RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


branki* -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (8.3.2015 12:40:53)

tad sam bila srednjoskolka,bili smo mi drugari iz odetelja,gledali neku pozorisnu predstavu i kad smo se vracali,pocelo je..




Plavusa34 -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (9.3.2015 11:08:56)

Ja se uopste ne secam sta sam radila sad nesto razmisljam ma kako se ne secam ?[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




Bibilib -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (9.3.2015 11:11:23)

Secam se ko danas....gledala sam TV sa porodicom....




adulence -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (9.3.2015 11:15:48)

bila sm dete od nepunih 10 godina sedela sam i igrala se u svojoj sobi i cudila se sto su svi tako uzurbani i tajnoviti...




degu -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (9.3.2015 11:15:54)

ja sam gledala Esmeraldu [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (12.3.2015 9:54:59)

Bila sam kod kuce,vratila se iz skole.osecao se neki neprijatan mir u vazduhu pre toga,jos se secam.




MakiJ -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (12.3.2015 9:57:11)


IZVORNA PORUKA: degu

ja sam gledala Esmeraldu [sm=smiley36.gif]

Joj Ruzo, nije te valjda to omelo u gledanju serije[sm=smiley36.gif]




majared -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (12.3.2015 10:06:57)


IZVORNA PORUKA: degu

ja sam gledala Esmeraldu [sm=smiley36.gif]

Isto [sm=smiley36.gif]. A koji sat pre toga jurila po apotekama lekove, za nedaj boze.




tekilica -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (28.5.2015 11:20:14)


IZVORNA PORUKA: adulence

bila sm dete od nepunih 10 godina sedela sam i igrala se u svojoj sobi i cudila se sto su svi tako uzurbani i tajnoviti...


Isto, nismo mi imali pojma sta je i kako je i hvala nasim roditeljima na tome. Ali znam da sam se svako jutro budila sto pre da vidim jesmo li zivi. Tata je novinar, pa sam se bas bojala da ga ne pozovu da ide negde.




NadaR -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (28.5.2015 19:06:03)

Sjecam se kad su bombardovali brdo blizu nase kuce. Moja kuma i ja, tad klinke i najbolje drugarice smo u podrumu tracale neke djecake.
Tate su nam bile na ratistu a mame sjedile ispred nijeme i nepomicne jer nisu znale sta da rade sa nas cetvoro ako budemo morali negdje bjezati.




Ana RR -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (28.5.2015 19:42:16)

Nado [sm=smiley13.gif]





viktori -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 1:09:07)

Sedela totalno pripremljena u svojoj sobi sa rancem na ledjima i cebetom u rukama. ahahhaha Sad mi smesno. Poenta je sto sam ja studirala politicke nauke i bila streber i jako ukljucena znanjem u sve...prvi put je trebalo pola godine pre toga pa su se dogovarali...da ne gnjavim sad, tako da kad su drugi put najavili odmah sam se spakovala. Kasnije sam nosila vodu i secer jer je polovina komsinica padala u nesvest kad god bi gadjali fabriku blizu nas. Tada sam dobila astmu, a da to jos par godina nisam ni znala. Preemotivno sam to prezivela, onako ganuta nevino me pogodilo sto nam to rade...Nisam nikada gledla Esmeraldu al zato sam zvala sve zive da se uverim da su ok. Cak i bivseg momka ahahhahah. On je to protumacio kako sam luda jos uvek za njim. a ja jesam bila luda, al od brige. ahahahhah




Modessty -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 11:18:39)

Preživeli smo, ali sad kad se setim bilo je teško i nimalo naivno. Ja preživela kasetne bombe. Sad kad se setim naježim se. A tada smo živeli kao da se ništa ne dešava




Ana13 -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 14:49:53)

Dosla sam iz skole (bila sam sedmi razred),sela da gledam Esmeraldu i nismo ni registrovali sirenu dok nam komsinica nije uletela u stan i pocela histericno da mlatara rukama i prica nesto.Nista nisam kapirala




17 joka -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 15:22:39)


IZVORNA PORUKA: tekilica


IZVORNA PORUKA: adulence

bila sm dete od nepunih 10 godina sedela sam i igrala se u svojoj sobi i cudila se sto su svi tako uzurbani i tajnoviti...


