|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojenost od deteta
7.7.2015 10:15:11   
emicaa
Jedva izdržim bez nje dva-tri sata,totalno sam zavisna o njoj.I toliki me dovede do ludila da kažem jedva čekam da odem na posao da odmorim mozak i opet na kraju žurim kući da je što prije vidim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Odvojenost od deteta
7.7.2015 10:46:53   
Klarita
Ma kakvih dva tri sata. Ja ladno mogu po ceo dan, fale mi ali nije to nista strasno. Od K sam se odvajala na po dan dva najduze, sem kad sam se porodila sa N pa je nisam videla najduzih 5 dana u mom zivotu,6.tek i mislila sam da cu da crknem od tuge za njomuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Odvojenost od deteta
7.7.2015 12:00:14   
Brand new mama
Hm,za meine poprilicno aktuelna tema;) U martu su bili sa tatom u Srbiji dve nedelje,i da zvucim kao najgora Mama na svetu-jedva sam cekala da se odmorim. Naravno,to je bila ideja, a na kraju,posto je mladji odmah po dolasku kod tete dobio temperaturu, i to bas u periodu kad je grip harao po Srbiji,nisam spojila ni po tri sata nocu od brige. Iscmizdrila sam se kao kreten cim sam im vidjela ledja na aerodromu(moj zmu je prvi poceo, zasuzile su mu oci, a ja odmah u pred-fontansko stanje). Sada trebam da ih vodim kod mojih,ja cu biti samo jedan dan pa ce biti dve nedelje kod bake i djeda.Ko prezivi-pricace. Izbacuju me iz takta,ali ne mogu bez njih.Tako da ce mi sad ovo biti odvikavanje bez pomocnih sredstava:( Na zalost,zbog mm i moje skole ne mogu da odsustvujem...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Odvojenost od deteta
7.7.2015 12:05:37   
vikiveki
BNM kao što si napisala,kada smo po ceo dan zajedno luduju a kada sam bez njih ma i 5 ili 6h odma me hvata panika,kako li su,šta rade,bez obzira sa kim da ostanu,bilo to i sa tatom...mm me grdi zbog takvog stava,jer nigde ne idem zbog toga sama.Mm hoće da ih pričuva i tera me tako da idem negde na kafu malo bez njih,a ja kada odem ma posle pola sata ih zovemuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Odvojenost od deteta
7.7.2015 13:09:48   
emicaa
Ja nisam imala ni priliku da se na duže od nje odvojim ali kad bih morala na dva tri dana ne znam kako bih bez nje a ni ona bez mene.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Odvojenost od deteta
8.7.2015 10:26:38   
mila83
Kao sto rekoh,nisam bila odvojena,osim ovo kada sam bila sa T u bolnici,vidjala sam ih jednom dvaput nedeljno na 1h...i tada mi je bilo jos gore..Zamisljala sam kako ih ljubim i uspavljujem uvece..nisam mnogo htela ni telefonom da pricam sa njima,jer bih sam oplakala...

a to isto,kad smo zajedno ,kad luduju samo zelim svojih 5 minuta mira ,a kad ih nema,mnogo mi fale....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Odvojenost od deteta
8.7.2015 10:34:20   
vikiveki
Baš smo decu naučile da su stalno sa nama,baš nešto juče razmišljam non stop gde god da idemo oni su uvek sa mnom,a tata on radi po svome i šta hoće.Ne pamtim neko slavlje a da ja nisam trčala za nekim od dece ,a da sednem za sto ,to samo kad njih sve sredim i podmirimuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Odvojenost od deteta
8.7.2015 10:58:53   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Baš smo decu naučile da su stalno sa nama,baš nešto juče razmišljam non stop gde god da idemo oni su uvek sa mnom,a tata on radi po svome i šta hoće.Ne pamtim neko slavlje a da ja nisam trčala za nekim od dece ,a da sednem za sto ,to samo kad njih sve sredim i podmirimuser posted image


Kod nas to naizmenicno,stvarno ne mogu da kazem,,mm je potpuno posvecen deci...on im je i olaksao tu nasu odvojenost,ukupno 2 meseca...i trudi se da miolaksa sto vise sa obavezama oko dece.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Odvojenost od deteta
16.7.2015 12:16:30   
Anarunika
Mila to što kažeš ,želiš svojih pet minuta a onda ti nedostaju. Ja sam moje počela da šaljem kod babe na vikend jer oni tako žele. Tamo su im braća od tetke, veliko dvorište i onda im je super. I ja ponekad jedva čekam da malo odu a onda zivkam svako malo da vidim šta rade.

