|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izlazak bez muža i djece
14.7.2019 7:51:19   
MimaKos
Mi smo se bas predivno provele, posle sto godina


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Izlazak bez muža i djece
14.7.2019 10:53:08   
doramar11
Ako, Mima, mora covek da ima neki izduvni ventil.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Izlazak bez muža i djece
15.7.2019 0:05:48   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Ako, Mima, mora covek da ima neki izduvni ventil.
  ali je stvarno tako, nije isto kad si u paru i kada si sa svojim drugaricama :)


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Izlazak bez muža i djece
15.7.2019 10:06:46   
doramar11
Tako je, lepo je sto smo roditelji, ali nismo samo to :) Piju mi se oni kokteli sto je Ivanka hvalila u zenskom provodu.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Izlazak bez muža i djece
15.7.2019 10:28:42   
MimaKos
Bas tako, vecina mojih drugarica ni prvo nije rodila i zive ko sa 18 :) prija coveku da pobegne od svakodnevnice ponekad


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Izlazak bez muža i djece
16.7.2019 6:57:12   
Duškić
Zasto ne?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Izlazak bez muža i djece
16.7.2019 7:08:49   
MimaKos
Ma prija, bas, izdjuskah se


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Izlazak bez muža i djece
16.7.2019 9:51:34   
jocajaca
Ja sa drugaricama izlazim samo na kafu-dnevna varijanta. Sada cu ispasti kao da sam iz srednjeg vijeka ali meni noćni izlasci bez mm prosto ne prijaju. U braku smo preko 15 godina I u tih 15 godina sam samo par puta izašla u noćni provod bez njega sa drugaricama I prosto se nisam osjećala komotno, nekako kada zajedno sa društvom izađemo nekako mi je ljepše, opuštenija sam, ljepše se provedem.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Izlazak bez muža i djece
16.7.2019 13:58:06   
MimaKos
Ni meni nisu do pre neki dan, drugarice godina azive u inostranstvu, nismo se videle dugo a bas smo se druzile... i kao da.me vratilo u te dane.. 


(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Izlazak bez muža i djece
11.12.2019 22:01:46   
Slavkic
Ja imam ritual sa drugaricama izlazak 1 mesecno


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Izlazak bez muža i djece
11.12.2019 22:02:56   
mama Jo
To je sjajno.
Mi nikako da se organizujemo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Izlazak bez muža i djece
11.12.2019 22:38:22   
flamingos
Lepo,ali ni mi nikako da se organizujemo


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Izlazak bez muža i djece
31.5.2020 10:24:06   
branki*
Ako se misli baš na noćni život, n e izlazim..poslednji put sam bila pre godinu i po sa tri drugarice u noćnom klubu,častila za rodjendan.idem na proslave sa firmom,ako se to računa i tu volim da se proveselim.to je dva puta godišnje. Svratim na brzaka nekad na kafu sa koleginicom ili drugaricom, dnevna varijanta. Ali i to retko.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Izlazak bez muža i djece
31.5.2020 16:54:54   
mati
Izlazim, sa drugaricama pelenasicama, nas smo tri, pa ako se jos neka pridruzi, trudimo se bar dva puta godisnje, posto jedna je u drugom gradu. Sa mamama iz vrtica sa kojima se bas druzim, sa mojim drugaricama iz srednje i iz osnovne... Ne idemo u klub ili kako se vec zove. Samo kafana i uzivo muzika. Mogu da vam kazem da je to sjajno za ispustanje ventila i beg od svakodnevne rutine. Kad je dobro drustvo i muzika nista vise ne treba...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Izlazak bez muža i djece
1.6.2020 14:02:16   
jabudic
Ja ne volim da izlazim, nisam izlazila ni kao djevojka.

Ja sam onaj tip koji bi mogao u dozivotnu izolaciju, sa sve mužem i djecom. 😄Dnevne varijante, neke kafe sa drugaricama, to mi je OK. Sa firmom imam svake godine teambuilding, obično idemo negdje vani na 3-4 dana, i tu su svaku noć večere i izlasci i meni je to puna kapa, i previše.🙂

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Izlazak bez muža i djece
1.6.2020 14:03:52   
Sanjica26 RR
Potpisujem. Mene nocni izlasci ne ispunjavaju. Ni kao devojka nisam izlazila. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Izlazak bez muža i djece
1.6.2020 14:57:55   
jess021
Ne klasičan izlazak, muzika do zore, ali u neki restoran, kafic da drugaricama. To bas volim i idem cesto, do 2 x godisnje🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Izlazak bez muža i djece
1.6.2020 15:48:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021
idem cesto, do 2 x godisnje🤣




user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Izlazak bez muža i djece
2.6.2020 9:34:48   
Duškić

IZVORNA PORUKA: jess021

Ne klasičan izlazak, muzika do zore, ali u neki restoran, kafic da drugaricama. To bas volim i idem cesto, do 2 x godisnje🤣






Ovo je realno

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Izlazak bez muža i djece
2.6.2020 9:43:51   
pari
Ne pamtim kad sam uveče negde bila ni sa mužem ni bez 😁

Dok su deca išla u vrtić, još sam uspevala da se sa nekim vidim preko dana i to je to...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here