RE: Ombre efekat farbanja (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Trcosava -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 11:24:35)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Ombre je efekat postepenog posvetljenja kose od korena prema vrhovima.
Najpre mi je delovalo kao izrastak i to poooveći [sm=smiley36.gif] ali ovih dana mi se sve više sviđa ovakvo farbanje,razmišljam se da uradim.


Jole moram da te ispravim, nije od korena ka vrhovima nego obrnuto [sm=wink.gif]




mala_koala -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 11:36:13)

Kad sam videla naslov teme, ja mislila radi se o nekoj vrsti farbanja jaja [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 11:41:43)

[sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 12:23:47)

Jole nefarbas koren. Pustis prirodnu boju pa samo ivice / pramenove farbas. I da bolje stoji devojkama koje imaju guscu kosu, pa 'razbacaju' pramenove.




Jole84 -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 14:05:53)

Trćo kako? [sm=smiley36.gif] Posvetljenje je od korena ka vrhovima,dakle sve svetlije i svetlije. Čini mi se da je ispravno,mada sam se duboko zamislila [sm=smiley36.gif]
Mala Koala,eto,svi ljudi farbaju jajca a ja kosu,sve naopako [sm=jezicek.gif]
Nato onda to dođe kao šatiranje? Ja sam mislila neki blaži prelaz,to bi bilo baš jako. (da ne kažem uraslo [sm=smiley36.gif] )




adulence -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 16:50:39)

jole u pravu si ti,mislim zapravo je od korena ka krajevima,ali mooze i vrhovima...[sm=bravo.gif]...mnogo mi se svidja....bas ceo dan razmisljam o ovome...




New Mom -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 22:36:11)


IZVORNA PORUKA: mala_koala

Kad sam videla naslov teme, ja mislila radi se o nekoj vrsti farbanja jaja [sm=smiley36.gif]

I ja.[sm=smiley36.gif]




New Mom -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 22:38:14)

Inače, vidim da je ovo baš popularno. Eto i na onim sajtovima grupne kupovine malo-malo neka ponuda za ovakvo farbanje.




madre -> RE: Ombre efekat farbanja (4.5.2013 22:43:18)


IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: mala_koala

Kad sam videla naslov teme, ja mislila radi se o nekoj vrsti farbanja jaja [sm=smiley36.gif]

I ja.[sm=smiley36.gif]

ja sam bila sigurna da je to u pitanju[sm=jezicek.gif]




nata11 -> RE: Ombre efekat farbanja (5.5.2013 22:51:50)

Jole poenta su vrhovi kao i na pakovanju. E sad mozes da krenes da se farbas sa nekoliko nijansi to radi moja zaova kod frizera i poprilicno je skupo a mozes posto si tamna da pustis tvoju kosu pa ofarbas vrhove to ja radim mojoj sestri. Prvo namazemo krajeve neravnomerno pa da malo odstoji ponegde jos dodamo malo vislje da ima te postepene prelaze. Imas na YT.




minna -> RE: Ombre efekat farbanja (7.5.2013 14:22:39)

Meni se svidja ovo, ali kad je dobro uradjeno, mislim da kad bih probala sama da bih se unakazila, i vise mi se svidja na duzoj kosi, tako da razmisljam da jos malo pustim kosu pa da probam, jedino mi se ne dopada sto je to sad in[sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Ombre efekat farbanja (8.5.2013 13:27:53)

Ja sam se ohladila od ove ideje [sm=smiley36.gif]
Nikako ne mogu da se zamislim,a frizerka mi je rekla da ne znam šta hoću [sm=smiley36.gif]
Hoću da i dalje budem plavuša,dakle da mi ne preovlađuje smeđa,a da mi se ne vidi mnogo razlika kad raste moja,koja je inače jako tamno smeđa....to znači da bih morala da imam 3 nijanse-moja,pa svetlija smeđa pa plava ali to je nemoguće na ovoj dužini.
Baš sam poblesavila [sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: Ombre efekat farbanja (8.5.2013 14:27:15)

[sm=smiley36.gif]

Ko bi reko da si tamna, meni deluješ kao svetlica [sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Ombre efekat farbanja (8.5.2013 14:42:37)

