RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


SunFlower -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (4.7.2014 23:49:11)

Wow blizanci pa samo +9, ja sam se bila ugojila 20kg, sa porodjajem otislo 7, a preostalih 13 samo sto sam makla, kad eto me u drugom krugu.[sm=smiley36.gif]




majared -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (5.7.2014 12:00:02)

Svih sedam u prvih set meseci posle porodjaja a onda ih vratila u drugih sest [sm=zz_rolleyes.png]




degu -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.7.2014 16:58:22)

Meni je otišlo samo 6kg za ta 4 dana u bolnici, kući je otišlo još 2 i ostade mi još 7kg viška. Nešto sam mislila da će odmah da ode 10kg al ništa od toga [sm=smiley36.gif]




daca77 -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.7.2014 17:04:59)

Degu, da si se poradjala kod nas u Nisu, skinula bi ti to kao bela lala...ja planiram da odmah ode 15kg, jer mije tretman odlicno poznat[sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.7.2014 17:07:53)

Nije ni kod nas tretman sjajan al su mi moji donosili da jedem što se da primetiti [sm=smiley36.gif]




daca77 -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.7.2014 17:10:50)

OOO...pa lepo se jelo, vidim [sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.7.2014 18:20:27)

IZVORNA PORUKA: daca77

Degu, da si se poradjala kod nas u Nisu, skinula bi ti to kao bela lala...ja planiram da odmah ode 15kg, jer mije tretman odlicno poznat[sm=smiley1.gif]


Hahah ovo je tačno,ja sam i u minus otišla odmah [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




daca77 -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.7.2014 18:27:40)

Znam, Jole[sm=smiley1.gif]
Posle prve operacije, bolnicu sam napustila sa 49,5kg...svi na poslu su mislili da sam operisala nesto gadno...prosle god.nakon laparo opet u minusu 4-5kg, a standardna tezina mi je bila oko 55kg.




pari -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (20.7.2014 19:46:31)

Ja sam se malo ugojila u trudnoći i sve izgubičau roku od 7-8 dana...što od hrane u porodilištu, što od brige kad smo dopli kući...ipak je prva beba pa se za sve brineš :-) čak imam 1 kg manje nego pre trudnoće...




wivern -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (10.11.2014 21:46:33)

Ugojila se 12 kg i izgubila 6 na porodjaju. nista ja tu vise ne bih dirala samo stomak malo da ocvrsne to je to [sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (10.11.2014 21:52:17)

Wiv bravo [sm=bravo.gif] ja sam dodala u prosloj t +35 prvih mesec dana izgubila 20,kasnije jos nekih 5 a ostalo jos uvek vucem [sm=zmeden.gif]




Sosa Mena -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (10.11.2014 21:54:33)

Wiv super.[sm=bravo.gif]
Ja sam se ugojila 13kg na porodjaju izgubila 11kg. Tako da sam se kuci vratila sa 2kg viska.




wivern -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (10.11.2014 21:58:04)

Serpi ti ipak imas troje dece i tri trudnoce iza sebe. A izgledas odlicno i to se ni ne vidi, ti si kao i moja sestra u sve tri trudnoce se gojila po 30kg posle porodjaja je vrlo brzo vracala kilazu na staro. Ali ono sto nije vracala je prezderavanje od kojeg joj je ostao stomak :) ali to sto ona pojede je nenormalna kolicina u toku dana.
Ti si sjajna, svaka ti cast.




serpica -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (10.11.2014 22:07:18)


IZVORNA PORUKA: wivern

Serpi ti ipak imas troje dece i tri trudnoce iza sebe. A izgledas odlicno i to se ni ne vidi, ti si kao i moja sestra u sve tri trudnoce se gojila po 30kg posle porodjaja je vrlo brzo vracala kilazu na staro. Ali ono sto nije vracala je prezderavanje od kojeg joj je ostao stomak :) ali to sto ona pojede je nenormalna kolicina u toku dana.
Ti si sjajna, svaka ti cast.




Jaoo Wiv hvala na komplimentima,ja se nisam gojila toliko u prve dve,12 i 9kg ali u poslednjoj mnogo,nadam se da sad necu toliko,a ti ces i ostalo vrlo brzo da skines [sm=smiley31.gif]




Mala Elena -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (10.11.2014 23:09:01)

Po izlasku iz bolnice -10kg, ubrzo jos 5kg.




