|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
12.3.2015 20:59:36   
amdn
Juriju su omiljeni autici ima par omiljenih koje menja svaki dan, danas jedan, sutra drugi user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
27.3.2015 0:46:15   
dunja RR
Crknuti miš (za računar). Ne ispušta ga, sa sve gajtanom. Gde god je S tu je i miš.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
27.3.2015 9:55:56   
mama krava
joj čoveče...mi moramo da nadjemo neku tastaturu da damo ovom malom...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
27.3.2015 9:58:37   
Modessty

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Crknuti miš (za računar). Ne ispušta ga, sa sve gajtanom. Gde god je S tu je i miš.


user posted image jao i kod nas!!! Samo ga vuče po stanu! I daje mu da jede čokoladu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
27.3.2015 22:37:50   
mirkam
Mobilni telefoni i daljinski upravljaci! Znaci da poludis! I problem je u tome sto ima pet mobilnih koji su pokvareni koje nece ni da pogleda, iskljucivo ga zanimaju oie koje koristimo.
I po nekada konjic, kornjaca i tigar koji se vrte po podu, svijetle i sviraju.Njih voli da juri (puzeci) da ih mlatne da se prevrnu i nastavi dalje user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
6.7.2015 12:59:33   
aleksandrici
Mojoj cerkici je jedan mali,mali meda,toliko je ofucan istar,opran milion puta,ali ona ga voli.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
6.7.2015 13:03:48   
emicaa
Kod nas je sad aktelan mali plastčni tviti,plišana patka za šetnju,zeka za spavanje i kockice.To vrti po cjeli dan user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
6.7.2015 13:12:03   
veselicaa
Skoro sam joj kupila kornjacu zvezdano nebo,lutke Elsa i Ana,nekoliko slagalica(sada stvarno ima veeeeliku kolekciju).kanticu sa priborom za pesak(zaliva mi cvece svaki dan,ne secam se kada sam ga ja zalilauser posted image ) i nije bas igracka ali uzela sam joj dve Lalalupsi bojanke koje obozava.Kupili smo i knjigu iz kreativnog centra sa pesmicama za predskolce i to bi bilo to ako nisam nesto zaboravila.Ovo se odnosi na Stasu,A ne kupuje igracke ali je skoro u Liliju kupila nekoliko lakova za nokte jer dete zanima manikir user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.7.2015 0:32:59   
Mariya
Helena se trenutno zanima čašama koje stavlja jednu u drugu ili stavlja nesto u njih,lopte,plastična krava i čarapeuser posted image . Luci se igra sa plisancima,to su kao bebe pa ih ona uspavljuje,vodi na kupanje,hrani... I lego kocke naravno!

< Poruku je uredio Mariya -- 8.7.2015 0:35:25 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.7.2015 0:50:20   
aleksandrici
Biti majka je najlepse i najodgovornije zanimanje na svetu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.7.2015 6:34:24   
mali_mis
Veliki kamion, on ide svuda, cak i na sto u dnevnoj, pa kad padne sa istog to je onda dreka i cika na sve strane.
I kuca sveznalica, to mu je devojka, ljubi je, dok mu peva. Kad je bio manji nije mu bila toliko interesantna kao sada.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.7.2015 10:17:51   
vikiveki
Mom najmlađem omiljena igračka je jedan plišani zeka i to od skoro,uvek ga nosi svuda sa sobom.Tog zekunimamo odavno ali se nikada nije igrao sa njim,a onda ga našeo i ne ispušta iz ruku

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.7.2015 12:01:34   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mali_mis


I kuca sveznalica, to mu je devojka, ljubi je, dok mu peva. Kad je bio manji nije mu bila toliko interesantna kao sada.

Tu kucu sveznalicu su i moje zavolele tek kada su malo porasle,oko druge godine.pre toga im nije bila zanimljiva.
Sad me zvala majka kaze poslala nam paket sa igrackom za S a nece da mi kaze sta,jedino da je za rok zvezdu,a to je S nonstop pricala kada je bila manja,da hoce da bude rok zvezda user posted image Pretpostavljam da je gitara ili mikrofon ali videcemo vec.Naravno ne smem ni da spomenem da treba da stigne paket,dosadila bi mi dok ne vidi postara,ali moram kasnije da se iskradem da kupim baterija zaboravila baba i baterije da kupi.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.7.2015 18:00:51   
mama micki
Teodora ima svog zeku peku od kad je napunila tri godine i još uvek spava sa njim! Čak i kada putujemo ona ga nosi sa sobom!
Sari je omiljeno sve što nesme da dira, Ko što mirkam reče, mobilni telefoni i slično, to na prvom mestu. Od pravih igračaka kocke i pribor za kuvanje ručka!

