|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neće da se kupa!
25.7.2017 9:16:12   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

V place kad prestanemo da ga kupamo user posted image
Ali H je plakala kad pere kosu , dugo dok nije skontala kako glavu da drzi gore.


user posted image Ovako i moj Duci plače kada prestanem da ga kupam.I starija deca su obozavala kupanje.Duci ga voli od prvog dana.Čim je otpao pupak stavila sam ga u ležaljku za kupanje i napunila kadicu.Ljubav je rodjena😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Neće da se kupa!
12.10.2017 16:27:12   
Dragica Draga
I mi imamo problem sa kupanjcem... ali samo nece da pere kosu... posleenja 2 puta smo prali tako sto unesemo laptop pa gleda crtace i ne primeti da sam joj oprala kosu, malo se zaplace kad joj stavim peskir na celo na kraju zbog ispiranja... ali jedno vreme - drama oko pranja kose...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Neće da se kupa!
12.10.2017 16:49:33   
isidora88
Meni je A do skoro obozavao da se kupa, a sada voki da se kupa ali kad se kosa pokvasi vristi i otima se kao nlesav, uopste ne znam sto ne voli sada da pere kosu. Koristimo istu kupku, ne peku ga oci od nje.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Neće da se kupa!
12.10.2017 17:10:39   
Mala Elena
To je zato sto im ide voda na lice. Moja mala je tako imala averziju na kupanje ali je trajalo par dana, srecom.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Neće da se kupa!
12.10.2017 17:43:22   
Dragica Draga
Pa da nervira je kad joj udje voda u oci...ali dzaba mi joj drzimo glavu onako nazad tih par minuta, i tad joj ne ide voda u oci ali vristi...
Kod nas je jedini nacin sada da je zapricamo ili nesto da joj odvuce paznju pa da ni ne skonta da peremo kosu...
A jeste probali onaj kao sesiric, tj.vise je kao obod oko glave da ne ide voda u oci?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Neće da se kupa!
12.10.2017 22:42:38   
Mala Elena
Videla sam to, ali nemamo...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Neće da se kupa!
12.10.2017 23:03:13   
medamisko
Ma stA nece izmisliti?
Pa sva deca placu, kad im udje pena u oci.
Moja maza takodje, i sedela ni u koritu tri sata ali samo ne kosu.
I svaki put " nece da se kupa".

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Neće da se kupa!
12.10.2017 23:09:32   
Mala Elena
Fora je u tome sto deca ne shvataju da samo treba da nagnu glavu nazad...user posted image Starija zna, malu jos ucim, omutavih user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Neće da se kupa!
13.10.2017 9:32:16   
Dragica Draga
Ni mi to nismo nikada uzeli, prosto ihprodje odjenom.i to... kontam da bi samo jos vise u dreku kad bi videla da joj sad jos nesto stavljam na glavu...
Ovako malo se zaplacu i prodje...
Nama je veceras kosica na redu, nadam se da ce proci bez vece drame 😏

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Neće da se kupa!
13.10.2017 9:49:07   
Mala Elena
Takodje i ja njih kupam veceras u kompletu. Inace dok nema grejanja u stanu bude hladno pa sam sada proredila kupanja, uglavnom se tusiraju svaki drugi-treci dana izmedju peremo guze.
Ma da, procice i ta vriska. Moje bi se kupale dva sata. Placu sto izlaze iz kade.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Neće da se kupa!
15.11.2017 15:04:28   
mama Jo
Ma kako dune vetar - jedan dan nece, sledeci sama trszi da ide 🤣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Neće da se kupa!
15.11.2017 23:34:32   
MamaNecaVo
Kod mene je probelm da A nece iz kade da izadje.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here