RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


mika79 -> RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo (28.5.2015 12:19:32)

Cecana ja bih ti preporučila da umesto belog mesa daješ batak ili karabatak ja dajem i krilo, bogatije je gvožđem i nije suvo kao belo meso, ja meso dajem svaki dan sem kada dajem žumanac taj dan ne dajem meso. Mislim da ti možeš uvesti i teletinu/junetinu.




vonavoj -> RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo (28.5.2015 12:27:41)

Jutros pavlaka i palenta nisu prosle sjajno[sm=smiley36.gif]..mozda i nije bila pyno gladna,sisala u pola 10 i spavala do 11,pa u pola 12 joj dala. Ja ni ne dajem belo meso,nisam ni starijoj..i meni je suvo.




ivaMark -> RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo (28.5.2015 12:34:48)

A ja curka davala J belo meso [sm=smiley13.gif]





mila83 -> RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo (28.5.2015 12:44:07)

Ja dajem sve, i belo i batak,karabatak, pileci vrat...a dala sam i teletinu,bas danas ima za rucak.
probala je kiselo mleko,samo hoce ,a sa palentom nece ...

da, i dajem prednost bataku,i karabataku,vratu, zbog gvozdja,a belo meso ponekad,ono ima dosta b vitamina.

jel neko davao pilecu dzigericu ? ja nisam.




dunja RR -> RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo (29.5.2015 17:27:18)


IZVORNA PORUKA: jeca87

Ja danas dala sveže trešnje, izmiksala sa jogurtom, kao voćni jogurt.
Morala sam da procedim, ostale ljuspice, a on se gadi.
Malo je popio, nije oduševljen. Kisele su trešnje, valjda od ove silne kiše.
Sutra ću staviti u doručak.



I S se mršti ali pojede nekako, uhvatim ga na foru. A danas sam kupila tamne trešnje, slatke, očistila sam i sitno mu iseckala pa ću mu ujutru dati uz proso.




dunja RR -> RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-IV deo (29.5.2015 17:29:44)

Wiv, ako si mu uvela/uvodiš kajsije, daj ih sa dobro skuvanim prosom, a možeš i da izblendaš, biće kao puding (ja ne blendam, ali može i tako).

Palentu probaj, to smo isto na početku tamanili. Ne znam od kada beše može kiselo mlekce, i maslac, u palentu (o kako se brzo zaboravlja, a pre koji mesec smo uvodili), bude baš njam.

nova tema




Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 101 102 [103]