Isto, nismo mi imali pojma sta je i kako je i hvala nasim roditeljima na tome. Ali znam da sam se svako jutro budila sto pre da vidim jesmo li zivi. Tata je novinar, pa sam se bas bojala da ga ne pozovu da ide negde.


i ja bila dete igrala se, gledala tv.ali ubrzo sam znala jer su nam oba roditelja radili za vojsku tamo su bili stalno i mi smo bukvalno bili sami vidjali ih mozda po sat vremena dnevno, u tom periodu sam naglo i sazrela[sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 18:34:09)

Bila na putu za školu (4-ti srednje) sa društvom. Sjećam se da nismo znali da li da se vratimo ili da nastavimo. Ipak smo nastavili, pa su nas vratili taj dan čini mi se. I sjećam se da mi je kroz glavu prošla pjesma Krvava bajka ("...umrla je mučeničkom smrću četa đaka u jednome danu..." Bože me oprosti ali sad umirem od smijeha kad se toga sjetim [sm=jezicek.gif] )




Ana13 -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 19:36:03)

Chupo,kako si bila na putu za skolu? Sirene su se oglasile posle 20h,cini mi se




choopa choops -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 19:57:05)

? Ne bio je dan??? Ili možda kod nas u CG nije počelo tada kad u SR?




Ana13 -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 20:17:52)

Kod nas je pocelo posle 20h. Esmeralda je pocela [sm=smiley36.gif] Nego,stalno sam se pitala sta bi sa Esmeraldom. Kako se zavrsi? Jel se uzeli? [sm=jezicek.gif]




Kata90 -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 20:31:47)

Bila sam u skoli na času fizičkog,i odjednom je uletela druga profesorica viknula bombardovanje.....svi smo se brzo presvukli i bez kuci,
blizu skole sam stanovala sreca.....posto su putnici tad ostali u skoli.




daca77 -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (17.11.2015 20:34:35)

Uh...najezila sam se pri pomisli na sve...tacno u 20h pale su krstarece rakete u PK, a to je 12km od kuce roditelja...sve se zivo treslo, istrcali iza kuce i videli ogroman dim iz pravca Prokuplja. Zatim je narednih noci usledilo bombardovanje Nisa, ali kada su krenuli da bombarduju most u mom selu, to je bio vrhunac...most je vazdusnom linijom udaljen nekih max1km, jos kuca mojih roditelja je na blagom uzvisenju i okrenuta je ka tom prokletom mostu...palo je ukupno 40 raketa...e to je drage moje, bilo strasno...em ga bombarduju svakodnevno, em kako ko preleti i ima po koju zaostalu raketu, on je baci tu...jedna je pala iza kuce na nekih 200m, ali na srecu nije eksplodirala...tada sam se oprostila od zivota...prestala sa ucenjem i tu izgubila par meseci na fakultetu, jer nisam htela bez veze da se mucim...no, prezivesmo i to...




IvanaSK RR -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (25.5.2017 8:20:54)

Seka i ja se igrale, mama prala neki ves na terasi. Nije mi to bilo toliko strasno, valjda zato sto sam sirene i sve to vec bila prezivela..




krin 40 -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (6.8.2017 15:11:26)

Držala S u rukama,imao je tada godinu ipo dana,gledala vesti sa nevericom da nam se sve to dešava




Sarav -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (6.8.2017 16:31:27)

Brat i ja samo se igrali, nije nam bilo jasno da je to stvarno.




Duškić -> RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO bombardovanje (7.8.2017 7:45:15)

Uh, bila u selu kod babe i dede, poslali nas moji . I prvo je puklo kod nas, bas smo bili uplaseni.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]