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.7.2015 23:12:04   
veselicaa
Moja S je jedno vreme svuda nosila plisanu igrackicu pcelica Maja,svi su je znali po njojuser posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.7.2015 23:16:04   
vikiveki
Moj srednji sin jedno vreme se nije odvajao od bubnjeva a sada ih više i ne gleda

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
9.7.2015 16:54:56   
mila83
Mima i dalje voli svog medu Tedija, a pored njega voli jos i plisanu zvecku Mini Maus,(ima je od 3.meseca zivota)koju najcesce nosi kada idemo u posetu babi u Sm,ili na letovanje,ili kod keke u Ns,Mini proputovala po belom svetu user posted image a Dimitrije i dalje voli svog lavica,sada je dobio i novi bager za rodjendan koji tek ide(od keke) pa i njega vuce gde stigne,i spava sa njim..a igracka i bas nije malauser posted image
A Teodora je u fazi da voli da dohvati i igra se sa svim sto nisu igracke user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
13.7.2015 23:15:29   
veselicaa
Stigao nam paket ipak je gitara,Igracka je bas kvalitetna ima i zice i cuje se svuk kada se svira po njima,mislila sam da su samo za ukras ali ipak ne,ima i neke melodije kao i svetla.S blago receno oduuuusevljena,ceo dan je isla po dvoristu i po kuci,ponavljala "ja sam rok zvezda" i tresla glavom user posted image Sada zapela za mikrofon sa stalkom,koji je i imala ali se raspao.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
13.7.2015 23:22:27   
vikiveki
Znam kako izgleda ta gitara,i moji su je imali,i gitaru i stalak,naravno dok je nisu pokidali tj.polomiliuser posted image Inače sada imamo pravu malu drvenu gitaru na kojoj se svira sa trzalicom,imamo i nekoliko setova bubnjeva,a u planu nam je da kupimo malo ozbiljnije bubnjeve,jer su oni glavna zanimacija najmlađem sinu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
14.7.2015 11:57:14   
mila83
Takvu gitaru ima nas kumic,i cini mi se da je bas super igracka. A to sve izgledala mali muzicari,ovi klinci sa RR ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
14.7.2015 15:11:30   
vikiveki
user posted image da sve muzičari...mada sam ja totalna neznalica,dobro zaboravila sam ,znam po malo da sviram harmoniku,to mi treba za posaouser posted image ali ovaj najmlađi ima sve predispozicije.Jedno vreme mu omiljena igračka bila varjača sa kojom je išao kroz kuću i gledao šta može da posluži kao bubanj,da lupa.Tako je bilo,dok nismo kupili bubnjeve,zbog nekoliko polupanih plastičnih posuda iz mamine kuhinjeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
14.7.2015 15:15:16   
Bibilib
Aki je poceo da se igra i trenutno su mu omiljene kockice i kamioni...ne znam dokle ce ga to drzati ali videcemo....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
14.7.2015 15:52:04   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

user posted image da sve muzičari...mada sam ja totalna neznalica,dobro zaboravila sam ,znam po malo da sviram harmoniku,to mi treba za posaouser posted image ali ovaj najmlađi ima sve predispozicije.Jedno vreme mu omiljena igračka bila varjača sa kojom je išao kroz kuću i gledao šta može da posluži kao bubanj,da lupa.Tako je bilo,dok nismo kupili bubnjeve,zbog nekoliko polupanih plastičnih posuda iz mamine kuhinjeuser posted image

Gre'ota da ga ne date u muzicko zabaviste ! ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.7.2015 10:52:15   
Anarunika
Za Akija je bajs definitivno pun pogodak! kako dodje kuci tako ga hvata i odmah ide na ulicu da vozi. Prvi put da je za nesto tako zagrizen.
A Ika...on voli alat, kosilicu za travu je dugo furao user posted image ali ipak se jos uvek trazi user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.7.2015 12:40:50   
vikiveki
Za mog najmlađeg je omiljena igračka bubanj ili već nešto što može da lupa, a kod starijeg tu već ni sama neznam,voli puno bicikl,ali voli i puške razne one plastične,a voli i da crta,naravno kada hoće,a kada neće baš ga je teško naterati.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here