|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
15.8.2014 12:52:21   
mali_mis
I dalje su stipaljke, ali sada zna da se ustine, pa vise place nego sto se igra. Pre neki dan se citavih pola sata igrao sa mojim tamponima user posted image To je jedina stvar koja je uspela da mu zaokupi paznju duze od 5 min. Vadio ih je iz kutijice i vracao nazad, a onda je dosao na fenomenalnu ideju, pa je pocepao donji deo kutije, i bilo mu cudno sto se isti ne zadrzavaju u kutiji nego ispadaju user posted image Onda, plasticne case, ali da mama slaze kule, a on da rusi. Mamine narukvice, odlicne da se zavuku pod tepih.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
15.8.2014 15:09:07   
minnica
Moj sin obožava sestrinu vijaču. Uhvati za jednu plastičnu ručku, pa je vuče kroz celu kuću. user posted image user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
16.8.2014 22:05:48   
mirkam
A mog svaka igracka zanima nepunih 5 sekundi. Jedino sto ga zanima malo duze (10 sekundi user posted image ), su magneti na frizideru. Narocito neki leptirici koje dograbi i odmah strpa usta i ako ga bockaju "antene " od leptira. E sad mi je presmijesno to sto valdja kad ga zgrabi kapira da ce ga ubosti, pa se prvo namrsti pa ga stavi u usta user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
16.8.2014 22:08:42   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mirkam

A mog svaka igracka zanima nepunih 5 sekundi. Jedino sto ga zanima malo duze (10 sekundi user posted image ), su magneti na frizideru. Narocito neki leptirici koje dograbi i odmah strpa usta i ako ga bockaju "antene " od leptira. E sad mi je presmijesno to sto valdja kad ga zgrabi kapira da ce ga ubosti, pa se prvo namrsti pa ga stavi u usta user posted image


user posted image srce malo pametno


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
1.9.2014 12:31:33   
Modessty
Danilo obožava kocke i automobile svih vrsta. Najomiljenija igračka mu je Lightning McQueen, autić iz crtaća koji smo mu kupili kad je preprošle godine izašao iz bolnice. Nosio ga je svuda sa sobom.
Sada voli HotWheels autiće, to su mu najnoviji, ima ih 3 ili 4 komada.

user posted image

user posted image

Ume da nešto izmašta i od svih igračaka, knjiga i kocki u sobi napravi neki svoj svet.

Nikola voli sve što zvecka i sija. Voli da se igra sa jednim zamkom u koji se stvaljaju kockice raznih oblika. Ali on u njega trpa sve što dohavti - i autiće i svoje i bratove čarape i keks i cuclu i loptice.... sve što može da stane user posted image

A obo jica obožavaju njihovu novu lampu kornjaču koja projektuje zvezdano nebo na plafonu. To je trenutno apsolutni hit za obojicu!

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
1.9.2014 13:06:39   
Torbica
Cerka je na konjicima ponovo, i kucicama za lutkice.
Decaci imaju 10-ak dinosaurusa, i 10-ak nindza kornjaca, to nam je apsolutni hit poslednji mesec!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
1.9.2014 13:09:20   
Sanjalicaaa
Mom detetu je najdraza igracka kutija od niveine kreme. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
1.9.2014 13:11:05   
emicaa
Moja se najbolje igra sa plastičnom flašom i svojim cipelicama,njih ukrade i trči u hodaljci vrišteći od sreće user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
1.9.2014 13:39:06   
Sanjalicaaa
emice, zaboravila sam na cipelice. isto kod nas, vise su mu u rukama nego na nogama user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
1.9.2014 13:45:50   
emicaa
Ja ovoj kad obujem posle tri minute već ih je skinula,sreća pa ne hoda još,valjda će joj dok prohoda dosadit kao igračka user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
2.9.2014 9:53:10   
mali_mis
emice da te utesim, nece user posted image
Tek ce onda krenuti da ih skida.
Da dodam najnovije otkrice je mala plasticna metla.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
2.9.2014 11:39:48   
Modessty
user posted image

HERE was once a velveteen rabbit, and in the beginning he was really
splendid. He was fat and bunchy, as a rabbit should be; his coat was
spotted brown and white, he had real thread whiskers, and his ears
were lined with pink sateen. On Christmas morning, when he sat wedged
in the top of the Boy's stocking, with a sprig of holly between his
paws, the effect was charming.

************

"What is REAL?" asked the Rabbit one day, when they were lying side by
side near the nursery fender, before Nana came to tidy the room. "Does
it mean having things that buzz inside you and a stick-out handle?"

"Real isn't how you are made," said the Skin Horse. "It's a thing that
happens to you. When a child loves you for a long, long time, not just
to play with, but REALLY loves you, then you become Real."

"Does it hurt?" asked the Rabbit.

"Sometimes," said the Skin Horse, for he was always truthful. "When
you are Real you don't mind being hurt."

"Does it happen all at once, like being wound up," he asked, "or bit
by bit?"

"It doesn't happen all at once," said the Skin Horse. "You become. It
takes a long time. That's why it doesn't happen often to people who
break easily, or have sharp edges, or who have to be carefully kept.
Generally, by the time you are Real, most of your hair has been loved
off, and your eyes drop out and you get loose in the joints and very
shabby. But these things don't matter at all, because once you are
Real you can't be ugly, except to people who don't understand."

"I suppose you are real?" said the Rabbit. And then he wished he had
not said it, for he thought the Skin Horse might be sensitive. But the
Skin Horse only smiled.


"The Boy's Uncle made me Real," he said. "That was a great many years
ago; but once you are Real you can't become unreal again. It lasts for
always."


