|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JAJE
1.11.2016 20:18:43   
Maraj
Meni L ima 13 meseci i i dalje nece przeno jaje. Hoce u piti i ostalim namirnicama al kad mu isprzim nece. Priblem je sto on isistira sam da se hrani. Ako probam.ja da mu dam nece da zine , a kad mu dam u ruci , bude mu ljigavo i nikako da proba przeno jaje. Inace davala sam mu i kroz sataras , tu je jeo , kroz przenice... sve gde moze on sam da jede , tu je probao . Problem su nam cisto przena jaja

< Poruku je uredio Maraj -- 1.11.2016 20:20:32 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: JAJE
1.11.2016 21:02:27   
Animsaj9
Maraj probaj kajganu da mu napravis pa malo pavlake ili sira ubaci pred karaj ...
a kad kazes pita i sataras, moj D je onda probao ceo jaje , sataras je jeo pihh davno pre jedno mesec , a i pitu je jeo sa sirom i tu je bilo jaja...al naravno nisam mu nikad bas napravila da jede jaje celo , ima vremena

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: JAJE
2.4.2017 17:14:24   
Anck Su Nmaun
Pre neki dan amo ruckali makarone ali sa jajima, s obzirrom da je to preradje o ne racunam da smo uveli jos .

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: JAJE
9.4.2017 11:00:41   
emicaa
David je do sad definitivno probao jaje,posle sedmice sam pravile kiflice i davala i njemu.Juce sveki pravila pitu pa dala malo i njemu ine korice.Sledece nam ostaje kajgana za dorucak user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: JAJE
9.4.2017 11:03:32   
Duškić
Mi ruckamo zumance, mada mu je mama davala kiflice tako i pitu. .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: JAJE
27.4.2017 12:55:19   
Anck Su Nmaun
Uveli smo i belance, citavo jaje sad ruckamo.
Bas sam mu pravila sa spamacem ...njami user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: JAJE
27.4.2017 13:08:46   
emicaa
Anck pa vi ste vec veliki.Da mi napravis kajganu za dorucak user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: JAJE
27.4.2017 13:29:43   
Anck Su Nmaun
Pa ja bih...kad bi je jeo...mozda da je stavim u blender user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.4.2017 13:30:06 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: JAJE
2.10.2017 19:35:25   
veselicaa
Nina obozava przeno jaje,umutim isprzim,imamo domaca sveza,pojede celo za dorucak ili uzinu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: JAJE
2.10.2017 19:57:37   
IvanaSK RR
I ja maci pravim kajganu, to voli. A kuvano hoce belance, a nece zumance user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: JAJE
3.10.2017 7:40:53   
emicaa
moj nece,jaja ispljune a hljeb ostavi u ustima i pojede user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: JAJE
3.10.2017 7:42:29   
IvanaSK RR
Emice, ni ona nije htela neko vreme. Dok nije probala kajganu sa slaninom user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: JAJE
3.10.2017 8:22:05   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

I ja maci pravim kajganu, to voli. A kuvano hoce belance, a nece zumance user posted image



Ovako je sa Elenom, ali pojede zalogaj belanceta. A Pekica hoce...bas cu da nam skuvam za dorucak.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: JAJE
3.10.2017 8:58:37   
Dragica Draga
To oni samo odjednom hoce nesto sto nikad nisu hteli, ili nece nesto sto jedu stalnu 😊
Probaj s vremena na vreme da ponudis u nekum razlicitim varijantama...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: JAJE
3.10.2017 9:15:25   
emicaa
Ivana sad bih i ja mogla kajganu sa slaninom,pametna maca user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: JAJE
18.10.2017 0:30:40   
MamaNecaVo
Moj momak je kategoricno odbijao jaje u bilo kakvom obliku.
KOnacno je poruckao i to dva jajeta,peceno na oko.Kajgana je fuj.user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: JAJE
18.10.2017 10:53:55   
mama Jo
Mi kajganu tamanimo 😊
Moja mala obozava 😊

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: JAJE
18.10.2017 11:09:55   
emicaa
i ovaj moj je poceo jesti kajganu.Ali samo pod uslovom da ima vise hljeba u ustima od kajgane user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: JAJE
20.10.2017 21:53:21   
Tatjana.87
Kada se uvodi belance i u kom obliku? Za zumance znam da ide postepeno ali nisam sigurna za belance,i da li i njega treba dati za probu neku malu kolicinu ili kako vec?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: JAJE
20.10.2017 22:04:09   
dddaca
Za belance imas vremena jos dosta. Mislim da je tamo negde oko prvog rodjendana. Ono je mnogo veci alergen od zumanceta i takodje bi trebalo da ide postepeno. Ja sam svojoj malenoj uvela nesto malo pre rodjendana, ako se dobro secam

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: JAJE
20.10.2017 22:16:24   
MamaNecaVo
Belance sam bebi prvi put dala sa 12.5meseci.
Na tome se zavrsilo.

Nedavno je tek prihvatio belance.Tj generalno celo jaje.
Uopste ne voli ih jede.
Al to je valjda pokupio od mene.Salu u stranu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: JAJE
21.10.2017 11:00:34   
IvanaSK RR
Belance sam dala par dana pre prvog rodjendana. Skuvala sam jaje i dala joj belance, naravno, ne celo. Posle par dana je dobila vise..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: JAJE
21.10.2017 14:55:17   
Tatjana.87
Znaci belance ne dajem do godinu dana,a zumance postepeno od 7 meseca!
Upisano u moju carobnu svescicu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: JAJE
21.10.2017 14:57:30   
Sanjica26 RR
Prvo cetvrtina zumanceta, pa onda svaki dan dajes vise. Ne mesa se sa mesom. Upisi u svescicu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: JAJE
21.10.2017 15:01:10   
IvanaSK RR
Sanjice, zar ne ide jednom nedeljno?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here