Nema vise otkaza za trudnice (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Ognjenka -> Nema vise otkaza za trudnice (9.4.2013 9:20:41)

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/376487/Nema-vise-otkaza-za-trudnice

E hvala bogu da se nesto ovako i u zemlji Srbiji desi [sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Nema vise otkaza za trudnice (9.4.2013 9:25:22)

Šerpica eno već slavi! [sm=smiley36.gif]
Njoj baš ispalo sve ovo super. Podpisala novi ugovor i odmah prijavila da je trudna i otišla na bolovanje. Ali strašno je to što je morala da krije trudnoću prvih meseci!
Nadam se samo da će se poslodavci držati ovoga




Trcosava -> RE: Nema vise otkaza za trudnice (9.4.2013 9:41:16)

[sm=bravo.gif]
Bravo za Srbiju! Još da usvoje zakon gde će u svim gradovima srbije biti isplaćivano trudničko/porodiljsko 100% i na konju ste!




milenatea -> RE: Nema vise otkaza za trudnice (9.4.2013 9:42:55)

E hvala Bogu i u ovoj nasoj zemljici da se desi nesto sto je stvarno za pohvalu[sm=bravo.gif]




dijana1* -> RE: Nema vise otkaza za trudnice (9.4.2013 9:50:37)

Jutros citam blic i vidim ovu vest i pomislim konacnoooooo neka dobra vest ubise nas sa Farmom i VB.
Masu zena znam koje kada pitam sta planiraju po pitanju dece svima je isti odgovor "cekam ugovor za stalno" a tog ugovora nigde nema, retko ko da ga vidi [sm=smiley13.gif]




Trcosava -> RE: Nema vise otkaza za trudnice (9.4.2013 10:15:58)


IZVORNA PORUKA: Modessty

Šerpica eno već slavi! [sm=smiley36.gif]
Njoj baš ispalo sve ovo super. Podpisala novi ugovor i odmah prijavila da je trudna i otišla na bolovanje. Ali strašno je to što je morala da krije trudnoću prvih meseci!
Nadam se samo da će se poslodavci držati ovoga


Ih bre Mod, kako ''nadaš se da će se pridržavati''. Pa mislim da bi im iscedila poslednju paru na sudu ako bi mi dali otkaz trudnoj posle ovog zakona




Modessty -> RE: Nema vise otkaza za trudnice (9.4.2013 10:33:57)

ma Trco mnoge žene neće tužiti poslodavce u nadi da će kasnije opet dobiti posao.
A kakva je situacija sa ženama koje se vrate sa porodiljskog? Moja komšinica treba da se vrati na posao za nekih 15 dana. Šef joj se uopšte ne javlja na telefon, a od kolega je saznala da će joj sigurno dati otkaz čim joj istekne porodiljsko.




Trcosava -> RE: Nema vise otkaza za trudnice (9.4.2013 10:46:36)

Pa kad bi bio takav skot, ne bih se ni vraćala kod njega, ali bi zato ušila od para.

Ne znam za vraćanje, ovde su drugi zakoni. Čak porodiljsko mislim da traje max 9 meseci (ubi me, nisam sigurna)




Stranica: [1]