A svaki put kada kažem mm da ih vodi negde bez mene, posle mi bude krivo što i ja nsam krenula. Doduše to se stvarno retko dešava ali opet...

< Poruku je uredio Anarunika -- 16.7.2015 12:17:33 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Odvojenost od deteta
16.7.2015 14:06:23   
mila83
Razumem te potpuno Anarunika.Mislim da je teze meni nego deciuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Odvojenost od deteta
16.7.2015 14:56:57   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Mila to što kažeš ,želiš svojih pet minuta a onda ti nedostaju. Ja sam moje počela da šaljem kod babe na vikend jer oni tako žele. Tamo su im braća od tetke, veliko dvorište i onda im je super. I ja ponekad jedva čekam da malo odu a onda zivkam svako malo da vidim šta rade.

A svaki put kada kažem mm da ih vodi negde bez mene, posle mi bude krivo što i ja nsam krenula. Doduše to se stvarno retko dešava ali opet...

user posted image kao da sam ja pisala
Ponekad mi dođe samo da ih negde pošaljem,a kada dođe raspust i oni odu kod babe i dede bude mi jako teško

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Odvojenost od deteta
16.7.2015 18:07:08   
aleksandrici
Tesko pada odvajanje,nekako su stalno u mislima,nekako je ceo moj svet oko njih.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Odvojenost od deteta
16.7.2015 22:43:31   
Mariya
IZVORNA PORUKA: vikiveki

Baš smo decu naučile da su stalno sa nama,baš nešto juče razmišljam non stop gde god da idemo oni su uvek sa mnom,a tata on radi po svome i šta hoće.Ne pamtim neko slavlje a da ja nisam trčala za nekim od dece ,a da sednem za sto ,to samo kad njih sve sredim i podmirimuser posted image


I kod nas je slična situacija, ali ja kad Mi dozlogrdi trckaranje oko njih,samo uvalim mužu jednu od njih 2user posted image
I svaki put se nerviram što mm boli uvo da Mi pomogne i znam šta me čeka kad idemo negde ali ne bi ih ostavila nikako,volim da su samnom,da ih vodam svuda.
ma neka su naučeni da su stalno sa nama,kako rastu sve ćemo im manje trebati,pa da iskoristimo vreme dok su mali...

< Poruku je uredio Mariya -- 16.7.2015 22:57:17 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Odvojenost od deteta
16.7.2015 23:45:23   
Sanjica26 RR
Kad bi imala kod koga ih saljem poslala bih. Skoro smo T poslali kod mojih zbog sestricinog rodjendana, jer sam ja radila. Sad mama ne moze sve da cuva tako da ko zna kad ce moci. T bas pati zbog toga.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 16.7.2015 23:48:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Odvojenost od deteta
16.7.2015 23:50:57   
veselicaa
Moja A ide samo u gostima kod tetke koja je udaljena 15 minuta kolima.Za negde dalje se jos ne usudjujem da je pustim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 0:17:40   
Brand new mama
Danas sam se vratila iz Hrvatske od mojih,princevi su ostali tamo...ne mogu da spavam, bas mi fale.Pricali smo preko skajpa,ali ne mogu da ih ljubm i mirisem:) Dobri su,cucu sutra kako je prosla prva noc.Ostace sami dve nedelje (hm,sami,sa babom i dedom, te ujkom, a i teta je uzela par dana odmora da dodje sledece nedelje)Dok se naviknem da nisu tu vec cu po njih;)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 0:24:03   
Mariya
Najduže što smo Lu i ja bile razdvojene je ona 4 dana dok sam bila u porodilištu i taako mi je nedostajala tad. Sad već volim kad ode na nekoliko sati ili da prespava kod nekoga da i ja odmorim malouser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 11:05:36   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Mariya



I kod nas je slična situacija, ali ja kad Mi dozlogrdi trckaranje oko njih,samo uvalim mužu jednu od njih 2user posted image
I svaki put se nerviram što mm boli uvo da Mi pomogne i znam šta me čeka kad idemo negde ali ne bi ih ostavila nikako,volim da su samnom,da ih vodam svuda.
ma neka su naučeni da su stalno sa nama,kako rastu sve ćemo im manje trebati,pa da iskoristimo vreme dok su mali...


