|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
4.7.2014 23:49:11   
SunFlower
Wow blizanci pa samo +9, ja sam se bila ugojila 20kg, sa porodjajem otislo 7, a preostalih 13 samo sto sam makla, kad eto me u drugom krugu.user posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
5.7.2014 12:00:02   
majared
Svih sedam u prvih set meseci posle porodjaja a onda ih vratila u drugih sest user posted image

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.7.2014 16:58:22   
degu
Meni je otišlo samo 6kg za ta 4 dana u bolnici, kući je otišlo još 2 i ostade mi još 7kg viška. Nešto sam mislila da će odmah da ode 10kg al ništa od toga user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.7.2014 17:04:59   
daca77
Degu, da si se poradjala kod nas u Nisu, skinula bi ti to kao bela lala...ja planiram da odmah ode 15kg, jer mije tretman odlicno poznatuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.7.2014 17:07:53   
degu
Nije ni kod nas tretman sjajan al su mi moji donosili da jedem što se da primetiti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.7.2014 17:10:50   
daca77
OOO...pa lepo se jelo, vidim user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.7.2014 18:20:27   
Jole84
IZVORNA PORUKA: daca77

Degu, da si se poradjala kod nas u Nisu, skinula bi ti to kao bela lala...ja planiram da odmah ode 15kg, jer mije tretman odlicno poznatuser posted image


Hahah ovo je tačno,ja sam i u minus otišla odmah user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.7.2014 18:27:40   
daca77
Znam, Joleuser posted image
Posle prve operacije, bolnicu sam napustila sa 49,5kg...svi na poslu su mislili da sam operisala nesto gadno...prosle god.nakon laparo opet u minusu 4-5kg, a standardna tezina mi je bila oko 55kg.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
20.7.2014 19:46:31   
pari
Ja sam se malo ugojila u trudnoći i sve izgubičau roku od 7-8 dana...što od hrane u porodilištu, što od brige kad smo dopli kući...ipak je prva beba pa se za sve brineš :-) čak imam 1 kg manje nego pre trudnoće...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
10.11.2014 21:46:33   
wivern
Ugojila se 12 kg i izgubila 6 na porodjaju. nista ja tu vise ne bih dirala samo stomak malo da ocvrsne to je to user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
10.11.2014 21:52:17   
serpica
Wiv bravo user posted image ja sam dodala u prosloj t +35 prvih mesec dana izgubila 20,kasnije jos nekih 5 a ostalo jos uvek vucem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
10.11.2014 21:54:33   
Sosa Mena
Wiv super.user posted image
Ja sam se ugojila 13kg na porodjaju izgubila 11kg. Tako da sam se kuci vratila sa 2kg viska.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
10.11.2014 21:58:04   
wivern
Serpi ti ipak imas troje dece i tri trudnoce iza sebe. A izgledas odlicno i to se ni ne vidi, ti si kao i moja sestra u sve tri trudnoce se gojila po 30kg posle porodjaja je vrlo brzo vracala kilazu na staro. Ali ono sto nije vracala je prezderavanje od kojeg joj je ostao stomak :) ali to sto ona pojede je nenormalna kolicina u toku dana.
Ti si sjajna, svaka ti cast.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
10.11.2014 22:07:18   
serpica

IZVORNA PORUKA: wivern

Serpi ti ipak imas troje dece i tri trudnoce iza sebe. A izgledas odlicno i to se ni ne vidi, ti si kao i moja sestra u sve tri trudnoce se gojila po 30kg posle porodjaja je vrlo brzo vracala kilazu na staro. Ali ono sto nije vracala je prezderavanje od kojeg joj je ostao stomak :) ali to sto ona pojede je nenormalna kolicina u toku dana.
Ti si sjajna, svaka ti cast.