[sm=smiley36.gif] zato što mi fino stoji svetla a i sto godina sam plavuša pa me svi navikli [sm=smiley36.gif]
Ne znam da li si primetila da imam tamniji deo kose ispod plave? To mi je prirodna.




dunja RR -> RE: Ombre efekat farbanja (8.5.2013 14:46:37)


Moguće i da jesam, ali jedan od simtoma trudnoće kod mene je i zaboravnost [sm=smiley36.gif]

Moraćemo češće da se viđamo [sm=smiley2.gif]




Jole84 -> RE: Ombre efekat farbanja (8.5.2013 14:51:30)

Sve ti je oprošteno [sm=smiley36.gif]
Moraćemo [sm=smiley31.gif] baš bi bilo lepo da nam uskoro dođeš [sm=smiley16.gif]




Dada81 -> RE: Ombre efekat farbanja (8.5.2013 15:23:19)

Jole ja sam za,da na meni izvrsimo experiment,za pocetak[sm=smiley36.gif] Ja sam za promene,a sto vooleem plavuse,stvarno...Mada ,meni dobra vecina kaze da mi bas i ne stoji,kao,previse bleda za plavu..A,radila sma nesto kao sto nata rece,kupila cisto plavu farbu,p ana moju tamno smedju,bilo je zanimljivo,drugi rekli i lepo,mada to ipak treba za pocetak da uradi adekvatne osoba za to ,sigurnije.




Jole84 -> RE: Ombre efekat farbanja (9.5.2013 22:18:16)

Nadam se da ćete ti i Adulence da probijete led [sm=smiley36.gif]
Kod mene takvi napadi eksperimentisanja traju 5 dana,ako odmah ne uradim-posle toga se oladim [sm=smiley36.gif]




pandina -> RE: Ombre efekat farbanja (9.5.2013 22:29:24)

S obzirom da imam izrastak jer ne znam u poslednje vreme kuda cu pre i potpuno sam zanemarila frizuru, potpuno sam u ombre efektu, a da nisam ni svesna bila [sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Ombre efekat farbanja (9.5.2013 22:31:17)

Eto Pandina,to je spontana frizura,može da se nazove i "briga me,nek raste" [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Ricola -> RE: Ombre efekat farbanja (28.5.2013 17:05:44)

Ja sam uradila ombre stil....i extra je ...bukvalno svi me pitaju gde sam uradila...
Trebalo mi je vremena da se odlucim. Ali ispostavilo se kao pun pogodak....
Samo napred.... necete se pokajati ukoliko se drzite samo svojih "tonova"!




Trcosava -> RE: Ombre efekat farbanja (28.5.2013 18:23:52)

A bre ljudi, mnogo sam dosadna. Koren kose je gde je teme, a vi koliko skapirah po slici posvetljujete vrhove? Ako bi posvetljivale kosu od korena ka vrhovima, onda bi se farba nanosila na koren (teme) pa malo zamazali dole i onda pustili krajeve da ostanu kakvi jesu? Zar ne?
Tj vi od sredine kose krenete da ''posvetljujete''. Drugo je ako neko ima plavu kosu, pa od korena farba, recimo čokoladu... ali to onda nije to? Ili jeste? [sm=zmeden.gif] [sm=jezicek.gif] prsla sam, sorry, nećbu vas više gnjaviti odakle se šta farba




Ana RR -> RE: Ombre efekat farbanja (28.5.2013 19:22:27)

Trco, ništa te sada nisam razumela [sm=jezicek.gif]




Moiraina -> RE: Ombre efekat farbanja (28.5.2013 19:34:27)

Pa valjda od korena znači da na koren naneseš malo ili nimalo farbe, pa što se više udaljavaš od korena [sm=jezicek.gif] to sve više posvetljuješ. Tako sam ja razumela (ako sam razumela).




viking -> RE: Ombre efekat farbanja (29.5.2013 10:39:18)

hihi, pa zakasnile ste s ovom temom jedno dve godine, ova frizura više nije u trendu, ili što bi rekli "it's so 2011" [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>