RE: Po struci sam..., a bavim se... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Figaro88 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 21:10:05)

Ja izgleda imam najcudnije zanimanje-prosto receno rukovaoc onim velikim bagerima(glodarima,esevima) mada sam na praksi vozila i buldozere,i sl.Nisam zaposlena,ali bih bas volela da nadjem posao u struci zato sto to obozavam.U celom kopu ima samo jedna zena bagerista pa mi se to cini nemoguce......




17 joka -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 21:16:20)

Figaro, svaka cast, volela bih da nadjes posao u svojoj struci[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 21:23:06)

Wow Figaro! A one viljuškare jel znaš? Ovde vidim to malo-malo pa traže




Figaro88 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (17.6.2013 11:40:10)

Trco pa da dodjem onda ja tu da radim posto ovde posao moze da se dobije samo preko veze ili ako si rod sa direktorom[sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (17.6.2013 11:45:23)

po struci sam istoricar umetnosti,a trenutno ne radim..




nata11 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (17.6.2013 11:54:51)


IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja izgleda imam najcudnije zanimanje-prosto receno rukovaoc onim velikim bagerima(glodarima,esevima) mada sam na praksi vozila i buldozere,i sl.Nisam zaposlena,ali bih bas volela da nadjem posao u struci zato sto to obozavam.U celom kopu ima samo jedna zena bagerista pa mi se to cini nemoguce......


Bas kul zanimanje Figaro [sm=smiley1.gif] Ja obozavam te velike masine imam polozeno za kamion, a zelja mi je i da polozim za sleper (neznam sta ce mi E ali eto) .
Inace radim u gradjevinskoj firmi pa ponekad odmenim kolegu da odvezem kamion do pumpe po gorivo.

Da ne budem off topic, po zanimanju sam ekonomista i to i radim.




tijatija -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (17.6.2013 11:57:39)

Po struci sam zlatar, a trenutno sam domacica [sm=smiley1.gif]




Dani.kv -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (17.6.2013 12:04:22)

Moja srednja je matematicko-programerski saradnik. Htela da studiram arheologiju il tehnuku. Nisu mi dali pa upisala ekonomiju. Napustila je cim su dosli ekonomski predmeti i upisala vanredno prava. Pocela da radim u poreskoj gde sam vec 18g. U medjuvremenu postala pravnik kome nisu priznali diplomu. Cekam da postanem mama, napustim Srbiju i budem bez posla. Mozda tamo upisem nesto




simke -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (17.6.2013 17:49:25)


IZVORNA PORUKA: Adriana83

Po struci sam geometar ( i to odlican,bez lazne skromnosti ) a trenutno full time wife & mommy.

I ja sam geometar,a ni dana staža nemam u struci[sm=smiley13.gif]Radim kao trgovac.




marince1 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (17.6.2013 21:15:37)

Figaro ti si pobednik definitivno!Odakle si?
Ja sam prehrambene struke,a radim kao menadzer za ljudske resurse.Nidje veze [sm=smiley36.gif]




Mishica 77 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (17.6.2013 22:14:24)

Super tema [sm=bravo.gif] i tužna realnost.
Ja imam sreće da radim u svojoj struci i jako mi je žao kada vidim koliko ljudi nema tu mogućnost. Mada.... i to može ponekad da ispadne prava stvar.




Jole84 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (19.6.2013 11:27:29)

Po struci sam profesor geografije i ne radim nigde samo se hvalim [sm=smiley36.gif](jer sam završila prošle nedelje konačno,gulila sam sa zadnjim ispitom 3 godine [sm=zmeden.gif] )




minnica -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (19.6.2013 11:39:11)


IZVORNA PORUKA: pandina

Minnice, koji jezik?