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
2.9.2014 11:45:36   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Torbica

Cerka je na konjicima ponovo, i kucicama za lutkice.


jeste , cesljamo ponije ili sta su vec i slazemo stolicice i svasta a toga koliko hoces user posted image
mada je Gilbert jos uvek tu , kad ide na spavanje , kad se spremamo u posetu , kad ide da prespava

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.9.2014 17:54:46   
mati
Matija jos skuplja djubrise, sad stvarno mogu da kazem da bacam pare na djubre... I transformerse...
A drma ga i NIKIFORIJA...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.9.2014 18:49:21   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Torbica

Cerka je na konjicima ponovo, i kucicama za lutkice.


jeste , cesljamo ponije ili sta su vec i slazemo stolicice i svasta a toga koliko hoces user posted image
mada je Gilbert jos uvek tu , kad ide na spavanje , kad se spremamo u posetu , kad ide da prespava

Isto i kod nas...Dlake od tih ponića se vuku svugde, ja samo idem i čistim i skupljam dlake... Kod nas ide dotle da svaki poni ima i svoj skejt!!!user posted image I-nosi ih svugde sa sobom... Uveče ih pokrije mojom majicom da ne ozebu!user posted image

A kod nas je i dalje žaba Žapkić-Žrab neprikosnoven!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.9.2014 19:23:13   
madre

IZVORNA PORUKA: madre

i dalje neprevazidjene gumene zivotinje, one pricaju, one igraju, one pevaju, one se tuku, one spavaju, nekada jedna drugu pojede, ali ih jos uvek obozavaaaauser posted image

malo smo se oladili od gumenjakauser posted image sada se popalio na transformerse i bas je opasanuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.9.2014 20:26:41   
Mala Elena
Ne bih samo volela da joj poni bude najdraza igracka. Sestricina jednom prilikom dosla , spustila se na sve cet ’ri , odigla guzu i njace ...zatekla me ! user posted image oponase ih evo i dalje! Ovo je najduza faza hahah !
Za sada su nam zvecke interesantne, male plisane igracke sa vrteske i flasa !user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.9.2014 22:02:24   
Misha i Ljisha
meni smesno kad dete ima tako "omiljenu" igracku. Mislim ok ima D faze da se vise igra s ovim ili onim ali da recimo nosi stalno neku svoju igracku kad ide negde ili na spavanje ili sl, ma jok.Ja se salim "nije ona Americko dete da ima omiljenu igracku". To su stvari. Smatram da to vezivanje za stvari jeste i nije dobro. Odnosno ima prednosti i mana. Moja se ocito ne vezuje, i iskreno drago mi je zbog toga. Napolju ima "igracaka" kolko joj srce ište (kamencici, puzici, cvece, zemlja, krticnjaciuser posted image - nista me ne pitajte, dedin alat, tatin alat i td) a unutra crtamo, slazemo puzle, citamo, kocke slazemo i sl. Plisane igracke ni ne pogleda a ima ih gomilu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.9.2014 0:43:57   
Žapkić
Ljišo, evo da te "utešim": Tina do skofro pune 3 god nije imala omiljenu igračku. E, onda je počela svugde sa sobom da vuče svooju zabu. (inače, najružnija igračka koju ima)user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.9.2014 1:27:41   
Klarita
Ni K nema omiljenu igrackuuser posted image ima samo periode kad joj neka bude aktuelna i zanimljiva.

Ali zato N kad pustim neku knjigicu fischer price sto smo dovukli iz GR, taj je kao hipnotisan, i raduje se kao sasav...jedino sto je pesmica na grckom i objasnjenja na grckom, pa se bojim da ne progovori grcki, majku mu user posted image user posted image evo to traje vec mesec dana. Mada krece da reaguje opasno i na kucu zveznalicu. Uvece oko kupanja je bas nervozan i jedva krene da pije mleko user posted image uspava se pa se probudi, pa gucne, i onda na scenu stupaju knjigica i kuca, oci ko petoparke onda

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.9.2014 5:03:23   
Mala Elena
Zaboravih da kazem da joj je prva igracka bila Milisav-zvecka i na nju uvek reaguje osmehom. ..a daljinski joj je sada hit, sve prsticima grebe dugmad a i trpa u usta! user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.9.2014 11:29:39   
emicaa
Kod nas su cipele prošlost,i dalje ganja daljinski,valjda jer joj je to zabranjeno voće...najzanimljivije je puzanje i hodanje oko namještaja...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.10.2014 11:03:09   
veselicaa
Moja Stasa je u nekoj fazi sakupljanja igracaka ove godine je dobila ogroman brojuser posted image Baba joj za rodjendan kupila onu roze kuhinju sto se spakuje u kofer,ja i muz usisivac i masinu(sve radi kao pravo usisivac usisava,masina se okrece i sipa se voda u nju).Narucila sam joj letos neki tablet sa engleskom abecedom(naucila je celuuser posted image )a pre neki dan joj baba kupila Moxie lutkicu(bas skupu) i onaj telefon Tom koji ne ispusta iz ruke.Obozava i slagalice i ima ih oko 20-tak.Sakuplja i fili konjice i uvek kada idemo u neki hipermarket kupi po jedno pakovanje(koje je oko 3,50 euser posted image )Za sve to kaze da joj je omiljenouser posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.10.2014 12:22:24   
mali_mis
A. je trenutno u fazi da ga sve oko kuhinje zanima. Tako da vec duze vreme igra sa serpama (one manje), dzezvama, varjace...ima i kartonsku kutiju koja mu je sporet.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.10.2014 13:45:33   
choopa choops
Moji ni jedno ni drugo nemaju baš omiljenu igračku user posted image Mada otprilike negdje oko treće godine su počeli da se igraju sa plišanim igračkama! user posted image A ja se malo prije toga premišljala da ih sve pokupim i poklonim negdje...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here