E tu si u pravu. Ja svaki put kada mi dozlogrdi pomislim kako imam smo još par godinica fore da budem sa njima i da će onda krenuti oni da beže od nas,da imaju svoj život, bićemo mi njima dosadni. Mislim da kakvi god da smo roditelji dođe period u životu kada mora tako da bude -pubertet!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 11:12:59   
vikiveki
Kad smo kod bežanja od roditelja i puberteta...moja ćera je tek ušla u pubertet a već neće sa nama da ide kod naših prijatelja,neće u grad da je ne izblamira S. ako počne da se glupira,tako da je to kod mene već aktuelno.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 14:24:28   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Baš smo decu naučile da su stalno sa nama,baš nešto juče razmišljam non stop gde god da idemo oni su uvek sa mnom,a tata on radi po svome i šta hoće.Ne pamtim neko slavlje a da ja nisam trčala za nekim od dece ,a da sednem za sto ,to samo kad njih sve sredim i podmirimuser posted image


I kod nas je slična situacija, ali ja kad Mi dozlogrdi trckaranje oko njih,samo uvalim mužu jednu od njih 2user posted image
I svaki put se nerviram što mm boli uvo da Mi pomogne i znam šta me čeka kad idemo negde ali ne bi ih ostavila nikako,volim da su samnom,da ih vodam svuda.
ma neka su naučeni da su stalno sa nama,kako rastu sve ćemo im manje trebati,pa da iskoristimo vreme dok su mali...



Slazem se Mariya.Vreme jako brzo prolazi,gledam ih kako rastu i menjaju se svaki dan.Treba uzivati sa njima ,svako vreme sa njima ima svoje posebnosti.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 15:37:06   
milicicak
Ja sam 40 dugih predugih dana bila odvojena od mini bube i moram reci da mi se cini da je meni bilo mnogo teze nego njoj... Ona je bila tuzna i nije htela da prica samnom preko skajpa zato sto je onda bila jos tuznija ali se ponasala sasvim normalno preko dana i svima pricala kako njena mama u Danskoj radi eksperiment :)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 15:43:49   
vikiveki
Milicicakuser posted image mala je svesna situacije i kako mora,ali je ipak tužna...to je tipična reakcija dece,tako i moja kada ode kod svog tate prvih nekoliko dana,izbegava da se čuje sa mnom jer joj bude teško,ali posle kada prođe kriza pričamo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 16:04:13   
tijatija
Redovno vas citam ali slabo pisem,ali ovu temu sam morala da iskomentarisem... Mozda neko zna neko ne zna ali nebitno je sad ja imam cetvoro dece od 2.5-6.6 god i prvi put posle 6.5 godina sam svo cetvoro povela kod babe i dede na planinu i moram vam reci da mi je bas prijalo... nedostaju mi i sve je to Ok ali ja mislim da je zeni potrebno da uzme malo oduska...kuci nemam pomoci bas niodkud... moji 700km njegovi na planini ...slala sam ja po nekad ove starije za Sr ali nilad svo cetvoro nosu bili odsutni od kuce... Sutra se vracaju ne mogu iscekati da ih zagrlim ,poljubim .ONi nisu patili uzivalu su... Posvetila sam se mm i on meni i mogu vam reci da smo napunili baterije za dalje... user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 16:23:08   
veselicaa
tijatija bravo za cetvoro malisana user posted image A razumem kada kazes da jedva cekas da ih vidis i zagrlis user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Odvojenost od deteta
17.7.2015 17:29:56   
mila83
Tijatija,to je bas lepo,potpuno razumem o cemu pricas..ja i dalje nisam tako hrabra to da uradim,nekako bih osecala i griznju savesti iako znam da nema razloga.Ovako mm ija ponekad odahnemo rano ujutro uz cvrkut ptica i kaficu ili uvece isto,iza kuce uz par sveca...bitni su ti momenti oduska,pa makar i najkraci.Ali ne mogu bez dece...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here