Jao, pandina, izvini, ja tek sad vidim ovo. [sm=smiley13.gif] Engleski jezik je u pitanju, mislim da sam već na nekoj temi i pisala.




lanajelena -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (19.6.2013 12:38:57)


IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Moja srednja je matematicko-programerski saradnik. Htela da studiram arheologiju il tehnuku. Nisu mi dali pa upisala ekonomiju. Napustila je cim su dosli ekonomski predmeti i upisala vanredno prava. Pocela da radim u poreskoj gde sam vec 18g. U medjuvremenu postala pravnik kome nisu priznali diplomu. Cekam da postanem mama, napustim Srbiju i budem bez posla. Mozda tamo upisem nesto

Eh kad bi me ubacila ali u NS[sm=jezicek.gif]




Snelle -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (19.6.2013 14:04:18)

Po struci dipl.ing. pejzažne arhitekture a radim finansije i administraciju u jednom stranom Predstavništvu. Ja sam tek hitić [sm=smiley36.gif]




mama micki -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (5.2.2014 14:05:53)

Po struci sam pravni tehničar,a može se reći i da radim u struci, radim kao referent upravnih poslova u MUP-u.




Torbica -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (5.2.2014 14:15:40)

Lekar...u farmaceutskoj industriji!




lavica28 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (5.2.2014 14:31:09)

Ekonomista a radim u trgovini :)




Наташица -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (5.2.2014 14:37:10)

социјални радник. не радим већ више од двије године.




mika79 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (5.2.2014 15:02:19)

diplomirani ekonomista radim kao profesor ekonomske grupe predmeta u srednjoj ekonomskoj školi.




degu -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (5.2.2014 15:18:58)

dipl. inženjer poljoprivrede, radim u poljoprivrednoj apoteci
još razmišljam da tražim posao sa srednjom školom, bila bi mi veća plata. Po struci iz srednje sam babica [sm=smiley1.gif]




New Mom -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (5.2.2014 18:32:45)

Po struci sam dipl.inzenjer u menadzmentu (pun naziv iliti menadzer). Zavrsila kurs racunovodstva i to najduze radila kao administrativni sluzbenik. Ali ako Bog da ne zelim ikakve veze sa svim tim jer sam apsolvent medicine i nadam se buduci lekar.




nela79 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (6.2.2014 10:16:07)


IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja izgleda imam najcudnije zanimanje-prosto receno rukovaoc onim velikim bagerima(glodarima,esevima) mada sam na praksi vozila i buldozere,i sl.Nisam zaposlena,ali bih bas volela da nadjem posao u struci zato sto to obozavam.U celom kopu ima samo jedna zena bagerista pa mi se to cini nemoguce......



Znam za ovo zanimanje Figaro. [sm=smiley1.gif] Sestra bivseg decka je bas tu skolu zavrsila. Mozda ste u razred isle zajedno ?[sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (6.2.2014 10:38:56)

Ja sam po zanimanju profesor srpskog jezika i književnosti. Posle sam položila CAE iz engleskog da mogu da predajem engleski u nižim razredima osnovne škole. Završavam postdiplomske - master, ne znam ni ja kako se sad vodi (završila sam fakultet po starom programu, 4 godine i upisala još jednu godinu) lektorsko - redaktorski smer. Radila sam najduže u školi - predavala srpski, predavala engleski, predavala građansko vaspitanje. Radila sam za neke izdavačke kuće kao lektor, honorarno kao lektor, držim časove engleskog i srpskog privatno, predavala sam strancima srpski u Centru za srpski jezik koji se nalazi pri Filozofskom fakultetu u Novom Sadu... Da, radila sam i u prodavnici mobilnih telefona kad sam završila faks, pa dve godine nisam mogla naći nikakav posao...
Trenutno održim po koji privatni čas i to je to. Ne znam više ni da li da se nadam poslu u prosveti, tu je baš mrtva trka... Imamo i neke planove da odemo u inostranstvo, hvala Bogu, naše dijaspore svude ima, verujem da bih se tamo lakše zaposlila nego ovde.




mali_mis -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (27.2.2014 20:58:20)

Zavrsila sam srednju Tehnicku skolu, upisala Visu poslovnu, nisam je zavrsila. Pre par godina sam zavrsila kurs knjigovodstva. Nemam radnog iskustva. I trenutno sam domacica (mrzim taj izraz).




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>