Jaoo Wiv hvala na komplimentima,ja se nisam gojila toliko u prve dve,12 i 9kg ali u poslednjoj mnogo,nadam se da sad necu toliko,a ti ces i ostalo vrlo brzo da skines user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
10.11.2014 23:09:01   
Mala Elena
Po izlasku iz bolnice -10kg, ubrzo jos 5kg.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.11.2014 1:13:08   
Azra_
Ja sam pre porođaja, onako, dok sam zamišljala sve to, mislila da ću čim se porodim i smognem snage, pa ako ne pre, čim stignem kući da se izmerim. Onako, s vrata, pravac na vagu! Kupila sam i onaj pojas nakon porođaja što se nosi, da mi se vrati stomak. Jao, sada mi je smešno. Ja sam bila u potpunom šoku. Prvo, nisam sjajno prošla na porođaju, dugo se oporavljala, onda ti se život prevrne naglavačke, ne jedeš, ne spavaš, beba kmeči, boli me rana, bole me grudi, tuširam se u nekom čudnom položaju jer od težine grudi ne mogu da stojim, a zbog rane ne mogu da čučim , ni sednem... Pojas je ostao neotpakovan. Nisam ga se ni setila. Na vagu sam stala nakon 3-4 meseca.

Dakle, ugojila se nekih 15ak, i tada kada sam se izmerila imala sam 10kg manje. Koliko je otišlo odmah na porođaju, ne znam, ne proverih. Onda, oni 5kg sam skinula do bebinog 1.rođendana, ali sam ih posle i vratila.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.11.2014 1:26:55   
mati
I ja kao Azra, na vagu sam stala posle nekog vremena.
I sada malo pre nego da napuni godinu -3kg.


"Ja sam ostala trudna sa 67kg, u trudnoci dodala 18kg i sad imam 65kg...
...Pre neki dan stala bzv na vagu i 62 kg. Opet imam manje 3kg, "- kopirala iz druge teme.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.11.2014 9:39:32   
wivern
Serpi ne diraj mi tih 6 kg..to necu da skidam to mi treba zeno..malo i ja da budem mesnata uvek sam bila suva koska. Sad sam baaaaas zadovoljna.
Osim pihtijom od koze na stomaku user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
11.11.2014 16:23:02   
Mariya
Wiv, za pihtije uzmi pojas pa stegni stomak, mazi se kremicama za zatezanje, a kad budes mogla i dr. kaze da mozes, lepo pocnes sa vezbicama i zategnes se. Pa onda zatrudnis drugi put i opet se rastegnesuser posted image

Prvi put na porodjaj otisla sa 67,5 dosla kuci sa 61.
drugi put sa 68,2, dosla kuci sa 62,5. sad imam 60,5.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
2.3.2017 17:23:09   
Mariya
U trudnoći se ugojila 10 kg, otišla na porođaj sa 68,2, danas se merila, 60,5 kg, znači 7,5 izgubila na porođajuuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
2.3.2017 19:11:51   
eca89
Bravo Marya, grom siuser posted image !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
2.3.2017 20:54:11   
Anck Su Nmaun
Svaki puta sam dosla kuci iz porodilista sa samo 2 kile viske! Ali nakon porodjaja dok sam dojila svaki put se i ugojila user posted image

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
2.3.2017 21:22:40   
vocicana
Ja cu se ograditi od nekih stvari, jer nisam dojila, ali trudnoc je obojilo "zaokruzivanje" od vise od 25 kg, Damjanov 3-cimesec, ja sam imala kilazu pre trudnoce, imam i slike koje to dokumentuju. Samo polako, ali definitivno se sve menja, kukovi se jednostavno rasire, stomaka ima, ali to se ne vidi nista sada, sve se menja. Najvaznije je da su oni dobri i zdravi a mi mame smo azdaje kada ovako izgledamo. Nista nam ne fali!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
2.3.2017 21:26:22   
Anck Su Nmaun
Voci, sve to moze doci na svoje... veruj mi. Ja sam pretproslog leta imala savrsenu liniju, sama sebi sam se divila. Nije bilo plocica na stomaku kao nekad ali je bio ravan. I to nakon dva porodjaja i 4 godine. Ima vremena...polako!
Nemoj da me teras da postavim sliku user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 2.3.2017 21:27:02 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koliko kg ste izgubile porođajem?
8.3.2017 22:22:09   
Bunnyca
Ja sam dobila u trudnoci nekih 8-9 kg, i 7 kg je otislo na porodjaju, a taj 1 kg je bila uvecana materica i grudi.Imala sam i manje pose par dana, ali sam onda dojenjem sve nadoknadilauser posted image i dobila 3 kg

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here