Azra_ -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.11.2014 1:13:08)

Ja sam pre porođaja, onako, dok sam zamišljala sve to, mislila da ću čim se porodim i smognem snage, pa ako ne pre, čim stignem kući da se izmerim. Onako, s vrata, pravac na vagu! Kupila sam i onaj pojas nakon porođaja što se nosi, da mi se vrati stomak. Jao, sada mi je smešno. Ja sam bila u potpunom šoku. Prvo, nisam sjajno prošla na porođaju, dugo se oporavljala, onda ti se život prevrne naglavačke, ne jedeš, ne spavaš, beba kmeči, boli me rana, bole me grudi, tuširam se u nekom čudnom položaju jer od težine grudi ne mogu da stojim, a zbog rane ne mogu da čučim , ni sednem... Pojas je ostao neotpakovan. Nisam ga se ni setila. Na vagu sam stala nakon 3-4 meseca.

Dakle, ugojila se nekih 15ak, i tada kada sam se izmerila imala sam 10kg manje. Koliko je otišlo odmah na porođaju, ne znam, ne proverih. Onda, oni 5kg sam skinula do bebinog 1.rođendana, ali sam ih posle i vratila.




mati -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.11.2014 1:26:55)

I ja kao Azra, na vagu sam stala posle nekog vremena.
I sada malo pre nego da napuni godinu -3kg.


"Ja sam ostala trudna sa 67kg, u trudnoci dodala 18kg i sad imam 65kg...
...Pre neki dan stala bzv na vagu i 62 kg. Opet imam manje 3kg, "- kopirala iz druge teme.




wivern -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.11.2014 9:39:32)

Serpi ne diraj mi tih 6 kg..to necu da skidam to mi treba zeno..malo i ja da budem mesnata uvek sam bila suva koska. Sad sam baaaaas zadovoljna.
Osim pihtijom od koze na stomaku [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (11.11.2014 16:23:02)

Wiv, za pihtije uzmi pojas pa stegni stomak, mazi se kremicama za zatezanje, a kad budes mogla i dr. kaze da mozes, lepo pocnes sa vezbicama i zategnes se. Pa onda zatrudnis drugi put i opet se rastegnes[sm=smiley36.gif]

Prvi put na porodjaj otisla sa 67,5 dosla kuci sa 61.
drugi put sa 68,2, dosla kuci sa 62,5. sad imam 60,5.




Mariya -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (2.3.2017 17:23:09)

U trudnoći se ugojila 10 kg, otišla na porođaj sa 68,2, danas se merila, 60,5 kg, znači 7,5 izgubila na porođaju[sm=bravo.gif]




eca89 -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (2.3.2017 19:11:51)

Bravo Marya, grom si[sm=bravo.gif]!




Anck Su Nmaun -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (2.3.2017 20:54:11)

Svaki puta sam dosla kuci iz porodilista sa samo 2 kile viske! Ali nakon porodjaja dok sam dojila svaki put se i ugojila [sm=smiley13.gif]




vocicana -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (2.3.2017 21:22:40)

Ja cu se ograditi od nekih stvari, jer nisam dojila, ali trudnoc je obojilo "zaokruzivanje" od vise od 25 kg, Damjanov 3-cimesec, ja sam imala kilazu pre trudnoce, imam i slike koje to dokumentuju. Samo polako, ali definitivno se sve menja, kukovi se jednostavno rasire, stomaka ima, ali to se ne vidi nista sada, sve se menja. Najvaznije je da su oni dobri i zdravi a mi mame smo azdaje kada ovako izgledamo. Nista nam ne fali!




Anck Su Nmaun -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (2.3.2017 21:26:22)

Voci, sve to moze doci na svoje... veruj mi. Ja sam pretproslog leta imala savrsenu liniju, sama sebi sam se divila. Nije bilo plocica na stomaku kao nekad ali je bio ravan. I to nakon dva porodjaja i 4 godine. Ima vremena...polako!
Nemoj da me teras da postavim sliku [sm=jezicek.gif]




Bunnyca -> RE: Koliko kg ste izgubile porođajem? (8.3.2017 22:22:09)

Ja sam dobila u trudnoci nekih 8-9 kg, i 7 kg je otislo na porodjaju, a taj 1 kg je bila uvecana materica i grudi.Imala sam i manje pose par dana, ali sam onda dojenjem sve nadoknadila[sm=zmeden.gif] i dobila 3 kg




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>