bojana87
ali ta mast se spolja upotrebljava.
meni je fizioterapeut rekao da smem da koristim i da ne steti

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: išijas u trudnoći
16.2.2010 21:24:38   
micketta
i meni je isto sestra u laboratoriji preporucila konjsku mast a potvrdila i apotekarka :))

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: išijas u trudnoći
17.2.2010 0:02:28   
cicko
Ja imam jako velikih problema sa isijasom i nema sta nisam probala.
Sad u trudnoci pijem Paracetamol po potrebi, obicno to bude 3 x dnevno i utrljavam Biofreeze gel. To mi donekle pomogne. Ta "konjska mast- gel" je bezbedna u trudnoci, ali je dejstvo bolje ako se ne utrljava, nego sam nanese na kozu i to mesto prekrije peskirom, krpom...
Mada nista od svega toga (koliko sam ja primetila) ne deluje dugorocno. Mazala se ili ne bol traje koliko morauser posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: išijas u trudnoći
17.2.2010 11:32:04   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: cicko

Mada nista od svega toga (koliko sam ja primetila) ne deluje dugorocno. Mazala se ili ne bol traje koliko morauser posted image


Pa ako nista drugo makar malo da olaksa i opusti... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: išijas u trudnoći
18.2.2010 22:09:04   
Verus
ja vise ne znam sta mi je ciniti...taman kad mislim da mi je maaalo bolje, evo, usinu me opet djavolski...a konjska mast mi bar za sada nije pomogla.  Dr. mi rekla da grejem, a ja koliko znam ne smeju se zivci grejati jos vise boli!  Sinoc mi vreo tus godio, a posle? nisam mogla na nogu stati.  Odpuzala sam na sve 4 do krevetauser posted image

Joj odo da se opruzim.

Ako je neko nasao neko olaksanje, pisite nam!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: išijas u trudnoći
23.2.2010 16:09:52   
Iwana87
Verus draga user posted image znam kako ti je.Meni je mnogo pomogla promena duseka,tj ovaj na kom smo spavali bio je mek,sto ja i inace ne podnosim.Tvrda podloga za spavanje mi je mnogo olaksala.Boli i dalje,tesko mi je da se pomerim kad legnem na ledja ali makar mogu da spavam,sto ranije nije bilo sanse.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: išijas u trudnoći
23.2.2010 17:47:14   
maslinica
mene bole ledja u onim crvenim krugovima, nekad jace, nekad manje...i uglavnom mi je lakse kad hodam..ili se nekako namestim sa jastucima. S tim bolim, isijasom u zacetku...imam problem i pre trudnoce, kada god bi osetila da ce da ulkljesti sve, ja bi pila voltaren i masirala voltren emu gel, no medjutim od kad sam trudna borim se sa bolom i ne pijem nista i ne mazem...sta smo na kraju zakljucile, sme tigar ili ne?user posted image user posted image jel netko pitao doktora? ja imam neki alo vera gel i pise da je dobar kod uganuca i bolova...ne znam jel bi smela sa tim?  i da, moja drugarica je bila ostala neporetna u krevetu na nekoliko dana na samom kraju trudnoce i doktor je rekao bensadin i paracetamol....al ja izbjegavam koliko je god moguce, za sada jos uspevamouser posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: išijas u trudnoći
23.2.2010 18:37:44   
bojana87
maslinice sme i tigar i konj user posted image user posted image user posted image 100%


(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: išijas u trudnoći
23.2.2010 18:53:29   
maslinica
e hvala bojanauser posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: išijas u trudnoći
23.2.2010 19:57:36   
micketta
samo da se pohvalim da je meni konjic pomogao i da sam danas bas fino hodala user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: išijas u trudnoći
23.2.2010 20:04:34   
maslinica
user posted image user posted image user posted image ...e pa vala i ja cu da upregnem svog konjica, sam dok ga kupim....heheh

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: išijas u trudnoći
23.2.2010 20:06:41   
micketta
meni smesno kad mm-a pitam 'oces da mi utrljas konjica?'
nekako mi zvuci perverzno user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: išijas u trudnoći
24.2.2010 14:11:48   
bojana87
user posted image user posted image user posted image
e bas mi drago da je moja preporuka nekom pomogla user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: išijas u trudnoći
24.2.2010 20:26:13   
lothroniell
Danas u skolici smo radili vezbice za trudnice, a nakon toga je dosla zena fizioterapeut da nas izmeri i proveri nam drzanje, pitala je da li neko ima problema sa nekim bolovima ja se pozalila, objasnila joj kako i gde me boli kaze ona isijadikus i ovih dana ce me zvati kod nje da mi da par saveta kao da se ponasam sa tim i sta raditi da se to spreci. Kada saznam napisacu vam! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: išijas u trudnoći
25.2.2010 17:11:19   
Iwana87
loth ja zeljno iscekujem user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: išijas u trudnoći
25.2.2010 17:36:00   
Verus
Mazala sam konjsku mast 3,4 noci za redom-i mene vise ne boli!  Mozda je slucajnost, a mozda je i stvarno pomoglouser posted image   A tolko je bilo lose da nisam mogla na nogu da stanem...i bila u suzama.  Pa eto, vredi probati..

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: išijas u trudnoći
25.2.2010 21:16:54   
micketta
verus, jupi!! user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: išijas u trudnoći
25.2.2010 21:22:36   
Verus
joj znamuser posted image zivela KONJOVA mastuser posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here