|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.7.2015 14:16:06   
Anarunika
Da ,kod mladjeg dolaze puske i pistolji u obzir isto, mada ih ja ne volim ali nisam za to da im se brani pa onda pustim da se i sa tim igraju. Na kraju krajeva decaci su,moraju i sa tim delom zivota kad tad da se upoznaju

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
20.7.2015 14:29:21   
mila83
Tako sam i ja ,sto se tice igracaka oruzja,do skoro nije imao ni jedan pistolj ili pusku,sad ima dva,ali se ne igra.Moze onaj na vodu,taj odobravamouser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 9:05:15   
vikiveki
Ma ja ne znam šta je mog sina spopalo,dok je bio manji nije se igrao sa tim igračkama, a sada traži da mu kupujemuser posted image valjda je to kod drugara video, i samo mi priča kako njegovi drugovi imaju dosta pušaka i pištolja svakakvih vrsta, a on nema skoro ništauser posted image a na spratu puna jedna kutija tog vatrenog plastičnog naoružanja.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 15:23:21   
Bibilib
Viki mi smo prevazisli plasticne puskice i pistolje sad ih pravimo od talkica od kukuruza i od drva...user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 15:50:26   
mila83
i moj je video od drugara...ali dobro i dalje nije bas lud za tim,kao sto inace decaci jesu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 16:14:40   
vikiveki
user posted image moj je poludeo kad mu vreme nije

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 18:19:15   
amdn
mi jos nismo i fazi pusaka i pistolja al posto le toplo imamo onaj na vodu pa to kao trazi da nas prska inace, dobio je za rodjendan auto veterinara sa raznim rekvizitima - Playmobil pa mu jee sad to omiljena igracka

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 23:19:06   
vikiveki
amdn,dala si mi ideju, mogla bih kupiti taj pištolj za vodu i poneti ga na more,osećam da bi se njih dvojica super igrali, a ćerka bi sigurno ludela, jer sada joj sve ide na živce,tipičan pubertetlija

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 23:21:48   
veselicaa
Moja S ima taj pistolj na vodu i to bas veliki,prska po dvoristu babu i tatu,ma sve ih okupauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 23:24:28   
vikiveki
Mene jedino to i brine kod tog pištolja na vodu,jer znam da će dečaci međusobno da se prskaju do besvesti ali prskaće i sestru...tu će biti ozbiljnih problemauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
21.7.2015 23:36:41   
mila83
Moji imaju pistolje na vodu,jedan manji i jedan veci i leti je to obavezno user posted image nosimo i sada na Zlatibor.A lavic i Mini Maus,koje sam ranije opisala kao omiljene igracke moje dece,takodje putuju sa nama,na odmoruser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 0:04:04   
vikiveki
Moj najmlađi je jedno vreme imao nekog plišanog zeku bez koga nije hteo da zaspi,mada ga to nije dugo držalo,samo nekoliko dana,a onda je odjednom prestao da ga traži a ja bila sakrila da ga ne vidi,odmah ga je zaboravio

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 9:24:48   
jovana jojo
Omiljena igračka moje ćerke je njena torbica sa šminkomuser posted image ne odvaja se od nje, a sin on za sada najviše interesovanja pokazuje za moj mobilni,najzanimljivije mu da ga baci user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 15:43:34   
vikiveki
Joj što mi je poznata ta igračka zvana Telefon.I moji su prošli kroz tu fazu sviuser posted image znači obožavali su da uzimaju i bacaju tel. na pod,samo sam im ja uvek poturala one tel. koji nisu u upotrebi.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 16:54:44   
amdn
Viki to je dobra ideja za more, imate neke vece pistolje i neke manje, mi smo dobili za rodjendan neki veci pa nam je taj veliki kad se napuni ide 1l vode i to mu je tesko, nas decak mrsacac,
na kraju smo mi kupili neku manju puskicu sa manjim rezervoarom pa mu je taj sad dobar.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 18:17:20   
jovana jojo
Viki moj neće te telefone koji ne radeuser posted image provalio je odmah koji rade a koji ne po ekranu.Tako ja njemu dam te koji ne rade a on ih pogleda pa ostavi, a kada se domogne mog tel. koji radi e tu se udubi u igranjeuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 22:22:00   
amdn
mi nasem nismo nikad davali tel. evo tek sad kad ima boginje da ga animiramo svime i svacim, pa kao ajd neki crtac na telefonu,
kako mu nismo davali super se on tu snalazi, uce toliko brzo da ne verujesuser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 22:24:44   
veselicaa
Amdn moja S je sa nepune tri godine znala da pusti omiljene crtace na you tube user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 22:30:10   
vikiveki
Da, admn prosto i ja ne mogu da verujem,oni bolje barataju tel nego ja.Ovaj moj najmlađi zna da mi promeni pozadinu ne tel,a ja to nisam znala nije me ni zanimalouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 22:47:25   
amdn
hehe mali genijalci, nas doduse zna na kompu da pusta crtace sa Yout. Masu i Misku, cak babi objasnio gde su crtaci da mu ona pusti, cirkususer posted image
al tel . kao nismo davali, a vidim deca barataju sa svakakvim uredjajima bolje nego miuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
22.7.2015 22:55:02   
jovana jojo
Ma D. odmah pozove prvog sa liste, a nekoliko puta mi se dešavalo da šalje prazna poruke.Njemu je jako zanimljivo kada baci tel, a on se raspadne,kada ga baci a tel. ostane čitav on bude razočaranuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
3.9.2015 21:43:41   
veselicaa
Kupila danas jetrva mojoj S ovaj mikrofon,S odusevljena,peva na njemu pa snima,ima neke pesmice,ima Frozen pesmu sto je najvaznije user posted image ,ma svakakve funkcije i pesme ima.
user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 3.9.2015 21:44:15 >

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
3.9.2015 21:48:11   
Kata90
za sada plasticna boca,koju vrti celi dan i puzi za njomuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
3.11.2015 15:55:04   
Mariya
Luci su lego kocke opet,pošto praktikujem da ,kad joj neka igračka dosadi sklonim na mesec-dva,i papir i makaze.
Heleni sve igračke koje imaju zvuk i motor.naučila je da ga vozipa se vozasad njim m po kući

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.12.2015 22:46:14   
bojana92
Danilo su omiljene igracke plisani meda i autic,koji voza po celoj kuci,a Filipu je sada najzanimljivilja lopta.SKlizne mu iz ruke kad hoce da je uzme,pa puzi do nje,pa je ponovo uzima,i tako u krug dok mu ne dojadi.Voli da se igra i sa daljinskim :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here